SG MUSE WANDERLUST GREEN METALLIC - електрогітара EPIPHONE

SG MUSE WANDERLUST GREEN METALLIC - електрогітара EPIPHONE

Основні особливості EPIPHONE SG MUSE WANDERLUST GREEN METALLIC:
- Витончена, скульптурна, полегшена дека з махагони;
- Гриф з махагони, профіль Custom C;
- Накладка з індійського Лауреля з окантовкою, класична інкрустація у вигляді трапецій;
- Мензура - 24.75 ", 22 лади, верхній поріжок Graph Tech;
- 2 хамбакера Alnico Custom Pro;
- 2 регулятора гучності з відсіченням котушок і схемою Treble Bleed;
- 2 регулятора тону з перемикачем полярності; - Бридж LockTone Tune-O-Matic, струнотримач Stopbar;
- Колки Epiphone 18: 1.


EPIPHONE SG MUSE WANDERLUST GREEN METALLIC

електрогітара EPIPHONE SG MUSE WANDERLUST GREEN METALLIC з нової серії Inspired by Gibson Collection заснована на рок-ікони, яка перенесе вас в роки становлення легендарної електрогітари у всій її красі. Вона володіє швидким, зручним грифом Custom C і накладкою з індійського Лауреля з окантовкою, які забезпечують легку гру. А полегшена, витончена дека з махагони надасть відмінний сустейн і ніякого болю, навіть якщо ви будете грати всю ніч. Хамбакери Alnico Classic Pro з високим виходом, отсечкой котушок і управлінням полярністю, а також схемою Treble Bleed, яка зберігає чіткість звуку при низькому рівні гучності, дозволяють видавати ідеальний тон на будь-якій сесії звукозапису або концерті. Завдяки обробці кольору металік, EPIPHONE SG MUSE WANDERLUST GREEN METALLIC приверне увагу як тільки ви вийдете на сцену.

Безкомпромісна міць для тонального переваги
Коли ви хочете зіграти соло або кілька потужних квінтаккордов, ви шукаєте гітару з парою хамбакерів, вірно? Забудьте всі ці слабкі звуки «без схильності до частих», якими сесійні музиканти зловживали в 1980-х і 90-х. Це не для вас. Ваш звук повністю пов'язаний з теплотою, Панч і багатогранною серединою, які ви можете отримати лише від пари хамбакерів. SG MUSE WANDERLUST GREEN METALLIC поставляється з парою Alnico Classic Pro для бескомпромісcной потужності і тонального переваги, як в ритм-партії, так і в соло.

Швидкий гриф Custom C
EPIPHONE SG MUSE WANDERLUST GREEN METALLIC має гриф форми Custom C. У ранніх моделей Les Paul були великі грифи, але до 1960 року гриф зазнав кілька модифікацій, поки не став відомий як профіль SlimTaper. SG зробив ще один крок вперед, зробивши його одним з найшвидших з коли-небудь створених. Профіль Custom C поєднує найкраще з двох світів: все ще досить тонкий, але з трохи більшим обхватом, щоб правильно розміщуватися в вашій руці.

Ваш шматочок рок-історії
Завдяки культової деці з двома рогами, EPIPHONE SG MUSE WANDERLUST GREEN METALLIC - це крутий інструмент з класичним хамбакерним звучанням для тих, хто не хоче або не потребує Les Paul. SG набагато легше, але не гірше. Ви все одно отримаєте якісну конструкцію з махагони і пару гарячих хамбакерів, які нададуть весь теплий, жирний тон, який ви захочете. Стати власником шматочка рок-історії з електрогітарою EPIPHONE SG MUSE WANDERLUST GREEN METALLIC.

Актуальні моделі: електрогітари EPIPHONE

  • EPIPHONE SG MUSE WANDERLUST GREEN METALLIC

    EPIPHONE SG MUSE WANDERLUST GREEN METALLIC - електрогітара, вид: правобічна, кількість струн: 6, колір: зелений, кількість ладів: 22, звукознімачі: HH, тремоло: немає, матеріал деки: махагони, матеріал грифа: махагони / лаурель, мензура: 24.75 "(629 мм), форма корпусу: SG, тип кріплення грифа: вклеєний, профіль грифа: Custom C, регулятори: 2 гучність, 2...

    20 900 грн
    Есть в наличии
    Купить Подробнее