Фільтр:

Ціна:

1100 грн - 9750 грн

В наявності:

Нет вариантов

Фразові синтезатори

Купить цифровое пианино в Киеве (Украина)

Фразові синтезатори Товаров: 5.

Показано 1 - 5 из 5 товаров
 • KORG MONOTRON DELAY

  KORG представила новий синтезатор KORG MONOTRON DELAY. KORG MONOTRON DELAY - аналоговий стрічковий синтезатор. Смішний, компактний і в той час практичний аналоговий синтезатор з автономною силовою KORG MONOTRON DELAY зумів нанести багато шуму в музичному середовищі. Новий синтезатор KORG MONOTRON DELAY має на борту лінію затримки затримки простору.

  1 100 грн 1 650 грн
  Продан:(
  Подробнее
  Цена снижена!
 • KORG KAOSSILATOR PK

  KORG представила новий синтезатор KORG KAOSSILATOR PK. KORG KAOSSILATOR PK - компактний динамічний фразальний синтезатор, в рожевому корпусі, 100 синтезаторних і ударних програм з ефектами, 31 версія будівлі, 50 креслень арпеджіатора з затвором, функція Loop Recording, робота від 4 батарей АА або ВР.

  2 625 грн
  Продан:(
  Подробнее
 • KORG KAOSSILATOR

  Компактний динамічний фразеалізатор, 100 синтезаторних і ударних програм з ефектами, 31 версія будівлі, 50 креслень арпегіатора з затвором, функція Loop Recording, робота від 4 батарей АА або ВР

  2 835 грн
  Продан:(
  Подробнее
 • KORG KAOSSILATOR PRO+

  KORG додала ще один цікавий KORG KAOSSILATOR PRO до своєї лінійки синтезаторів фраз. KORG KAOSSILATOR PRO - це фразальний синтезатор, який дозволяє виконувати і створювати багатовимірну музику в будь-якому стилі, все за допомогою простого руху пальцем.

  6 850 грн
  Продан:(
  Подробнее
 • KORG KAOSSILATOR PRO

  KORG представила новий синтезатор виразів. KORG KAOSSILATOR PRO - просунута версія компактного синтезатора фраз KORG KAOSSILATOR, який забезпечує раніше потужні інструменти для запису треків і оснащений потужними функціями для живої гри.

  9 750 грн
  Продан:(
  Подробнее
Показано 1 - 5 из 5 товаров