BOSS WL-50

69889
BO-0309

Boss WL-50 - бездротова бездротова система "включена і робоча" для педалі, що складається з приймача Stompbox WL-50 і передавача WL-T. Технологія бездротового сигналу BOSS забезпечує високоякісний звук у широкому динамічному діапазоні із затримкою всього 2,3 мс. Система автоматично підлаштовується під оптимальний канал в діапазоні 2,4 ГГц, забезпечуючи надійну передачу і прийом сигналу без випадання. В одному місці можна використовувати до 14 систем.

Подробнее

Відгуки:

Написати відгук

Написати відгук

10 677 грн

Продан:(

Відгуки:

Написати відгук

Написати відгук

Подробнее

BOSS WL-50 - бездротова бездротова система "включена і робоча" для педалі, що складається з приймача Stompbox WL-50 і передавача WL-T. Технологія бездротового сигналу BOSS забезпечує високоякісний звук у широкому динамічному діапазоні із затримкою всього 2,3 мс. Система автоматично підлаштовується під оптимальний канал в діапазоні 2,4 ГГц, забезпечуючи надійну передачу і прийом сигналу без випадання. В одному місці можна використовувати до 14 систем.

Основні моменти боса WL-50:
- стандарт бездротової системи "включити і працювати" у форматі стопбокса для педалі
- режим автоматичного налаштування, який не вимагає спеціальних знань і навичок для роботи з бездротовими системами
- Нова технологія BOSS, яка забезпечує безпрецедентну якість звуку, безпрецедентну надійність, низьку затримку (2,3 м) і дальність огляду 20 м (в межах видимості)
- вбудована акумуляторна батарея передавача, що забезпечує до 12 годин безперервної роботи
- заряджання передавача через спеціальний порт приймача та автоматичне налаштування бездротового з'єднання
- можливість імітації впливу довжини кабелю на тембр: короткий кабель, довгий, не використовується
- живлення приймача через додатковий адаптер PSA-S або дві батареї AA
- розподіл електроенергії (постійна напруга) з додатковим кабелем відділення PCS-20A для однієї або багатьох педалей за допомогою додаткового джерела живлення PSA-S

Дріт без проводів
BOSS WL-50 - найкоротший спосіб звільнити педаль від проводів. Нова технологія BOSS WL-50 забезпечує чудову якість звуку, простоту підключення та налаштування (включений пристрій і роботу), і рятує користувача від безлічі проблем, з якими вони стикаються при роботі зі стандартними бездротовими системами. . Приймач виконаний у форматі пенька пристрою і без проблем «укладаються» в пеньку разом з іншими. Крім того, він оснащений портом для зарядки передавача і реалізує функцію автоматичної настройки бездротової системи. Є навіть вихід з постійною напругою, що дозволяє роздавати їжу на декількох педалей педалей.

Не варто багато робити, працювати з WL-50 досить тільки один раз і не буде бажання повертатися до стандартної дротової педалі! Налаштування просте і не займе багато часу. Але тоді ви отримаєте абсолютну свободу пересування, займаючись вдома, імпровізуючи з друзями або виступаючи на сцені. Під час тестової пробіжки перед концертом ви можете слухати і налаштовувати сигнал, перебуваючи прямо в залі, щоб досягти оптимального звуку для глядачів. А можливість «бродити» по сцені і взаємодіяти з іншими музикантами зробить шоу більш динамічним і цікавим, ніж будь-коли.

Придбання WL-T
Спектр спілкування залежить від середовища радіочату.
Для зарядки передавача приймач повинен бути підключений до джерела живлення BOSS PSA-S. Крім того, передавач можна заряджати стандартним блоком живлення USB (5 B/500 mA або вище).

Надшвидка бездротова технологія BOSS
Високоемпультивна технологія бездротового сигналу BOSS, вперше реалізована в підсилювачі бездротової гітари Katana-Air, забезпечує напрочуд високу якість звуку WL-50 у винятково широкому динамічному діапазоні. Система автоматично підлаштовується під оптимальний канал в діапазоні 2,4 ГГц, гарантуючи надійну передачу і прийом без випадання. Наднизька затримка, всього 2,3 мс, дозволяє отримати незабутні враження від роботи з системою, звук якої «не відстає» від виконання. В одному місці допускається до 14 бездротових систем BOSS. Таким чином, кілька музикантів можуть використовувати свободу бездротового зв'язку відразу.
Кількість систем, здатних працювати одночасно, визначається умовами конкретної установки.

