YAMAHA DZR315

69286
DZR315

YAMAHA D'R315 - акустична система, активна (бі-підсилювач), 15" ВЧ (котушка 3", неодимовий магніт) q 8" H (котушка 1,5", ферритичний магніт) q 2" HF (вихід 1", діафрагма титану, неодимовий магніт), управління: LCD дисплей і кодери для управління рівнем, E-1, D-Contour, Затримка, потужність: динаміка: 2000 Вт (NH:1000W, H/H: 1000W), постійна: 1300 Вт (NH: 920W, H/H: 380W), частотний діапазон: 31 Гц - 20 кГц (-10дБ), максимальний звуковий тиск (SPL): 143 дБ, роз'єми: аналогові IN: комбо x2, рівень лінії (максимум q24dBu), Вхідний імподід 20k.

Подробнее

Відгуки:

Написати відгук

Написати відгук

82 716 грн

Продан:(

Відгуки:

Написати відгук

Написати відгук

Подробнее

YAMAHA D'R315 - акустична система, активна (бі-підсилювач), 15" HF (котушка 3", неодимовий магніт) q 8" H (котушка 1.5", ферритичний магніт) q 2" HF (1" вихід, діафрагма титану, неодимовий магніт), управління: LCD дисплей і кодери для управління рівнем, E-1, D-Contour, Затримка, Потужність: 2000 Вт (NH:1000W, H/H: 1000W), постійна: 1300 Вт (NH: 920W, H/H: 380W), частотний діапазон: 31 Гц - 20 кГц (-10dB), максимальний звуковий тиск (SPL): 143 dB Роз'єми: Аналоговий IN: Combo x2, Рівень лінії (Максимум q24dBu), Вхідний імподанс 20k', Аналоговий OUT: XLR3-32 x2, CH1: THRU (виправити), CH2: THRU або DSP OUT, USB2. 0 Хост 5V 500mA для зберігання / завантаження даних usb-пам'яті, кросовер FIR-X, розміри: 550 x 897 x 520 мм, вага: 41,6 кг, виробництво: Індонезія, гарантія: 24 місяці.

Основні моменти YAMAHA D'R315:
- 3-смугова активна AU з 15"HF, 8" H і 2" VH перетворювачі
- Максимальний звуковий тиск 143 дБ і частотний діапазон 31 Гц-20 кГц ідеально підходять для сучасних звукових завдань
- Високоенергійний 2000 Вт D, 96 кГц DSP і FIR фільтр для виробництва звуку високої чіткості з дуже низькою затримкою
Покращена FIR-X, комбінація фільтрації fir та належної оцінки для мінімізації фазових спотворень
Доступ до різних DSP функцій і пресетів завантаження, а також точне налаштування, затримки і маршрутизації і т.д. з інтуїтивно зрозумілим LCD дисплеєм
- D-Contour і високонадійна схеми захисту
- легкий, але дуже міцний корпус фанери, покритий високоякісним поліуретаном
- різноманітні варіанти фіксації на додатковій U-подібній дужці (UB-D'R)

D'R315 - це тришлейна двоампокова акустична система і найпотужніша модель в лінійці D'R, яка забезпечує вражаючий звуковий тиск 143 дБ, зберігаючи вражаючу розбірливість і звукову деталь. Завдяки найкращій в своєму класі продуктивності та ефективності, вдосконаленій обробці DSP та незрівнянному низькочастотному відтворенню, D'R315 виграє на всіх фронтах, виробляючи справді професійний звук з рівнем потужності, який суперечить його компактному та легкому дизайну. Ці системи ідеально підходять для базових порталів FOH, але при цьому оснащені вбудованими точками кріплення M10 для підвіски.

Просунутий кросовер FIR-X
Процесори DSP високої роздільної здатності 96 кГц дозволяють сфокусувати вихідну потужність D'R на створенні звуку високої чіткості з надлегкою затримкою. Наша передова технологія FIR-X використовує фільтри FIR з лінійними фазними характеристиками для кросоверів і еквалайзерів. Використання фільтрів даного типу допомогло реалізувати гладку амплітудну частоту характеристики для досягнення звуку високої чіткості, оптимального звуку «картинка» без фазових перекосів. Існує також точна фільтрація електронного налаштування для точного налаштування для реалізації ідеальної чіткості та найкращої в своєму класі SPL без шкоди для якості сигналу.

