Онлайн розстрочка - Фінансовий оператор платити пізніше™ (Fangarant)

Онлайн розстрочка - Фінансовий оператор платити пізніше™ (Fangarant)

Пізніше™ є спеціалізованою компанією-постачальником технології фінансування для продавців і покупців товарів і послуг з використанням технології Vendor Finance і обслуговування клієнтів за моделлю Preferred Account.

Фінансовий оператор фінансує операції, забезпечує маркетингову і технологічну підтримку функціонування сервісу, а також аналіз ризиків, моніторинг і супровід угод з покупцями.

Команда оператора - молода і професійна команда фахівців, що працюють за високими стандартами ведення бізнесу. Ми допомагаємо нашим партнерам продавати і заробляти більше, а клієнтам - отримувати бажані товари і послуги. На даний момент послугу «ПлатіПожде» надає більшість найбільших туроператорів і туристичних агентств України і більше 500 інтернет-магазинів і рітейлерів.

Оплата пізніше™ це:
- короткий термін розстрочки – 3, 6, 10 місяців.
- найпрозоріші умови
- загальна сума покупки просто змінюється в залежності від розстрочки і ділиться на відповідну кількість щомісячних платежів з урахуванням % тарифи;
- рівні щомісячні платежі, а також відсутність щомісячних відсотків і комісій, додаткових або прихованих комісій і будь-якої страховки;
- зручна можливість здійснення платежів в будь-якому банку, через платіжні термінали або платіжною карткою на сайті.

Купити у нас дуже просто!
У вас є можливість отримати бажані послуги і товари і оплатити їх протягом певного періоду.

Схема покупки з Pay ServiceDey пізніше™
Натисніть на кнопку Вигідні розстрочки зеленим кольором (розташовані в кожному доступному для замовлення товару за ціною)
Виберіть товар на сайті зі зручним розстрочкою, заповніть реєстраційну форму для покупки товару в розстрочку.

Заповніть анкету.
Підписуйте документи (онлайн/у відділенні перевізника/при отриманні в Києві).
Здійсніть перший платіж і отримайте свій товар.

Решта платежів здійснюються до 20 числа поточного місяця, згідно з Графіком платежів, який разом з реквізитами для оплати буде відправлений на вашу адресу проживання.
Додаткових платежів або страховок немає - повна вартість товарів / послуг, з урахуванням розстрочки, буде вам відома перед здійсненням першого платежу.

Які платежі я буду платити, коли купую частинами?
Перший платіж ви здійснюєте після підписання договору розстрочки Продавцю. Оплата здійснюється зручним способом (післяплата, приватна 24, готівка при отриманні і так далі). Далі ви отримуєте на поштову адресу, вказану у вашій заявці на розстрочку графіку платежів і квитанцію про оплату. Вартість товарів або послуг в розстрочку відома вам заздалегідь перед підписанням договору, і не змінюється. Немає ніяких прихованих комісій або страховки.

Ви сплачуєте наступні платежі зручним способом. Варіанти оплати:
- оплата карткою онлайн
- через Приват24
- оплата через термінали
- оплата через банк

Задайте питання:
- 044 353-86-71
- 044 36-180-36
- (063) 614-65-04
- (066) 646-20-05 (Телеграма)
- (097) 931-66-59 (Viber)
- (098) 436-51-91 (Viber, Telegram, WhatsApp)
info@uk/

Tags: rozstrochka