Просто ще одна педаль педалі
Бос WL-50 займає трохи менше місця в області, ніж стандартна компактна педаль боса, забезпечує живлення, а також всі інші пеньки, і тим самим полегшує інтеграцію будь-якої педалі. Просто помістіть приймач на початку ланцюга і підключіть його до першої педалі. Приймач оснащений входом в роз'єм 1/4 дюйма. Так що при необхідності можна з'єднати прилад звичайним гітарний кабель.

Вбудований порт для передавача
BOSS WL-50 оснащений вбудованим портом передавача, який призначений для зарядки останнього, а також налаштування бездротового з'єднання. Потік профілю не порушується навіть при підключенні передавача до цього порту, а загальна вага практично така ж, як і у боса стандартної компактної педалі.

Увімкнення та робота
Після установки BOSS WL-50 і зарядки передавача можна відразу прийти на роботу, немов за допомогою звичайного гітарного кабелю. Все, що вам потрібно зробити, це вставити передавач в порт близько 10 секунд, а потім підключити його до інструмента. Ось і все, що до нього! Оптимальні налаштування бездротового зв'язку будуть визначені автоматично, і втручання користувача не потрібно.

Моделювання впливу кабелю на тембр
WL-50 імітує використання коротких або довгих гітарних кабелів, які певним чином «розфарбують» тембр через ємнісний ефект, який виникає при роботі зі стандартними пасивними датчиками. При необхідності цей ефект можна вимкнути, щоб отримати тембр, характерний для акустичної/електричної гітари з вбудованим підсилювачем або приладів з активними датчиками.

Розподіл електроенергії
Якщо приймач підключений через блок живлення BOSS PSA-S, він перетворюється в своєрідний розподільний центр живлення, що дозволяє розподіляти його на інші зупинки педалі. За допомогою спеціального додаткового кабелю відділення PCS-20A ви можете комплектати відразу кілька компактних педалей OFS.

Живлення від акумулятора для більшої мобільності
При роботі на вуличних концертах, а також в інших ситуаціях, що вимагають високої рухливості виконавця, зручніше використовувати потужність педалей від батарей. BOSS WL-50 може запускати дві батареї AA і зберігати бездротовий зв'язок протягом десяти годин! У цьому випадку ви не зможете заряджати передавач. Але це не має значення. Це можна зробити за допомогою звичайного USB зарядного пристрою (5 B/500 mA або більше), який використовується для зарядки більшості смартфонів і планшетів.

Технічні характеристики приймача WL-50:
Формат передачі: власний цифровий аудіо формат Boss.
Частота: 2,4 ГГц.
Канали: 14.
Відстань: близько 20 метрів.
Затримка: 2.3ms.
Динамічний діапазон: від 110 дБ і вище.
Частоти: 20-20000 Гц.
Номінальний початковий/вихідний рівень: -10 дБ.
Вхідний імподність: 1 мама.
Імподність вихідного дня: 1 кОм.
Рекомендований імпомпенс навантаження: 10 кОм і більше.
3-позиційний перемикач.
Індикатори: харчування та прийом.
Роз'єми: 1/4-дюймовий роз'єм TRS.
Живлення від 2 батарей AA або адаптера PSA-S, придбаних окремо.
Час роботи акумулятора: близько 10 годин.
Розміри: 72х121х56 мм.
Вага: 220 грамів.

Технічні характеристики передавача WL-T:
Номінальний початковий рівень: -10 дБн.
Індикатор: акумулятор.
Out: 1/4-дюймовий роз'єм TRS.
Живлення: Акумулятор.
Заряджання: 5 В, мікро-USB B.
Час заряджання: близько 3 годин.
Робота: близько 12 годин.
Розміри: 87х22х36 мм.
Вага: 43 грами.