Управління
Вбудований РК-дисплей дозволяє легко здійснювати навігацію по різних функціях DSP, завантаження пресетів, тонке налаштування параметричного еквалайзера, затримку і маршрутизацію. У вашому розпорядженні є 8 спеціальних пресетів для збереження власних налаштувань або використання оптимізованих спеціалізованих заводських налаштувань для використання D'R разом з сабвуферами DXS XLF. Користувачі можуть легко перенести збережені налаштування на USB-накопичувач.

D-КОНТУР
D-CONTOUR - це інтелектуальний багатошаровий компресор, який гарантує, що звук D'R залишиться незмінним і прозорим незалежно від того, наскільки сильно ви їх розгойдувати. Постійне управління виходом декількох частотних діапазонів і застосування оптимальних налаштувань еквалайзера для кожного з них, навіть на найвищих рівнях вихідного сигналу забезпечується виняткова чіткість і музичність.

D-CONTOUR є ідеальним доповненням до універсального дизайну шафи D'R, і забезпечує два різних налаштування: режим FOH / MAIN або MONITOR, пропонуючи більш точне налаштування вашого звуку по відношенню до конфігурації систем ПА. Режим FOH / MAIN збільшує нижчі частоти, щоб компенсувати днища, які зазвичай відсутні, коли акустичні системи використовуються в підвісних додатках або встановлюються на стійки.

Режим монітора оптимізований для використання в системах моніторингу сцени, зменшення кількості проблемних низьких частот, які можуть бути підсилені відбиттям від підлоги, і згладжування широкого діапазону частот для забезпечення музикантів на сцені чіткістю звуку. Обидва ці пресети були вдосконалені шляхом проведення незліченних тестів прослуховування з досвідченими звукорежисерами, щоб забезпечити послідовний звук з низьким спотворенням на будь-якому вихідному рівні.

Захист DSP для максимальної продуктивності та довговічності компонентів
Однією з переваг активних динаміків є те, що комбінація перетворювачів і підсилювачів може бути ідеально підібрана і оптимізована для найкращої продуктивності. Під час розробки серії D'R і DXS XLF ми виміряли і перевірили довговічність кожного перетворювача і загальний вихід кожного підсилювача для встановлення оптимальних точок обмеження для кожної моделі, використовуючи точне управління за допомогою DSP. Використовуючи багато з тих же функцій захисту, які використовуються в наших професійних підсилювачах високого кінця, цей новий DSP послідовно контролює стан джерела живлення, підсилювачів потужності, перетворювачів і рівнів сигналу для захисту кожного компонента для підтримки оптимальної продуктивності, продовження терміну служби компонентів і всієї системи.

Потужний підсилювач класу D 2000W
Новий високоенергійний підсилювач класу D забезпечує найкращу в діапазоні потужність 2000 Вт і вражаючий звуковий тиск 143 дБ. Універсальне імпульсне джерело живлення з корекцією коефіцієнта потужності (ПФК) забезпечує максимальну вихідну потужність при стабільній безперебійній роботі. Всі підсилювачі були обрані і оптимізовані для роботи з драйверами HW і HF серії D-R.

Драйвер HF
Високочастотний перетворювач складається з 2-х"звукових котушок і 1" драйвера стиснення, титанової діафрагми і неодримового магніту, поміщеного в міцну термостійку алюмінієву литу раму.

Випромінювач MID
3-смугний перетворювач для D'R315 може похвалитися 8-" дифузором конуса з 1,5-"звуковою котушкою, що забезпечує кращу ефективність і наднизький рівень спотворення для середньої частоти. Це дозволяє досягти надзвичайного рівня звукового тиску в 143 дБ і забезпечує пронизливу чистоту звуку.

