GAIA TITAN - підставки ISOACOUSTICS для високоякісних акустичних систем преміум-класу

GAIA TITAN - підставки ISOACOUSTICS для високоякісних акустичних систем преміум-класу

GAIA TITAN серія.
Для високоякісних акустичних систем преміум-класу, GAIA TITAN пропонує значне покращення чистоти та відкритості звуку.


ISOACOUSTICS GAIA TITAN THEIS

Сучасні високоякісні АС екзотичні та працюють з великою точністю, забезпечуючи міць, не упускаючи при цьому найдрібніших деталей. Подібно до високопродуктивних шин гоночних автомобілів, GAIA-TITAN дозволяють АС високого класу повністю розкрити свій потенціал, забезпечуючи дивовижну природну відкритість і ясність звуку.

Серія GAIA-TITAN використовує ту ж запатентовану технологію ізоляції, що й оригінальна серія GAIA, відзначена нагородами. Серія GAIA-TITAN містить 3 моделі з межею ваги від 145 до 280 кг.

Підставки ISOACOUSTICS серії GAIA являють собою механічно оброблені блоки з нержавіючої сталі, в яких використовується запатентована конструкція IsoAcoustics, що забезпечує високий ступінь ізоляції АС при одночасному опорі бічним рухам та коливанням для підтримки точності та суміщення з положенням прослуховування. Внутрішні відбиття від твердої опорної поверхні зменшуються, що забезпечує більшу чистоту та відкритість звуку.

Звукова сцена відкривається, відкриваючи тривимірне зображення природного просторового звуку.
Ізолятори GAIA-TITAN поставляються у наборах по 4 шт. у розкішному шкіряному кейсі з альтернативними розмірами різьблення, щоб відповідати більшості динаміків у різних діапазонах та ваги.

Актуальні моделі: ізоляційні підставки ISOACOUSTICS