Включені:
- Приймач WL-50.
- Передавач WL-T.
- кабель micro USB.
2 батареї АА.

Отзывы

Оставьте отзыв первым! !

Оплата/Доставка/Самовивіз

Доставка

 По Києву:
- безкоштовна доставка по Києву від 2000 грн.

Можлива доставка:
- в день замовлення, якщо замовляється позиція знаходиться на складі в Києві. 
- у вихідні та святкові дні, уточнюйте інформацію у менеджерів заздалегідь.

Підйом на поверх, збірка і установка безкоштовно.
Оплата після перевірки на працездатність.

Самовивіз замовлень:
м. Київ, вул. Олексія Терьохіна 8 (Куренівка)
м. Київ, вул. Героїв Сталінграда 14 (Оболонь)
м. Київ проспект Правди 41 (Виноградар)

Перед самовивозом необхідно уточнити наявність.
Для самовивозу у вихідні та святкові дні необхідно оформити переміщення зі складу у робочий день, тоді можна забрати замовлення, або здійснити його доставку.

Доставка на склад (відділення) перевізника:
- Безкоштовна доставка на склад перевізника від 3000 грн.
- замовлення до 3000 грн. оплачуються за тарифом перевізника (20 грн. + 2 % від суми замовлення).
- безкоштовна доставка замовлень післяплатою від 6000 грн (ми оплачуємо доставку та комісію за післяплату)
Щоб не сплачувати комісію за післяплату рекомендуємо проводити оплату замовлень банківськими картами на сайті.

Доставка товарів куплених на виплату (у розстрочку):
Київ:
- Самовивіз по вул. Терьохіна 8 - безкоштовно.

Доставка замовлень перевізником об'ємною вагою до 5 кг
- безкоштовно (навушники, звукові карти, рекордери, педалі ефектів, мікрофони, гітарні процесори...).

Доставка замовлень від 5 кг об'ємної ваги здійснюється за тарифами перевізника.

+ Безкоштовна доставка при купівлі на виплату діє уразі оформлення розстрочки не на максимальний термін, наприклад на 8 місяців, а не 10, на 10, а не на 12 і т.д.
+ Рекомендуємо уточнювати інформацію про доставку, тому що електропіаніно та синтезатори KURZWEIL, міді клавіатури STUDIOLOGIC, NEKTAR, NATIVE INSTRUMENTS ми оплачуємо доставку при розстроченні на 12 міс.

Доставка на адресу (до дверей):
- безкоштовна адресна доставка перевізником по Україні при замовленні від 6000 грн.
- кур'єри Нової пошти гроші при адресній доставці не приймають.
Доставка до дверей (на адресу) здійснюється після оплати замовлення на повну або часткову вартість (Оплата частинами, Купівля частинами, Вигідна розстрочка (розстрочка від магазину і інші програми розстрочок / кредитування).

Самовивіз:
У Києві можливий самовивіз з нашого офісу після попереднього замовлення за адресою: Олексія Терьохіна 8.

Всі замовлення відвантажуються з супровідними документами: фіскальний чек, гарантійний талон і товарний чек з круглою печаткою.

Швидка доставка в міста:
Київ - нашою кур'єрською службою, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Хмельницький, Чернівці, Житомир, Суми, Рівне, Івано-Франківськ, Кам'янське, Кропивницький, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Ужгород, Нікополь, Бердянськ, Бровари, Павлоград, Сєвєродонецьк, Мукачево, Кам'янець-Подільський, Олександрія, Біла Церква, Обухів, Вишгород, Бровари, Бориспіль, Фастів, Ірпінь, Вишневе, Буча, Васильків, Ніжин, Прилуки, Бахмач, Бердичів, Коростень, Умань, Сміла, Жмеринка.