В.С. Вуфер
Наші нові фірмові перетворювачі HF використовують великі 3-дюймові звукові котушки, литий алюмінієвий каркас і дуже міцний і легкий неодимовий магніт для роботи з високою потужністю і потужною низькочастотною реакцією, незважаючи на легку конструкцію. Відповідь дуже контрольована, особливо в нижньому середньому діапазоні і вокальному діапазоні, гарантуючи, що загальна реакція є потужною і без спотворень навіть на найвищих рівнях.

Розумний дизайн для професійної функціональності
Дисперсія D'R315 становить 75 градусів за Цельсієм від вертикального положення. Постійно орієнтовані мундштуки були розроблені для забезпечення плавного покриття по всій передбачуваній зоні покриття, мінімізуючи занепад, характерний для традиційних конструкцій мундштука.

Шафи будуються з високоякісної 15мм фанери, а потім фарбують дуже міцним покриттям з поліуретану військового класу. Широкосмугові моделі також використовують сполуки типу метелика, щоб додати міцності і зменшити вібрацію корпусу, а також широкий, кігті порт, який допомагає звести до мінімуму шум навіть при дуже високих рівнях виходу.

Конструкція корпусу D'R315 дозволяє розмістити його в дзеркальному режимі монітора, створюючи симетричне звукове поле для виконавця, і більшу, більш визначену «зону», ніж в звичайних конфігураціях моніторингу. Використання збалансованої конфігурації з двома моно, або стерео моніторингу, дзеркальний режим може значно поліпшити вашу продуктивність на сцені.

U-кронштейни для вертикальної або горизонтальної установки
Динаміки серії D'R пропонують різні точки підвіски, що дозволяє використовувати їх зі стандартними болтами rnage. (Рем болти не входять до комплекту).

Комунальні послуги для безпечної та безапроблемних робіт
Серія дозволяє швидко і легко налаштовувати параметри панелі і передавати дані через USB. Функція блокування панелі також доступна для збереження ваших налаштувань. Користувачі можуть навіть експортувати інформацію (включаючи дані журналу) на USB для швидкого виправлення неполадок, якщо виникають труднощі.

Технічні характеристики YAMAHA D'R315:
Тип: акустична система, активна (бі-підсилювач), 15" ВЧ (котушка 3", неодимовий магніт) q 8" НВ (котушка 1,5", ферритний магніт) q 2" ВЧ (вихід 1", діафрагма титану, неодимовий магніт)
Управління: LCD дисплей і кодери для управління рівнем, EZ, D-Contour, Затримка
Потужність: 2000 Вт (NH:1000W, H/H: 1000W), постійна: 1300 Вт (Вч: 920 Вт, Ч/год: 380Вт)
Частотний діапазон: 31 Гц - 20 кГц (-10дБ)
Максимальний звуковий тиск (SPL): 143 дБ
Роз'єми: Аналоговий IN: Комбо x2, Рівень лінії (Максимум q24dBu), Вхідний імподанс 20k, Аналоговий OUT: XLR3-32 x2, CH1: THRU (fix), CH2: THRU або DSP OUT, USB2.0 Хост 5V 500mA для зберігання / завантаження пам'яті USB
Кросовер FIR-X
Розміри: 550 x 897 x 520 мм
Вага: 41,6 кг
Виробництво: Індонезія
Гарантія: 24 місяці

Характеристики

Переглянути: Активні
Тип: Портативний / сцена / концерт
Потужність, Вт: 1300
Звуковий тиск, дБ 143
Динаміки (конфігурація): 1 x15'
Матеріал корпусу: Дерево
Вбудований мікрофон: Так
Відтворення через USB/картку: Ні
Формат відтворення: Моно
Вбудована батарея: Ні
Пило-,,"гідроізоляція: Ні
Bluetooth: Ні
Світлові ефекти: Ні
FM-приймач: Ні
Стакан для кріплення: Ні
Частотний діапазон (нижня межа), Гц: 31
Частотний діапазон (верхня межа), Гц: 20000
Вага, кг: 42

Отзывы

Оставьте отзыв первым! !

