M17 Hi-Fi аудіоплеєр FiiO та ЦАП-підсилювач для навушників

M17 Hi-Fi аудіоплеєр FiiO та ЦАП-підсилювач для навушників

Портативний настільний плеєр-ЦАП-підсилювач для навушників FiiO M17 з широким набір виходів та можливістю підключення зовнішнього блоку живлення для роботи в стаціонарному режимі


FiiO M17

Плеєр настільного класу FiiO M17 - Це абсолютно новий розділ в історії портативних плеєрів FiiO. ЦАП, услітелі, живлення, характерні для настільних пристроїв, забезпечують потужність і звучання, що порівняно або навіть перевершує деякі настільні пристрої, при тому, що плеєр залишається портативним.

Новий плеєр отримав 2 стаціонарні 8-канальні ЦАП ESS ES9038 Pro. Підтримується роздільна здатність сигналу 32 біт/768 кГц та DSD512. Є повне 8X MQA декодування, буде корисним для користувачів стрімінгових сервісів.

Як операційна система використовується відкритий Android 10 з можливістю встановлення будь-яких сторонніх додатків. У нас є Wi-Fi 2,4/5 ГГц, DLNA і AirPlay, оновлення повітря, еквалайзер, 7 цифрових фільтрів. Для прийому та віддачі Bluetooth використовується чіп Qualcomm QCC5124 версії 5.0, є високорівневі кодеки AAC, aptX, aptX Adaptive, aptX LL, aptX HD та LDAC. По USB встановлений XMOS XUF208, плеєр може працювати як зовнішня звукова картка.

В результаті характеристики у моделі топові, сценарії використання найрізноманітніші - зі звичайними навушниками Hi-Fi, колонками, настільним ЦАПом, комп'ютером, жорстким диском, TWS або бездротовими колонками, джерелом Bluetooth і т.д. Враховуючи серйозну вартість, це правильний підхід, чого я очікував, якщо говорити про FiiO. Якщо за копійки вмудряються робити цілком придатні пристрої, то для флагманської моделі було логічно виділити максимум чіпів.

Всі плеєри M-серії пропонували швидку і безвідмовну прошивку, і старіший M17 не став винятком. Завдяки процесору Qualcomm Snapdragon 660 та 4 ГБ оперативної пам'яті збоїв при тестуванні не спостерігалося. Але якщо вам не потрібен Android, то можна перейти в режим Pure Music, він реалізований адекватно.

До речі, вбудованої пам'яті тут лише 64 ГБ, зате є підтримка карток MicroSD до 2 ТБ. І можливість підключення зовнішнього диска, що я вже писав.

Електронна начинка нашого героя добре продумана та вивірена. Цифрова та аналогова частини мають окремі джерела живлення, і вони фізично поділені на різні плати для зменшення взаємних перешкод. Усередині використовуються 7 спеціальних екранів із мідного сплаву з високою провідністю. Другие компоненти також є флагманськими: ексклюзивні підсилювачі Dual THX AAA-788+, спільно розроблені FiiO та THX, операційні підсилювачі OPA2211, суперконденсатори DMF 470 мФ, фемтосекундні кварцові генератори NDK, надмалошумні

Показники потужності FiiO M17 вражають, що баланс плеєра видає 3 Вт на 32 Ом. Існує 5 режимів посилення: низький, середній, високий, для навушників і режим високого підсилення. Останнє доступне лише при підключенні до мережі через комплектний блок живлення. На практиці потенціал тут хороший, але не помірний, більшість повнорозмірних плеєрів качає, але для щільних планувальників все ж таки рекомендую вибирати стаціонар. Але навіть із найчутливішими IEM фоновий шум відсутній. Але нагрівання під час роботи є, хоча особлива увага приділяється відводу тепла, для цього всередині використовується технологія охолодження рідини VC, а алюмінієвий корпус спроектований відповідно для правильного розподілу тепла.

Залишилось поговорити про автономність. М17 має великий акумулятор на 9200 мАг, до 10 годин роботи за рахунок несиметричних виходів і до 8 годин балансу. Є підтримка QC3.0, QC4.0, PD2.0 та PD3.0, 2 порти зарядки та 2 режими роботи. Оскільки плеєр має кілька блоків живлення, що перезаряджаються і стаціонарні, ви можете використовувати тумблер, щоб вибрати, який з них ви хочете використовувати. При використанні живлення від зовнішнього джерела постійного струму вбудований акумулятор не бере участі в роботі і, відповідно, не зношується.