Оплата

Варіанти оплати:
- Оплата при отриманні товару
- Картою онлайн
- Apple Pay
- Google Pay
- безготівковий для юридичних осіб
- безготівковий для фізичних осіб
- Оплата картою в відділенні
- Кредит
- Оплата частинами
- на картку Privat24
- на картку Monobank
- післяплата

Готівкою в Києві:
- при доставці
- у відділенні перевізника (накладений платіж)
- самовивіз

Післяплата (оплата у відділенні перевізника)
- безкоштовна доставка від 3000 грн.
- комісія за післяплату відсутня при оформленні замовлення від 6000 грн, доставка також безкоштовна
- замовлення до 6000 гривень сплачуються за тарифом: 20 грн + 2% від суми замовлення.

Оплата через Pos термінал банківською картою / смартфоном
- в Києві під час доставки кур'єром Будинок музики і при самовивозі (повідомте при оформення замовлення)

Оплата в розстрочку
Для зручного здійснення покупок ми зробили багато варіантів оплати і 6 програм розстрочки.

Оплата за реквізитами:
- після оформлення замовлення ми зробимо резерв на складі і рахунок з реквізитами буде відправлений Вам на електронну пошту.

Оплата пластиковою карткою банку на сайті онлайн
- швидкий і надійний спосіб оплати замовлення на сайті.
- перед оплатою уточніть наявність.
- гроші на карті будуть захолдіровани і списані після доставки (мінімум на третій день після оплати).

Оплата Apple Pay на сайті
Проста оплата для на сайті або в мобільному додатку разом з Apple Pay. Apple Pay - система платежів від компанії Apple, яка дозволяє миттєво здійснювати безконтактні платежі, оплату на сайтах і в мобільних додатках. Покупцеві досить один раз прив'язати свою карту і підтверджувати подальші платежі за допомогою TouchID або FaceID. Технологія доступна для власників пристроїв Apple (в браузерах Safari на iPhone, iPad і деяких моделях MacBook).

Основні можливості Apple Pay:
- швидкий спосіб зробити оплату
- зручний спосіб оплати для власників пристроїв Apple
- безпеку розрахунків

Оплата Google Pay на сайті
Google Pay - сервіс який дозволяє швидко здійснити оплату за допомогою збережених карт в акаунті Google Pay.
Google Pay - миттєвий спосіб оплати від Google, який дозволяє просто і швидко оплатити картою, без необхідності вводити дані для кожного платежу. Дані карти надійно зберігаються в Google. Даний метод доступний для оплати в мобільних додатках на будь-яких пристроях Android і при здійсненні платежу в браузері Chrome.

Основні можливості Google Pay:
- оплата в один клік будь-якою картою доданої в обліковий запис Google Pay
- з оплатою в один клік, можна скоротити час покупки
- Google Pay захищає платіжні дані клієнтів і зберігає акаунти в безпеці

Оплата Masterpass на сайті
Masterpass - електронний гаманець від MasterCard, який зберігає платіжні дані в безпечному місці. Досить один раз зареєструватися і зберегти реквізити карти, в подальшому оплата буде відбуватися за допомогою введення логіна і пароля, без додаткового введення даних карти.

Оплата Visa Checkout на сайті
Visa Checkout - це сервіс від платіжної системи Visa, що дозволяє покупцям один раз додати карту і оплачувати на будь-якому пристрої залягання в свій аккаунт. Досить один раз зареєструватися і зберегти реквізити карти, в подальшому оплата буде відбуватися за допомогою введення логіна і пароля, без додаткового введення даних карти.

Повернення впродовж 14 днів

Для повернення придбаного товару належної якості необхідно:
- повернути товар з повною комплектацією, наявність і цілісність упаковки.
- товар, не був у вжитку і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей.
- збережені всі ярлики і заводське маркування.
Якщо товар не працює, обмін або повернення товару здійснюється тільки за наявності висновку сервісного центру, авторизованого виробником, про те, що умови експлуатації не порушені.