Оплата/Доставка/Самовивіз

Доставка

 По Києву:
- безкоштовна доставка по Києву від 2000 грн.

Можлива доставка:
- в день замовлення, якщо замовляється позиція знаходиться на складі в Києві. 
- у вихідні та святкові дні, уточнюйте інформацію у менеджерів заздалегідь.

Підйом на поверх, збірка і установка безкоштовно.
Оплата після перевірки на працездатність.

Самовивіз замовлень:
м. Київ, вул. Олексія Терьохіна 8 (Куренівка)
м. Київ, вул. Героїв Сталінграда 14 (Оболонь)
м. Київ проспект Правди 41 (Виноградар)

Перед самовивозом необхідно уточнити наявність.
Для самовивозу у вихідні та святкові дні необхідно оформити переміщення зі складу у робочий день, тоді можна забрати замовлення, або здійснити його доставку.

Доставка на склад (відділення) перевізника:
- Безкоштовна доставка на склад перевізника від 3000 грн.
- замовлення до 3000 грн. оплачуються за тарифом перевізника (20 грн. + 2 % від суми замовлення).
- безкоштовна доставка замовлень післяплатою від 6000 грн (ми оплачуємо доставку та комісію за післяплату)
Щоб не сплачувати комісію за післяплату рекомендуємо проводити оплату замовлень банківськими картами на сайті.

Доставка товарів куплених на виплату (у розстрочку):
Київ:
- Самовивіз по вул. Терьохіна 8 - безкоштовно.

Доставка замовлень перевізником об'ємною вагою до 5 кг
- безкоштовно (навушники, звукові карти, рекордери, педалі ефектів, мікрофони, гітарні процесори...).

Доставка замовлень від 5 кг об'ємної ваги здійснюється за тарифами перевізника.

+ Безкоштовна доставка при купівлі на виплату діє уразі оформлення розстрочки не на максимальний термін, наприклад на 8 місяців, а не 10, на 10, а не на 12 і т.д.
+ Рекомендуємо уточнювати інформацію про доставку, тому що електропіаніно та синтезатори KURZWEIL, міді клавіатури STUDIOLOGIC, NEKTAR, NATIVE INSTRUMENTS ми оплачуємо доставку при розстроченні на 12 міс.

Доставка на адресу (до дверей):
- безкоштовна адресна доставка перевізником по Україні при замовленні від 6000 грн.
- кур'єри Нової пошти гроші при адресній доставці не приймають.
Доставка до дверей (на адресу) здійснюється після оплати замовлення на повну або часткову вартість (Оплата частинами, Купівля частинами, Вигідна розстрочка (розстрочка від магазину і інші програми розстрочок / кредитування).

Самовивіз:
У Києві можливий самовивіз з нашого офісу після попереднього замовлення за адресою: Олексія Терьохіна 8.

Всі замовлення відвантажуються з супровідними документами: фіскальний чек, гарантійний талон і товарний чек з круглою печаткою.

Швидка доставка в міста:
Київ - нашою кур'єрською службою, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Хмельницький, Чернівці, Житомир, Суми, Рівне, Івано-Франківськ, Кам'янське, Кропивницький, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Ужгород, Нікополь, Бердянськ, Бровари, Павлоград, Сєвєродонецьк, Мукачево, Кам'янець-Подільський, Олександрія, Біла Церква, Обухів, Вишгород, Бровари, Бориспіль, Фастів, Ірпінь, Вишневе, Буча, Васильків, Ніжин, Прилуки, Бахмач, Бердичів, Коростень, Умань, Сміла, Жмеринка.

Оплата

Варіанти оплати:
- Оплата при отриманні товару
- Картою онлайн
- Apple Pay
- Google Pay
- безготівковий для юридичних осіб
- безготівковий для фізичних осіб
- Оплата картою в відділенні
- Кредит
- Оплата частинами
- на картку Privat24
- на картку Monobank
- післяплата

Готівкою в Києві:
- при доставці
- у відділенні перевізника (накладений платіж)
- самовивіз

Післяплата (оплата у відділенні перевізника)
- безкоштовна доставка від 3000 грн.
- комісія за післяплату відсутня при оформленні замовлення від 6000 грн, доставка також безкоштовна
- замовлення до 6000 гривень сплачуються за тарифом: 20 грн + 2% від суми замовлення.