Про звук
Почерк FiiO M17 драйвовий, натуральний, вагомий і масштабний, я навіть сказав монументальний. Йому властива стійка енергія, кожна композиція набуває особливої впевненої виразності, ноти мають силу і щільність. Втішно і те, що FiiO позбулася відомого синтетичного барвника, який вже давно характерний для багатьох їх моделей. Темброва палітра нового флагмана підкреслено автентична, без зайвих гармонік та штучної звучності. Вона приємна і чесна, не втомлює, навіть, мабуть, затишна. Крім того, сцена тут, незважаючи на свої величезні розміри, ідеально центрована, розташування інструментів близько до слухача, але поділ планів залишається точним та голографічним за рахунок відмінного динамічного діапазону.

Загалом, подача вже досягає рівня дозволу, коли одягаєш навушники та відчуваєш справжню панораму з живими виконавцями. Тут немає дратівливих акцентів, «цифрового» карбування контурів, дрібної різкої мікродеталізації, навмисного блиску та інших класичних Hi-Fi прийомів, що роблять музичний характер апарату більш хвилюючим, але менш природним. М17 грає видовищно та атмосферно, але за рахунок потужності та розмаху. В іншому його звучання прозоре, розмірене та чисте, з детальною передачею фактур, обсягу та рельєфності по всьому спектру. Дорослий, якщо використовувати цей термін розумно. Мене особливо захопило відпрацювання будь-яких вокальних партій, їх наповненість, пластичність, тілесність, багата гама глибоких відтінків. Але навіть складні швидкісні траси, модель підхоплює без проблем. Проте скрупульозність, яку вони тут отримують, іноді не зовсім доречна і може їх трохи сковувати. Хоча це розмова про смаковий вибір, що вам ближче – суха технологія або реальна вага. M17 очевидно на другій доріжці. Однак хороший удар, уміння йти в ногу і виділене безпомилкове клацання не дозволяють картинці стати надмірно злитою, лінивою або в'язкою.

Як відомо, весь художній опис зводиться до того, що маємо майже універсал. Він грає за власний кошт? Мені так здається. Я й сам був би радий жити із цим плеєром, якби він прийшов до мене ззовні. Конфліктів щодо настрою у нас з ним не було, довгі аудіофільські сеанси не викликали стомлення, апарат гідно впорався із серйозною музикою. У жанровому відношенні він всеїдний, напрочуд невибагливий до якості матеріалу, а також вміє гармонійно співати в різні навушники.

Основне тестування проводилося на:
- навушниках Focal Utopia
- 64 Audio tia Fourte
- Noble Audio Khan
- Audeze LCD-3

За частотами
Бас масивний, артикулований, об'ємний, глибокий та відкритий. Їхній удар і жорсткість форсовані, але не настільки, щоб губився контроль над дальністю. В результаті ми отримуємо великий, повний, динамічний ритмічний малюнок з розкішною варіативністю фактур та гарним членуванням. Особливо відчувається внесок потужності, характер басовика ближчий до лікарняного, ніж до портативного.

Середина чітка, вагома та природна. Я б назвав його плавним і співучим, якби довжина нот була трохи сильнішою, але М17 здатна стати не лише емоційною, а й стриманою. Більше уваги приділяється макросу, але дрібні нюанси теж помітні, вони м'яко та акуратно вплетені в основну мелодію. Сцена широка та відкрита, локалізація джерел звуку у просторі ідеальна. Голоси, як я вже писав, нейтральні. А головна перевага – природність почерку, завдяки якому запис оживає. Це дуже цінно. Браво. Не очікував, що колись скажу таке про плеєр FiiO. Ну і з мінусів - хотілося більшої мікродеталізації, та й особисто у мене була деяка барвистість і вільна граціозність на верхній середині для акустичних інструментів, я віддаю перевагу ВЧ ще більш вираженою хлистовістю та яскравістю.

Високі частоти чіткі, швидкі, прозорі та класні. Незважаючи на наявність трохи металевого відтінку, вони не ріжуть слух шпилькою або сибілянтами. Хоча до них можна було додати теплі обертони, верхні шари ВЧ поступаються деяким дорожчим моделям за кількістю багатогранних обертонів та вишуканою насиченістю. Але вони плавно доповнюють загальний стиль М17, перебуваючи строго на своєму місці, і мають прекрасні контури, читабельність і чіткість.

Актуальні моделі: аудіоплеєри

  • FiiO M17

    FiiO M17 - Hi-Fi аудіо плеєр, об'єм пам'яті: 64 Gb, особливості: Bluetooth, Wi-Fi, робота в режимі ЦАП, сенсорний екран, Слот розширення пам'яті, тип картки пам'яті: microSD до 2 Тб, екран: кольоровий, розмір екрану : IPS/5.99", роздільна здатність екрану: 2160 х 1080, ЦАП: ESS Technology ES9038 Pro x 2, підсилювач для навушників: THX AAA-788+, вхідні...

    75 840 грн
    Есть в наличии
    Купить Подробнее