Задати питання:
- 044 353-86-71
- 044 36-180-36
- (063) 614-65-04
- (066) 646-20-05 (Telegram)
- (097) 931-66-59 (Viber)
- (098) 436-51-91 (Viber, Telegram, WhatsApp)
info@dommuzyki.ua

Контакти

м. Київ, вул. Олексія Терьохіна 8
- 044 353-86-71
- 044 36-180-36
- (066) 646-20-05 (Telegram)
- (097) 931-66-59 (Viber)
- (098) 436-51-91 (Viber, Telegram, WhatsApp)

Самовивіз замовлень:
м. Київ, вул. Олексія Терьохіна 8 (Куренівка)
м. Київ, вул. Героїв Сталінграда 14 (Оболонь)
м. Київ проспект Правди 41 (Виноградар)

Для самовивозу у вихідні та святкові дні необхідно оформити переміщення зі складу у робочі дні, тоді можна забрати замовлення, або здійснити його доставку:
Субота: 10:00-20:00
Неділя: 10:00-18:00

info@dommuzyki.ua

Оплата частинами

Програми для покупки в розстрочку

Страхування, приховані комісії та подорожчання відсутні.

Де підступ?
Підступу немає, комісію за розстрочку оплачуємо ми.

Інструмент не представлений на сайті?
Напишіть на підтримку: info@dommuzyki.ua і ми додамо інструмент в каталог для оформлення розстрочки.

''Оплата частинами''

Що таке "Оплата частинами"?
Це сервіс, за допомогою якого Ви можете здійснювати покупки в розстрочку розбиваючи суму покупки на рівні частини / платежі. Програма Оплата частинами дозволяє робити покупки в розстрочку в межах кредитного ліміту встановленого банком на програму: ''Оплата частинами''. Кількість платежів вказано в кожному доступному до замовлення товар, разова комісія за сервісом становить 0,01%. Максимально швидко покупка оформляється онлайн на сайті, також можна оформити розстрочку в Києві за адресою: вул. Олексія Терьохіна 8.

Детальніше: Оплата частинами Приватбанк

''Купівля частинами Monobank''

Безкоштовна розстрочка, яка дозволяє розбити покупку на зручне кількість платежів. Для Покупки частинами потрібна карта monobank. Простота оформлення: вибір товару від 1000 грн. Страховки, приховані комісії і подорожчання відсутні.

Купівля частинами
Безкоштовна розстрочка, яка дозволяє розбити покупку на зручне кількість платежів. Для Покупки частинами потрібна карта monobank. Простота оформлення: вибір товару від 1000 грн - підтвердження покупки в додатку - отримання товару.

Як зробити покупку:
- станьте клієнтом Monobank (це безкоштовно)
- дізнайтеся свій ліміт розстрочки
- купуйте до 12-ти частин з 0% комісією, розстрочка завжди безкоштовна
- для оформлення розстрочки виберіть в кошику кількість платежів і варіант оплати '' Купівля частинами Monobank ''
- перший платіж пройде в момент покупки, а наступний - через місяць

Детальніше: Купівля частинами Монобанк

''Онлайн розстрочка від DOMMUZYKI.UA'' (на 3, 6 і 10 платежів)

Для оформлення розстрочки достатньо заповнити анкетні дані (ПІБ, мобільний, паспортні дані, дату народження і ввести ІПН). Оформлення по всій Україні.

Перший платіж Ви оплачуєте:
- готівкою при доставці в Києві, у відділенні перевізника при отриманні або самовивіз за адресою: вул. Терьохіна 8, а також можна оплатити: на розрахунковий рахунок в банку за реквізитами або будь-яким зручним способом.

Решта платежі Ви оплачуєте, починаючи з наступного місяця до 20 числа. Досить натиснути на кнопку зеленого кольору: Вигідна розстрочка в сторінці товару і заповнити анкетні дані. З Вами зв'яжеться наш менеджер і допоможе оформити покупку.

Фінансовий партнер по Онлайн розстрочення компанія Фангарант, Плати пізніше (Pay Later)

Детальніше: Розстрочка онлайн Плати пізніше

''Плати частинами від А-Банк''

Плати частинами від А-Банк - розстрочка для власників карт А-Банк, яка дозволяє сплатити покупку від 300 гривень рівними частинами від 2 до 12 платежів.

Для кого?
Розстрочка діє тільки для власників карток А-Банк.

