VOLT-SB276 - комплект UNIVERSAL AUDIO для студійного звукозапису

VOLT-SB276 - комплект UNIVERSAL AUDIO для студійного звукозапису

Основні особливості UNIVERSAL AUDIO VOLT-SB276:
- Аудіоінтерфейс USB 2.0 із перетворенням звуку 24 біт/192 кГц для Mac, ПК, iPad та iPhone;
- режим вінтажного мікрофонного підсилювача, для запису вокалу та інструментів використовуючи схему класичного лампового підсилювача UA;
- Вбудований компресор 76 додає ясність та потужність голосу, гітарі та іншим джерелам, за допомогою аналогової схеми на основі UA 1176;
- Набір звукового програмного забезпечення, включаючи Ableton , Melodyne, Virtual Drummer UJAM, Marshall, Ampeg та інші;
- Шина USB з живленням від сумісних пристроїв;
- фантомне живлення 48В для конденсаторних мікрофонів;
- прямий моніторинг для запису без затримок; MIDI-з'єднання з 1 входом/1 виходом;
- Аудіоінтерфейс VOLT 276, конденсаторний мікрофон із кабелем XLR, закриті навушники, кабель USB-C – USB-A у комплекті.


UNIVERSAL AUDIO VOLT-SB276

UNIVERSAL AUDIO – провідний виробник професійного обладнання та програмного забезпечення для запису звуку, з гордістю представляє аудіоінтерфейси VOLT. Володіючи кращою якістю звуку в своєму класі, режимом вінтажного мікрофонного підсилювача і набором програмного забезпечення для запису та обробки аудіо, ці абсолютно нові USB інтерфейси забезпечують класичний студійний звук на Mac, ПК, iPad, і для користувачів iPhone.

Професійний студійний звук будь-де
VOLT 276 - ідеальний аудіоінтерфейс для співавторів - від музикантів та авторів пісень до стримерів і подкастер - які хочуть легко записувати аудіо з класичним студійним звуком. Підключіть його безпосередньо до свого Mac, ПК, iPad або iPhone, і VOLT 276 просто відобразиться - готовий захопити ваше натхнення з професійним студійним звуком.

Робіть колаборації з найкращою у своєму класі якістю звуку
Створений командою, яка представила революційний інтерфейс Apollo, VOLT 276 забезпечує чудову студійну якість звуку з більшим характером та тональністю, ніж будь-який USB інтерфейс у своєму класі.

Захоплюйте класичний вокал у режимі вінтажного мікрофонного підсилювача
Небагато звуків можна порівняти зі старовинним ламповим підсилювачем Universal Audio 610, який використовувався для запису всіх, від Рея Чарльза до Ван Халена. VOLT 276 дає вам багатий, повний звук цього класичного мікрофонного/лінійного/інструментального підсилювача UA завдяки вбудованій схемі емуляції лампи, ексклюзивної для UA.

Контролюйте піки гучності за допомогою компресії UA
Отримайте "готові до альбому" панч та присутність за допомогою вбудованого компресора 76 – інноваційної аналогової схеми, натхненної класичним компресором 1176 UA. Компресор 76 має три ідеально налаштовані пресети для голосу, гітар, синтезаторів та драм-машин. Просто підключіть, виберіть налаштування та грайте.

Надихайтеся ретельно відібраним набором програмного забезпечення
Деякі аудіоінтерфейси надають вам невелику кількість рандомних аудіо програм. Але не VOLT 276. Натомість UNIVERSAL AUDIO зібрали набір важливих інструментів для створення музики, віртуальних інструментів та плагінів із найкращих у галузі.

Після реєстрації VOLT 276 користувачі можуть завантажити наступні програми для музичного продакшну через супутню програму UA Connect.

- Ableton Live Lite;
- Softube Marshall Plexi Classic Amp – віртуальний підсилювач, Softube Time & Tone Bundle – комплект із плагінів ділея (луна), реверберації, дисторшн (перевантаження) та майстер-процесора;
- Celemony Melodyne Essential – обробка голосу та інших звуків;
- Relab LX480 Essentials – ревербератор;
- Plugin Alliance – Ampeg SVT-VR Classic – віртуальний підсилювач, Brainworx bx_tuner – тюнер, Brainworx bx_masterdesk Classic – майстер компресор;
- UJAM – Virtual Drummer DEEP – віртуальна драм-машина, Virtual Bassist DANDY – віртуальний бас;
- Spitfire – LABS – набір віртуальних інструментів.

Легкий вхід, легкий вихід
VOLT 276 забезпечує прості аудіо підключення з 2 входами та 2 виходами. Просто підключіть мікрофон або інструмент до передньої панелі. Потім підключіть динаміки або навушники, щоб контролювати звук без затримки. З VOLT 276 ви творитимете як професіонал, але швидко.

Підходить для iPad та iPhone
Подорож без нічого? Підключіть VOLT 276 до свого iPad або iPhone, і ви зможете легко створювати біти та семпли, записувати репетиції своєї групи та редагувати пісні де завгодно.

Захоплюйте натхнення довгі роки
Завдяки міцній суцільнометалевій конструкції та елегантному дизайну у вінтажному стилі, VOLT 276 облагороджує ваш виробничий простір бездоганним стилем, розрахованим на десятиліття.

Актуальні моделі: набори UNIVERSAL AUDIO для студії