YAMAHA DXR10MKII

69282
DXR10MKII

YAMAHA DXR10MKII - Активна акустична система, 10"1.75" 2-х, Двовигучний динамік, Бас-рефлекс типу, управління: D-КОНТУР: FOH/MAIN, МОНІТОР, OFF, Потужність: Динамічна: 1100 Вт (LF: 950W HF: 150W) / Безперервна: 700W (LF: 600W HF: 100W), діапазон частот: LF: 600W HF: 100W 156Гц - 20 кГц (-10 дБ), максимальний звуковий тиск (SPL): 132dB, роз'єми: XLR (лінія / мікрофон) x1, TRS Телефонний роз'єм x2, RCA x2. Вихід XLR Link (моно), розміри: 305 x 502 x 310 мм, вага: 13,9 кг, гарантія: 24 місяці.

Подробнее

Відгуки:

Написати відгук

Написати відгук

36 345 грн

Есть в наличии

Відгуки:

Написати відгук

Написати відгук

Подробнее


YAMAHA DXR10MKII - Активна акустична система, 10"1.75" 2-х, Двовигучний динамік, Бас-рефлекс типу, управління: D-КОНТУР: FOH/MAIN, МОНІТОР, OFF, Потужність: Динамічна: 1100 Вт (LF: 950W HF: 150W) / Безперервна: 700W (LF: 600W HF: 100W), діапазон частот: LF: 600W HF: 100W 156Гц - 20 кГц (-10 дБ), максимальний звуковий тиск (SPL): 132dB, роз'єми: XLR (лінія / мікрофон) x1, TRS Телефонний роз'єм x2, RCA x2. Вихід XLR Link (моно), розміри: 305 x 502 x 310 мм, вага: 13,9 кг, гарантія: 24 місяці.

Простіше та потужніше
Удосконалені перетворювачі, розроблені спеціально для систем DXR mkII, були ретельно відібрані та ретельно модифіковані для забезпечення максимальної ефективності. Потужні динаміки HF мають наднизький рівень нелінійних спотворень і дають еластичний і глибокий бас, в той час як нові 1,75-"HF-драйвери з неодимовий магнітом так само точно відтворюють діапазон середньої частоти і високі частоти, до 20 кГц, і в той же час відрізняються невеликою вражаючою вагою.

Широко дисперсний мундштук постійної орієнтації
Збільшений драйвер HS встановлюється в спеціальний постійний мундштук 90 х 60 градусів, призначений для мінімізації погіршення напрямку діаграми в кутових напрямках, який страждає більшістю традиційних мундштуками. Це може допомогти в досягненні більш рівномірної площі покриття без перерв. З новим широко диспергуючим мундштуком звук розширюється в більш прямокутному напрямку на 90 градусів по горизонталі і 60 градусів по вертикалі, зберігаючи широкий діапазон частот навіть на краю зони покриття.

"D" - це потужність
Команда розробників Yamaha повністю скористалася передовими цифровими технологіями, як новими, так і оновленими, на основі багаторічного досвіду Yamaha протягом багатьох десятиліть професійного розвитку звукового обладнання. Все, від ретельного розрахунку кросоверів, еквалайзерів і тайм-чеків до налаштувань обмежувача, функцій захисту і точного динамічного контролю звуку, було піддано незліченним симуляціям, в приміщенні і на відкритому повітрі, до абсолютної впевненості в тому, що ці системи створюють найвищий рівень якості звуку на найвищому рівні виходу. У поєднанні з передовою технологією аналогової обробки сигналів Yamaha та акустичною технологією, «Потужність «D» забезпечує максимальну продуктивність.