Купуйте до 12-ти частин з 0,01% комісією банку
Оформити покупку рівними частинами можна від 2 до 12 платежів

Мінімальна сума
Мінімальна сума для "Плати частинами" - 300 грн

Як оформити?
- для оформлення розстрочки виберіть варіант оплати Visa / Mastercard
- після переадресації на сторінку з захищеним з'єднанням виберете вкладку А-Банк
- перший платіж пройде в момент покупки, а наступний - через місяць

Детальніше: Плати частинами А-Банк

Плати частинами GlobusPlus від Глобус Банк

Платіжний метод "Плати частинами GlobusPlus від Глобус Банк"
Розстрочка від Глобус Банк, для користувачів мобільного додатка GlobusPlus, яка дозволяє розбити покупку до 12 платежів.

- Розстрочка оформляється онлайн, без додаткових документів і договорів.
- Мінімальна сума для "Плати частинами" - 500 грн
- Розстрочка діє для клієнтів Глобус Банк, зареєстрованих в мобільному додатку GlobusPlus.

Купівля частинами
Безкоштовна розстрочка, яка дозволяє розбити покупку на зручне кількість платежів. Для Покупки частинами потрібна карта monobank. Простота оформлення: вибір товару від 1000 грн - підтвердження покупки в додатку - отримання товару. Можна додати додаткові місяці (кількість платежів) з розрахунку: 1,5% за кожен додатковий місяць.

Скільки комісія по розстрочці?
Все безкоштовно! Комісію за розстрочку оплачуємо ми.

Страховки, приховані комісії і подорожчання відсутні.
Можна оформити розстрочку на частину вартості, решту суми сплатити зручним способом. Наприклад ліміт по карті становить 8000, а ціна інструменту 10 000 грн, оформляється розстрочка на 8000 грн. і залишок 2000 оплачується при отриманні, на карту або післяплатою.

Як зробити покупку:
- дізнайтеся свій ліміт розстрочки в додатку GlobusPlus
- для оформлення розстрочки виберіть в кошику кількість платежів і варіант оплати '' Купівля частинами Глобус банк ''
- перший платіж пройде в момент покупки, а наступний - через місяць
- купуйте до 12-ти частин з 0% комісією, розстрочка завжди безкоштовна

Для оформлення розстрочки необхідно ввести на платіжній сторінці email і номер телефону, зареєстрований в додатку GlobusPlus. На сторінці буде відображена щомісячна сума платежу. Далі необхідно натиснути "Оплатити" і підтвердити оформлення розстрочки в додатку GlobusPlus.

Детальніше: Плати частинами Глобус Банк

Плати частинами від 3 до 12 платежів - Ощадбанк

Безкоштовна розстрочка, яка дозволяє розбити покупку на зручне кількість платежів. Для Покупки частинами потрібна карта Ощадбанку. Простота оформлення: вибір товару від 1500 грн - підтвердження покупки в додатку - отримання товару. Плати частинами Ощадбанк - розстрочка для клієнтів банку Ощадбанк, для власників карт «Моя кредитка» або «MORE». Дозволяє оплатити товар в розстрочку онлайн від 3 до 12 платежів.

 Які умови для "Плати частинами Ощадбанк"?
- Все онлайн. Платіж в розстрочку оформляється на платіжній сторінці магазину, без додаткових документів і договорів.
- Мінімальна сума - 1500 грн
- Розстрочка діє тільки для клієнтів '' Ощадбанку '', для власників карт «Моя кредитка» або «MORE».
- станьте клієнтом Ощадбанк (це безкоштовно)
- дізнайтеся свій ліміт розстрочки
- купуйте до 12-ти частин з 0% комісією, розстрочка завжди безкоштовна
- для оформлення розстрочки виберіть в кошику кількість платежів і варіант оплати '' Купівля частинами Ощадбанк ''
- перший платіж пройде в момент покупки, а наступний - через місяць

Детальніше: Плати частинами Ощадбанк

Контакти:
(044) 353-86-71
(044) 36-180-36
(063) 614-65-04
(066) 646-20-05 (+ Telegram)
(097) 931-66-59 (+ Viber)
(098) 436-51-91 (+ Viber + Telegram + WhatsApp)
info@dommuzyki.ua

Смотрите также: