Q9U - USB / XLR мікрофон SAMSON для онлайн-трансляції та запису

Q9U - USB / XLR мікрофон SAMSON для онлайн-трансляції та запису

Самсон випускає гібридний USB/XLR мікрофон Q9U, який пропонує професійну якість звуку і призначений для онлайн-трансляції та запису.


САМСОН Q9U

Основні характеристики SAMSON Q9U:
- Динамічна капсула з котушкою гумку і неодимовий магніт
- Кардіоїд візерунок балки
- Аналоговий вихід XLR
- Цифровий вихід USB-C з роздільною здатністю 24/96 кГц
- 1 /8" монітор виходу навушників і нульової затримки
- Міцний дизайн з поворотним штекером
- Фільтр низьких прохідів
- Посилення середньої присутності
- Вимкнути звук кнопки управління USB і XLR виходів
- Двошаровий захист від вітру
- Plug-and-play, установка драйвера не потрібна
- Міцна литий конструкція з вбудованим кріпленням вилки
- USB-кабель, що входить до комплекту

Samson Q9U - динамічний мікрофон з однією капсулою і кардіоїдами. Новинка має менший радіус захоплення сигналу, ніж аналогічні моделі, і внутрішній амортизатор, який ізолює капсулу від тіла, тим самим роблячи її менш сприйнятливою до шуму / вібрації від сторонніх джерел. З налаштувань Q9U має кнопку вимкнення звуку, фільтр LF і перемикач посилення f2.

Мікрофон може записувати звук з якістю до 24 біт 96 кГц і працює в режимі нульової затримки сигналу при підключенні через USB. Моніторинг може здійснюватися через навушники, підключені безпосередньо до самого Q9U. Для роботи із зовнішніми аудіо інтерфейсами модель має роз'єм XLR.
Створюйте професійний високоякісний звук для трансляцій, подкастів, потоків та живих записів за допомогою динамічного мікрофона Q9U
Q9U безперешкодно інтегрується в будь-яку професійну або домашню систему запису, має як аналоговий вихід XLR, так і з'єднання USB-C з приголомшливою 24-бітовою / 96kHz цифровою роздільною здатністю звуку. Мікрофон захоплює глибину і деталі голосу так, що голос виконавця резонує зі слухачем.

Правильний мікрофон для будь-якого налаштування
Q9U можна легко інтегрувати в будь-яку систему запису - ідеально підходить, якщо ви розміщуєте шоу для однієї людини або будуєте студію з декількома хостами. Сучасна динамічна капсула з неодимовий магнітом забезпечує достатній вихідний сигнал для роботи з будь-яким змішувачем або аудіо інтерфейсом без необхідності будь-яких зовнішніх підсилювачів. Широка частотна характеристика і великий динамічний діапазон захоплюють нюанси і природне звучання мовних і музичних виступів. Розширена котушка зменшення шуму зменшує захоплення електромагнітних (EMI) і радіочастотних перешкод (RFI), а також шуму від іншого обладнання.

Цифровий звук високої чіткості
Q9U оснащений 24-бітним аналогово-цифровим конвертером 96 кГц для яскравих цифрових записів високої чіткості безпосередньо на комп'ютер Mac або Windows без необхідності завантаження драйверів. Q9U включає моніторинг навушників з нульовою затримкою, щоб ви могли почути свій голос у режимі реального часу. Вбудований перемикач вимкнення звуку швидко вимикає мікрофон на виходах XLR і USB.

Побудований зсередини
Кардіоїдальний візерунок променя тримає ваш голос на передньому плані та в центрі, забезпечуючи відмінне зменшення перешкод та мінімізацію шуму в приміщенні. Внутрішній пневматичний амортизатор ізолює капсулу від механічного шуму, а двошаровий захист від вітру мінімізує поп і вибухові звуки, забезпечуючи чіткий професійний звук мовлення. Елементи керування обрізанням басів і середнього пресування надають додаткові можливості для налаштування звуку на борту.

Актуальні моделі: Мікрофони SAMSON

  • SAMSON Q9U

    SAMSON Q9U - динамічний мікрофон, спрямована характеристика: кардіоїд, частотний діапазон: 50 Гц - 20 кГц, чутливість: XLR: -57 дБВ/Па (1 кГц) USB: -16 дБФС/Па (0 дБ посилення, 1 кГц), імпенд: 250 Ом, максимальна вуздечка: більше 140 дБ, матеріал корпусу: цинковий сплав, сталева сітка, USB інтерфейс: 24-бітний, 96 кГц, вага: 970 г, розміри 178,5 х 60 мм,...

    10 354 грн
    Есть в наличии
    Купить Подробнее