Оплата через Pos термінал банківською картою / смартфоном
- в Києві під час доставки кур'єром Будинок музики і при самовивозі (повідомте при оформення замовлення)

Оплата в розстрочку
Для зручного здійснення покупок ми зробили багато варіантів оплати і 6 програм розстрочки.

Оплата за реквізитами:
- після оформлення замовлення ми зробимо резерв на складі і рахунок з реквізитами буде відправлений Вам на електронну пошту.

Оплата пластиковою карткою банку на сайті онлайн
- швидкий і надійний спосіб оплати замовлення на сайті.
- перед оплатою уточніть наявність.
- гроші на карті будуть захолдіровани і списані після доставки (мінімум на третій день після оплати).

Оплата Apple Pay на сайті
Проста оплата для на сайті або в мобільному додатку разом з Apple Pay. Apple Pay - система платежів від компанії Apple, яка дозволяє миттєво здійснювати безконтактні платежі, оплату на сайтах і в мобільних додатках. Покупцеві досить один раз прив'язати свою карту і підтверджувати подальші платежі за допомогою TouchID або FaceID. Технологія доступна для власників пристроїв Apple (в браузерах Safari на iPhone, iPad і деяких моделях MacBook).

Основні можливості Apple Pay:
- швидкий спосіб зробити оплату
- зручний спосіб оплати для власників пристроїв Apple
- безпеку розрахунків

Оплата Google Pay на сайті
Google Pay - сервіс який дозволяє швидко здійснити оплату за допомогою збережених карт в акаунті Google Pay.
Google Pay - миттєвий спосіб оплати від Google, який дозволяє просто і швидко оплатити картою, без необхідності вводити дані для кожного платежу. Дані карти надійно зберігаються в Google. Даний метод доступний для оплати в мобільних додатках на будь-яких пристроях Android і при здійсненні платежу в браузері Chrome.

Основні можливості Google Pay:
- оплата в один клік будь-якою картою доданої в обліковий запис Google Pay
- з оплатою в один клік, можна скоротити час покупки
- Google Pay захищає платіжні дані клієнтів і зберігає акаунти в безпеці

Оплата Masterpass на сайті
Masterpass - електронний гаманець від MasterCard, який зберігає платіжні дані в безпечному місці. Досить один раз зареєструватися і зберегти реквізити карти, в подальшому оплата буде відбуватися за допомогою введення логіна і пароля, без додаткового введення даних карти.

Оплата Visa Checkout на сайті
Visa Checkout - це сервіс від платіжної системи Visa, що дозволяє покупцям один раз додати карту і оплачувати на будь-якому пристрої залягання в свій аккаунт. Досить один раз зареєструватися і зберегти реквізити карти, в подальшому оплата буде відбуватися за допомогою введення логіна і пароля, без додаткового введення даних карти.

Повернення впродовж 14 днів

Для повернення придбаного товару належної якості необхідно:
- повернути товар з повною комплектацією, наявність і цілісність упаковки.
- товар, не був у вжитку і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей.
- збережені всі ярлики і заводське маркування.
Якщо товар не працює, обмін або повернення товару здійснюється тільки за наявності висновку сервісного центру, авторизованого виробником, про те, що умови експлуатації не порушені.

Задати питання:
- 044 353-86-71
- 044 36-180-36
- (063) 614-65-04
- (066) 646-20-05 (Telegram)
- (097) 931-66-59 (Viber)
- (098) 436-51-91 (Viber, Telegram, WhatsApp)
info@dommuzyki.ua

Контакти

м. Київ, вул. Олексія Терьохіна 8
- 044 353-86-71
- 044 36-180-36
- (066) 646-20-05 (Telegram)
- (097) 931-66-59 (Viber)
- (098) 436-51-91 (Viber, Telegram, WhatsApp)

Самовивіз замовлень:
м. Київ, вул. Олексія Терьохіна 8 (Куренівка)
м. Київ, вул. Героїв Сталінграда 14 (Оболонь)
м. Київ проспект Правди 41 (Виноградар)

Для самовивозу у вихідні та святкові дні необхідно оформити переміщення зі складу у робочі дні, тоді можна забрати замовлення, або здійснити його доставку:
Субота: 10:00-20:00
Неділя: 10:00-18:00

info@dommuzyki.ua

Оплата частинами

Програми для покупки в розстрочку

Страхування, приховані комісії та подорожчання відсутні.

Де підступ?
Підступу немає, комісію за розстрочку оплачуємо ми.

Інструмент не представлений на сайті?
Напишіть на підтримку: info@dommuzyki.ua і ми додамо інструмент в каталог для оформлення розстрочки.

''Оплата частинами''

Що таке "Оплата частинами"?
Це сервіс, за допомогою якого Ви можете здійснювати покупки в розстрочку розбиваючи суму покупки на рівні частини / платежі. Програма Оплата частинами дозволяє робити покупки в розстрочку в межах кредитного ліміту встановленого банком на програму: ''Оплата частинами''. Кількість платежів вказано в кожному доступному до замовлення товар, разова комісія за сервісом становить 0,01%. Максимально швидко покупка оформляється онлайн на сайті, також можна оформити розстрочку в Києві за адресою: вул. Олексія Терьохіна 8.

Детальніше: Оплата частинами Приватбанк

''Купівля частинами Monobank''

Безкоштовна розстрочка, яка дозволяє розбити покупку на зручне кількість платежів. Для Покупки частинами потрібна карта monobank. Простота оформлення: вибір товару від 1000 грн. Страховки, приховані комісії і подорожчання відсутні.

Купівля частинами
Безкоштовна розстрочка, яка дозволяє розбити покупку на зручне кількість платежів. Для Покупки частинами потрібна карта monobank. Простота оформлення: вибір товару від 1000 грн - підтвердження покупки в додатку - отримання товару.

Як зробити покупку:
- станьте клієнтом Monobank (це безкоштовно)
- дізнайтеся свій ліміт розстрочки
- купуйте до 12-ти частин з 0% комісією, розстрочка завжди безкоштовна
- для оформлення розстрочки виберіть в кошику кількість платежів і варіант оплати '' Купівля частинами Monobank ''
- перший платіж пройде в момент покупки, а наступний - через місяць

Детальніше: Купівля частинами Монобанк

''Онлайн розстрочка від DOMMUZYKI.UA'' (на 3, 6 і 10 платежів)

Для оформлення розстрочки достатньо заповнити анкетні дані (ПІБ, мобільний, паспортні дані, дату народження і ввести ІПН). Оформлення по всій Україні.

Перший платіж Ви оплачуєте:
- готівкою при доставці в Києві, у відділенні перевізника при отриманні або самовивіз за адресою: вул. Терьохіна 8, а також можна оплатити: на розрахунковий рахунок в банку за реквізитами або будь-яким зручним способом.

Решта платежі Ви оплачуєте, починаючи з наступного місяця до 20 числа. Досить натиснути на кнопку зеленого кольору: Вигідна розстрочка в сторінці товару і заповнити анкетні дані. З Вами зв'яжеться наш менеджер і допоможе оформити покупку.

Фінансовий партнер по Онлайн розстрочення компанія Фангарант, Плати пізніше (Pay Later)

Детальніше: Розстрочка онлайн Плати пізніше

''Плати частинами від А-Банк''

Плати частинами від А-Банк - розстрочка для власників карт А-Банк, яка дозволяє сплатити покупку від 300 гривень рівними частинами від 2 до 12 платежів.

Для кого?
Розстрочка діє тільки для власників карток А-Банк.