Надпотужна обробка сигналів DSP
Всі моделі широкосмугового зв'язку DXR mkII оснащені yamaha FIR-X™ з лінійними фазових фільтрами FIR для кросоверів. FIR-X одночасно оптимізує частотні та фазові характеристики відповіді, вирівнюючи при цьому часові затримки між експлуатацією HS та HF перетворювачів. Це створює дуже гладку реакцію навколо кросовера, що перекриває пропускну здатність, забезпечуючи набагато більшу розбірливість і просторове позиціонування, ніж це можливо з типовими кросоверами.

Усі сигнали обробляються високоточний 48-розрядний (76-розрядний акумулятор) високоекономний процесор для забезпечення найвищої якості звуку. Всі моделі широкосмугового зв'язку DXR mkII оснащені високоточними 24-бітними дискретними перетворювачами змінного/CA з відмінним співвідношенням сигнал/шум і динамічним діапазоном.

Інтелектуальне управління динамікою для збереження розбірливості звуку
D-CONTOUR - це інтелектуальний багатошаровий компресор, який допомагає досягти потужного і щільного звуку, незалежно від рівня гучності. Система постійно стежить за вихідним рівнем різних частотних діапазонів і розраховує оптимальні параметри еквалайзера для кожного з них. Завдяки цьому навіть на найвищих рівнях звук зберігає розбірливість і музичність.

У серії DXR D-Contour забезпечує більш детальне налаштування звуку з двома різними режимами: FOH/MAIN і MONITOR. Режим FOH/MAIN посилює низькі частоти для компенсації низькочастотних компонентів, яких зазвичай не вистачає, коли системи використовуються в підвісних додатках або встановлюються на стійці. Режим MONITOR повністю оптимізований для використання системи в якості підлогового монітора, інтелектуально знижуючи низькочастотний рівень, який зазвичай помітно підсилюється за рахунок відбиття звуку від підлоги, згладжуючи широкий діапазон частот, щоб дати вам приголомшливу деталь для моніторингу звуку на сцені. Обидва ці пресети були вдосконалені шляхом проведення незліченних прослуховувань з досвідченими звукорежисерами, щоб запропонувати вам багатошаровий компресор, який працює динамічно і забезпечує стабільно якісний звук з низьким рівнем спотворення на будь-якому рівні вихідного сигналу.

Захист DSP для максимальної продуктивності
У типовій системі звукового підсилення, що складається з пасивних акустичних систем, підсилювачів потужності та сигнальних процесорів, встановлення найкращих параметрів для кожного компонента може бути проблемою. Однією з переваг активних систем є те, що поєднання перетворювачів і підсилювачів може бути ідеально оптимізовано. При розробці систем серії D'R, DXR mkII, DBR і DXS інженери Yamaha вимірювали і тестували кожен з перетворювачів і загальний вихід підсилювачів на незліченних випробуваннях, як в приміщенні, так і на відкритому повітрі. За результатами цих випробувань вдалося встановити оптимальні значення обмежувачів (обмежувачів) для кожної моделі за допомогою високоточного управління DSP.

На додаток до оптимального обмеження, акустичні системи Yamaha використовують багато функцій захисту від найвищих професійних підсилювачів потужності серії TXn. В результаті ці колонки можуть повністю досягти свого потенціалу, забезпечуючи надійну роботу навіть в найскладніших умовах.

Світлодіодний дисплей спереду
Всі моделі широкосмугового зв'язку DXR mkII і сабвуфери DXS оснащені білим світлодіодом, розташованим за передньою решіткою радіатора, який підсвічується при включенні живлення і змінює свою яскравість в залежності від роботи системи обмеження (обмежувача).

Високоемпультивні підсилювачі "Клас-D" 1100 Вт
Всі моделі DXR mkII оснащені високоемпературним підсилювачем класу D, які були розроблені для оптимального змішування з низькочастотним і високочастотним перетворювачами. Ці підсилювачі забезпечують найпотужніший звук у своєму класі - 1100 Вт - створюючи вражаючий звуковий тиск до 134 дБ. Вони також забезпечують дуже швидку атаку і відмінні перехідні функції, які допомагають розкрити весь потенціал звучання гучномовця.

Універсальне імпульсне джерело живлення
Серія DXR mkII оснащена високоефективним імпульсним джерелом живлення. Блок живлення також підходить для використання в усьому світі з декількома типами напруги в мережі, від 100B до 240B.

Вбудований 3-х канальний розумний мікшер
Акустичні системи DXR mkII оснащені вбудованим мікшером з декількома входами, що робить їх ідеальним вибором для простих вокальних / інструментальних завдань посилення. Завдяки гнучким інтерфейсам IN/OUT серія DXR mkII може бути навіть незалежною, повноцінною системою підв'язку звуку або легко інтегрована в комбінацію систем D'R або DXS.

Мікрофон і лінійні входи
Вбудований в DXR змішувач MXR mkII може працювати з трьома джерелами сигналу одночасно. Він отримує сигнали як від мікрофона, так і від лінійного рівня, що дозволяє підключатися до різних джерел, від мікрофона до лінійних пристроїв, інструментів та портативних аудіопристроїв. MIC автоматично активує низькочастотний зріз hpf для зменшення низькочастотного дрона.

Гнучка система управління фільтрацією
Всі системи DXR mkII оснащені гнучкими фільтрами (FNF) для оптимального поєднання з сабвуферами DXS. Залежно від сабвуфера, який використовується, можна вибрати частоту різання 100 Гц або 120 Гц. Сабвуфери DXS, в свою чергу, оснащені гнучкими фільтрами (FHF), що дозволяє знайти оптимальний баланс вашого звуку.

Функція "Розумне" змішування / Зв'язування
Кожен канал має окреме регулятор гучності, що дозволяє змішувати три окремі джерела звуку. Вихід THRU передає вхідний сигнал з Каналу 1, а LINK OUT посилає змішані сигнали з усіх каналів, що ідеально підходить для послідовного підключення системи або подальшої маршрутизації сигналу. LINK OUT дуже корисний для налаштування компактної системи підстилок звуку за допомогою додаткового DXR, а LINK MODE дозволяє легко перемикатися між стерео або подвійними моно конфігураціями.

Компактний і надійний корпус ABS
Акустичні системи DXR mkII розташовані в міцних корпусах без резонансності, сформованих з пластику ABS і призначених для зменшення вібрацій, викликаних високим рівнем виходу. Розумний дизайн забезпечує менше спотворень і в кінцевому підсумку створює відмінну якість звуку. Надійні корпуси оснащуються міцними сталевими решітками і ергономічними алюмінієвими ручками, що значно підвищує надійність і портативність.

Симетричний дизайн для дзеркалювання на сцені
Дзеркальна конструкція DXR15 mkII і DXR12 mkII дозволяє віддзеркалює їх в режимі підлогового монітора, створюючи симетричне звукове поле для виконавця з більшою і більш визначеною «ідеальною зоною». Режим дзеркального моніторингу може значно допомогти виконавцю на сцені, незалежно від того, використовується подвійна моно-конфігурація або суміш стерео монітора.

Два кути нахилу при розміщенні на стійці
Залежно від місця проведення заходу, ваш мікс може стати здобичшю низьких стель або інших недоліків приміщення, які можуть заважати звуку. Гніздо («скло») для розміщення DXR mkII на стійці має дві позиції - нахил 0- і 7 градусів, щоб направляти акустичну енергію подалі від світловідбиваючих поверхонь і ближче до вашої аудиторії.

