Купить цифровое пианино в Киеве (Украина)

Dj обладнання Товаров: 910.

на странице
Показано 1 - 15 из 910 товаров
 • BEHRINGER UFO202

  Аудіо інтерфейс BeHRINGER UFO202 призначений для звукорежисерів, які працюють над оцифруванням записів на вінілових записах і касетах. Інтерфейс BEHRINGER UFO202 також може використовуватися як міні-маршрутизатор і перетворювач сигналу як частина домашніх, студійних і концертних аудіосистем.

  1 253 грн
  Есть в наличии
  Купить Подробнее
 • BEHRINGER U-CONTROL UCA202

  Аудіо інтерфейс BeHRINGER U-CONTROL UCA202 дозволяє підключати комп'ютер під керуванням Windows® або Mac® майже до будь-якого аудіопристрою. При живленні від ШИНИ USB інтерфейс BEHRINGER U-CONTROL UCA202 не вимагає налаштування або установки спеціальних драйверів - просто підключіть його до безкоштовного USB-порту на комп'ютері і почніть робити музику.

  1 371 грн
  Есть в наличии
  Купить Подробнее
 • IK MULTIMEDIA iRIG 2

  Портативний інтерфейс IK MULTIMEDIA iRIG 2 заснований на інтерфейсі IK MULTIMEDIA iRIG, а новинка може похвалитися абсолютно новими функціями, такими як регульована вхідна чутливість (Gain), кросплатформна сумісність і окремий вихід 1/4" для підключення до підсилювача гітари - відкриваючи абсолютно нові можливості створення музики «на ходу».

  2 338 грн
  Есть в наличии
  Купить Подробнее
 • ART DEEJAYPRE II

  Підсилювач ART DEEJAYPRE II функціонує як інтерфейс між магнітофоном та вашою системою запису/відтворення звуку. Для оптимізації реакції картриджа можна переключити ємнісний опір на аналоговий вхід в діапазоні від 100pF до 200pF. Можливість перемикання низькочастотного фільтра дозволить зняти шуми магнітофона, залишивши звуковий сигнал повністю незмінним.

  2 363 грн
  Есть в наличии
  Купить Подробнее
 • EGOSYSTEMS MI/ODI/O (ESI MI/ODI/O)

  EGOSYSTEMS MI/ODI/O (ESI MI/ODI/O) - додаткова плата за ESI MAYA44, коаксіальний цифровий вхід/вихід, оптичний цифровий вихід, 16 MIDI/виходів. MI / ODI / O був розроблений для підвищення Waveterminal і MAYA 44 плати в якості додаткової плати. Параметри мають коаксіальний вхід/вихід S/PDIF, оптичний вхід S/PDIF та 16-канальний інтерфейс MIDI.

  2 644 грн
  Есть в наличии
  Купить Подробнее
 • UDG ULTIMATE DIGI HEADPHONE BAG SILVER

  UDG ULTIMATE DIGI СУМКА ДЛЯ НАВУШНИКІВ SILVER - це сумка для навушників преміум-класу, виготовлена з балістичного нейлону. Відмінно захищає і тримає навушники, USB-накопичувачі, SD-карти, жорсткий диск, мобільний телефон, кабелі, візитні картки, кредитні картки та аксесуари, які включають ручку для перенесення та знімний регульований ремінець. Мішок для...

  2 668 грн
  Есть в наличии
  Купить Подробнее
 • M-Audio Micro DAC 24/192

  M-Audio Micro DAC 24/192 аудіо інтерфейс є портативним USB CAP для ноутбука або комп'ютера. M-Audio вже давно має продукт Micro DAC, дуже дешевий формат флешки USB DAC на кодеку 16/48 з відповідним звуком. Новий Micro DAC 24/192 - це зовсім інша справа. Тепер це дуже цікава карта, з навушниками, лінійним і цифровим виходом, людським перетворювачом,...

  2 787 грн
  Есть в наличии
  Купить Подробнее
 • BEHRINGER UM2

  BEHRINGER UM2 - аудіо інтерфейс 2×2 серія U-Phoria. Звукова плата призначена для підключення USB до персонального комп'ютера. Інтерфейс BEHRINGER UM2 оснащений мікрофоном XENYX pre-06X 48 B Phantom Power. BEHRINGER UM2 призначений для запису мікрофонів (включаючи конденсатор) і музичних інструментів.

  3 268 грн
  Есть в наличии
  Купить Подробнее
 • BEHRINGER U-PHORIA UMC22

  Аудіоінтерфейс BeHRINGER U-PHORIA UMC22 призначений для тих звукорежисерів, діджеїв і виконавців, яким регулярно до вдається використовувати як аналогові, так і цифрові пристрої для обробки сигналу. Пристрої, сумісні з мікрофонами, музичними інструментами, мікшерами та іншими пристроями, характерними для студій звукозапису, забезпечують універсальність...

  3 269 грн
  Есть в наличии
  Купить Подробнее
 • ROLAND CBSP1

  ROLAND CBSP1 - корпус сумки для: SP-555, SP-404, SonicCell.

  3 378 грн
  Есть в наличии
  Купить Подробнее
 • UDG ULTIMATE COURIERBAG DELUXE BLUE...

  UDG ULTIMATE COURIERBAG DELUXE BLUE LIMITED EDITION має близько 40 пластин або контролер MIDI, ноутбук 15." UDG Ultimate CourierBag DeLuxe має міцні стіни, які захищають ваше обладнання або пластини під час транспортування і можуть поєднуватися з візком UDG. Сумка також ідеально підходить для щоденного використання школярем або для роботи в офісі.

  3 487 грн
  Есть в наличии
  Купить Подробнее
 • iCon iControls

  Icon i-Controls DAW контролер

  3 598 грн
  Есть в наличии
  Купить Подробнее
 • NUMARK DJ2GO2 TOUCH

  NUMARK DJ2GO2 TOUCH - портативний контролер MIDI для DJ, канал 2, вбудована звукова карта, колоди A / B, кросфадер, 8 колодок, основний вихід 1/8"TRS, вихід на навушники 1/8", кольоровий чорний, комплектне програмне забезпечення, USB кабель, кабель 1/8" - RCA.

  3 642 грн
  Есть в наличии
  Купить Подробнее
 • NUMARK PT01 TOURING

  NUMARK PT01 TOURING - класичний вініловий плеєр в стильному корпусі, який нагадує популярних портативних гравців минулого. Вертушки NUMARK PT01 TOURING мають міцний корпус з ручкою, вбудовані стереодинаміки. Він відтворює всі записи 33 1/3, 45 і 78 об /хв на хвилину запису, поставляється з адаптером 45 об / хв. Гравець NUMARK PT01 TOURING має розетки RCA.

  3 642 грн
  Есть в наличии
  Купить Подробнее
 • RME WORD CLOCK MODULE для DIGI 96/8

  Модуль годинника RME WORD для DIGI 96/8 є опцією. WordClock для всіх модифікацій дошки DIGI96/8.

  912 грн 3 650 грн
  Есть в наличии
  Купить Подробнее
  Цена снижена!
Показано 1 - 15 из 910 товаров