Купуйте до 12-ти частин з 0,01% комісією банку
Оформити покупку рівними частинами можна від 2 до 12 платежів

Мінімальна сума
Мінімальна сума для "Плати частинами" - 300 грн

Як оформити?
- для оформлення розстрочки виберіть варіант оплати Visa / Mastercard
- після переадресації на сторінку з захищеним з'єднанням виберете вкладку А-Банк
- перший платіж пройде в момент покупки, а наступний - через місяць

Детальніше: Плати частинами А-Банк

Плати частинами GlobusPlus від Глобус Банк

Платіжний метод "Плати частинами GlobusPlus від Глобус Банк"
Розстрочка від Глобус Банк, для користувачів мобільного додатка GlobusPlus, яка дозволяє розбити покупку до 12 платежів.

- Розстрочка оформляється онлайн, без додаткових документів і договорів.
- Мінімальна сума для "Плати частинами" - 500 грн
- Розстрочка діє для клієнтів Глобус Банк, зареєстрованих в мобільному додатку GlobusPlus.

Купівля частинами
Безкоштовна розстрочка, яка дозволяє розбити покупку на зручне кількість платежів. Для Покупки частинами потрібна карта monobank. Простота оформлення: вибір товару від 1000 грн - підтвердження покупки в додатку - отримання товару. Можна додати додаткові місяці (кількість платежів) з розрахунку: 1,5% за кожен додатковий місяць.

Скільки комісія по розстрочці?
Все безкоштовно! Комісію за розстрочку оплачуємо ми.

Страховки, приховані комісії і подорожчання відсутні.
Можна оформити розстрочку на частину вартості, решту суми сплатити зручним способом. Наприклад ліміт по карті становить 8000, а ціна інструменту 10 000 грн, оформляється розстрочка на 8000 грн. і залишок 2000 оплачується при отриманні, на карту або післяплатою.

Як зробити покупку:
- дізнайтеся свій ліміт розстрочки в додатку GlobusPlus
- для оформлення розстрочки виберіть в кошику кількість платежів і варіант оплати '' Купівля частинами Глобус банк ''
- перший платіж пройде в момент покупки, а наступний - через місяць
- купуйте до 12-ти частин з 0% комісією, розстрочка завжди безкоштовна

Для оформлення розстрочки необхідно ввести на платіжній сторінці email і номер телефону, зареєстрований в додатку GlobusPlus. На сторінці буде відображена щомісячна сума платежу. Далі необхідно натиснути "Оплатити" і підтвердити оформлення розстрочки в додатку GlobusPlus.

Детальніше: Плати частинами Глобус Банк

Плати частинами від 3 до 12 платежів - Ощадбанк

Безкоштовна розстрочка, яка дозволяє розбити покупку на зручне кількість платежів. Для Покупки частинами потрібна карта Ощадбанку. Простота оформлення: вибір товару від 1500 грн - підтвердження покупки в додатку - отримання товару. Плати частинами Ощадбанк - розстрочка для клієнтів банку Ощадбанк, для власників карт «Моя кредитка» або «MORE». Дозволяє оплатити товар в розстрочку онлайн від 3 до 12 платежів.

 Які умови для "Плати частинами Ощадбанк"?
- Все онлайн. Платіж в розстрочку оформляється на платіжній сторінці магазину, без додаткових документів і договорів.
- Мінімальна сума - 1500 грн
- Розстрочка діє тільки для клієнтів '' Ощадбанку '', для власників карт «Моя кредитка» або «MORE».
- станьте клієнтом Ощадбанк (це безкоштовно)
- дізнайтеся свій ліміт розстрочки
- купуйте до 12-ти частин з 0% комісією, розстрочка завжди безкоштовна
- для оформлення розстрочки виберіть в кошику кількість платежів і варіант оплати '' Купівля частинами Ощадбанк ''
- перший платіж пройде в момент покупки, а наступний - через місяць

Детальніше: Плати частинами Ощадбанк

Контакти:
(044) 353-86-71
(044) 36-180-36
(063) 614-65-04
(066) 646-20-05 (+ Telegram)
(097) 931-66-59 (+ Viber)
(098) 436-51-91 (+ Viber + Telegram + WhatsApp)
info@dommuzyki.ua

Смотрите также: