Фільтр:

Ціна:

399 грн - 103356 грн
Купить цифровое пианино в Киеве (Украина)

Dj контролери Товаров: 197.

на странице
Показано 1 - 15 из 197 товаров
 • iCon iControls

  Icon i-Controls DAW контролер

  3 598 грн
  Есть в наличии
  Купить Подробнее
 • NUMARK DJ2GO2 TOUCH

  NUMARK DJ2GO2 TOUCH - портативний контролер MIDI для DJ, канал 2, вбудована звукова карта, колоди A / B, кросфадер, 8 колодок, основний вихід 1/8"TRS, вихід на навушники 1/8", кольоровий чорний, комплектне програмне забезпечення, USB кабель, кабель 1/8" - RCA.

  3 642 грн
  Есть в наличии
  Купить Подробнее
 • BEHRINGER CMD-DC1

  BEHRINGER CMD-DC1 - це автономний контролер, який ідеально підходить для ді-джейв, а також звукорежисерів та виробників, що працюють з широким спектром програмного забезпечення. Контролер BEHRINGER CMD-DC1 як всієї серії модульних контролерів CMD, завжди є місце для зростання, якщо ви вирішите, що хочете ще більше контролю над програмним забезпеченням.

  3 821 грн
  Есть в наличии
  Купить Подробнее
 • iCon iDJ

  iCon iDJ - Dj-контролер оснащений двома чутливими патчами для подряпин і змішування, регульованою чутливістю пластин, канатерами, фадерами управління Темпо, кросфадером, трисмуговим еквалайзером для кожного каналу: РФ, середньочастинним, басом (перепризначення ключів можливим), Регуляторами балансу (можливе перепризначення), Регуляторами посилення...

  3 983 грн
  Есть в наличии
  Купить Подробнее
 • IK MULTIMEDIA IRIG BLUEBOARD

  IK MULTIMEDIA IRIG BLUEBOARD - бездротовий контролер MIDI для пристроїв iOS і комп'ютерів Mac, що дозволяє віддалено керувати музичними програмами. Керуйте сумісними налаштуваннями додатків (наприклад, AmpliTube) за допомогою перемикачів ніг.

  4 812 грн
  Есть в наличии
  Купить Подробнее
 • NUMARK PARTY MIX II

  NUMARK PARTY MIX II - dj контролер, роз'єми: 1/8" (3,5 мм) основний вихід TRS, 1/8" (3,5 мм) вихід навушників TRS, USB, розміри: 325,5 х 199 х 51 мм, вага: 950г, виробництво: Китай, гарантія: 12 місяців.

  5 008 грн
  Есть в наличии
  Купить Подробнее
 • NOVATION Launchpad Mini MK3

  NOVATION Launchpad Mini MK3 - 64 колодки, чутливі до тиску та чутливі до швидкості, кнопки: 16 x (призначений), PO:Ableton Live Lite, Пакет сеансів AAS, XLN Звикання клавіші, Клевгранд R0Verb, гарантія: 36 місяців.

  6 080 грн
  Есть в наличии
  Купить Подробнее
 • NUMARK PARTY MIX LIVE

  NUMARK P ART Y MIX LIVE - DJ-контролер, роз'єми: 1/8 "(3.5 mm) TRS основний вихід, 1/8" (3.5 mm) TRS вихід для навушників, USB, розміри: 325,5 x 256 x 66.4 мм, вага : 1.22 кг, виробництво: Китай, гарантія: 12 місяців. Комплектація: контролер Numark Party Mix Live, карта завантаження програмного забезпечення, гід користувача, інформація про безпеку,...

  6 374 грн
  Есть в наличии
  Купить Подробнее
 • KORG NANOKTRL-ST (KORG NANOKONTROL-STUDIO)

  KORG NANOKTRL-ST - Фадерно-регуляторний компактний контролер USB-MIDI, кольоровий чорний. KORG NANOKONTROL-STUDIO - універсальний контролер MIDI для виробництва та управління програмним забезпеченням DJ. Контролер має стильний дизайн і має 8 повзунків і 8 обертових контролерів, а також 32 кнопки з підсвічуванням. Також є кнопки транспортних панелей і...

  6 840 грн
  Есть в наличии
  Купить Подробнее
 • IK MULTIMEDIA IRIG PADS

  IK MULTIMEDIA IRIG PADS - компактний контролер MIDI для пристроїв ПК / Mac і Apple (iPhone, iPad, iPod Touch). Контролер IK MULTIMEDIA IRIG PADS легко поміщається в сумку або рюкзак і живиться від головного пристрою, до якого він підключається (за допомогою USB або Lighting кабелю, бувають в комплекті).

  7 218 грн
  Есть в наличии
  Купить Подробнее
 • iCon XDJ

  iCon XDJ - Dj-контролер, сенсорні колеса з імпульсним датчиком високої роздільної здатності, пластини з сенсорним датчиком для подряпин забезпечують високу роздільну здатність, аналогове відчуття при дряпання та перемішуванні, вертикальні ви faders гучності, вертикальні ви faders управління темпом, горизонтальний транскордонний контроль, 2 5-смугові...

  7 377 грн
  Есть в наличии
  Купить Подробнее
 • NATIVE INSTRUMENTS TRAKTOR KONTROL F1

  ВИД РІДНІ ІНСТРУМЕНТИ TRAKTOR KONTROL F1 має два типи готових налаштувань (картографування): перший для запуску зразків і лупів в колодах реміксів, другий тип налаштувань забезпечить контрольні ефекти, струми (кий), люпси і т.д. (в комплекті з верхньою підкладкою з маркуванням).

  8 658 грн
  Есть в наличии
  Купить Подробнее
 • NATIVE INSTRUMENTS TRAKTOR KONTROL X1 MK2

  Native INSTRUMENTS представила новий контролер MIDI NATIVE INSTRUMENTS TRAKTOR KONTROL X1 MK2. Native INSTRUMENTS TRAKTOR KONTROL X1 MK2 має нові функції: сенсорні кодери Browse and Loop, 7-сегментні дисплеї та світлодіоди для візуального зворотного зв'язку, а також інноваційний сенсорний діапазон для додаткового тактильного управління.

  8 658 грн
  Есть в наличии
  Купить Подробнее
 • AKAI FIRE

  Спеціальний контролер для FL Studio, 4 х 16 чутливих до швидкості RGB колодки, плагіна і грати інтеграції з FL Studio, крок секвенсеквентор, навігація браузер, дисплей, Mac і Windows сумісність, USB-powered програмне забезпечення в комплекті. Інтегруючи plug-and-play, за лічені секунди ви будете готові створювати візерунки та будувати доріжки з 16 х 4...

  8 740 грн
  Есть в наличии
  Купить Подробнее
 • NATIVE INSTRUMENTS TRAKTOR KONTROL Z1

  Новий контролер NATIVE INSTRUMENTS TRAKTOR KONTROL 1 - ультра-компактний 2-канальний мікшер, контролер і звукова карта для роботи в рідних інструментах TRAKTOR DJ і NATIVE INSTRUMENTS TRAKTOR PRO 2. Кий дозволяє контролювати і змішувати треки з професійною точністю.

  9 360 грн
  Есть в наличии
  Купить Подробнее
Показано 1 - 15 из 197 товаров