Підвісні кріплення для повторних болтів і U-кронштейнів
Динаміки серії DXR оснащені підвісами, що дозволяє використовувати їх зі стандартними болтами (з вухами). Коли потрібна більша гнучкість, додаткові U-кронштейни (необов'язково) дозволяють легко і легко повісити систему в горизонтальне або вертикальне положення.
Рем болти не включені

Характеристики Yamaha DXR10 MK2:
Тип: Активний динамік
10" + 1,75" 2-сторонньий, двоампемний динамік, бас-рефлекс типу
Управління: D-КОНТУР: FOH/MAIN, МОНІТОР, ВИМК.
Потужність: Динамічний: 1100W (LF: 950W HF: 150W) / Безперервний: 700W (LF: 600W HF: 100W)
Частотний діапазон: 56 Гц - 20 кГц (-10dB)
Максимальний рівень звукового тиску (SPL): 132dB
Роз'єми: XLR (лінія / мікрофон) x1, TRS телефонний роз'єм x2, RCA x2. Вихідний зв'язок XLR (моно)
Розміри: 305 x 502 x 310 мм
Вага: 13,9 кг
Гарантія: 24 місяці

Характеристики

Переглянути: Активні
Тип: Портативний / сцена / концерт
Потужність, Вт: 700
Звуковий тиск, дБ 132
Динаміки (конфігурація): 1x10''
Матеріал корпусу: Пластикові
Вбудований мікрофон: Так
Відтворення через USB/картку: Ні
Формат відтворення: Моно
Вбудована батарея: Ні
Пило-,,"гідроізоляція: Ні
Bluetooth: Ні
Світлові ефекти: Ні
FM-приймач: Ні
Стакан для кріплення: Так
Частотний діапазон (нижня межа), Гц: 56
Частотний діапазон (верхня межа), Гц: 20000
Вага, кг: 14

Отзывы

Оставьте отзыв первым! !

Оплата/Доставка/Самовивіз

Доставка

 По Києву:
- безкоштовна доставка по Києву від 2000 грн.

Можлива доставка:
- в день замовлення, якщо замовляється позиція знаходиться на складі в Києві. 
- у вихідні та святкові дні, уточнюйте інформацію у менеджерів заздалегідь.

Підйом на поверх, збірка і установка безкоштовно.
Оплата після перевірки на працездатність.

Самовивіз замовлень:
м. Київ, вул. Олексія Терьохіна 8 (Куренівка)
м. Київ, вул. Героїв Сталінграда 14 (Оболонь)
м. Київ проспект Правди 41 (Виноградар)

Перед самовивозом необхідно уточнити наявність.
Для самовивозу у вихідні та святкові дні необхідно оформити переміщення зі складу у робочий день, тоді можна забрати замовлення, або здійснити його доставку.

Доставка на склад (відділення) перевізника:
- Безкоштовна доставка на склад перевізника від 3000 грн.
- замовлення до 3000 грн. оплачуються за тарифом перевізника (20 грн. + 2 % від суми замовлення).
- безкоштовна доставка замовлень післяплатою від 6000 грн (ми оплачуємо доставку та комісію за післяплату)
Щоб не сплачувати комісію за післяплату рекомендуємо проводити оплату замовлень банківськими картами на сайті.

Доставка товарів куплених на виплату (у розстрочку):
Київ:
- Самовивіз по вул. Терьохіна 8 - безкоштовно.

Доставка замовлень перевізником об'ємною вагою до 5 кг
- безкоштовно (навушники, звукові карти, рекордери, педалі ефектів, мікрофони, гітарні процесори...).

Доставка замовлень від 5 кг об'ємної ваги здійснюється за тарифами перевізника.

+ Безкоштовна доставка при купівлі на виплату діє уразі оформлення розстрочки не на максимальний термін, наприклад на 8 місяців, а не 10, на 10, а не на 12 і т.д.
+ Рекомендуємо уточнювати інформацію про доставку, тому що електропіаніно та синтезатори KURZWEIL, міді клавіатури STUDIOLOGIC, NEKTAR, NATIVE INSTRUMENTS ми оплачуємо доставку при розстроченні на 12 міс.

Доставка на адресу (до дверей):
- безкоштовна адресна доставка перевізником по Україні при замовленні від 6000 грн.
- кур'єри Нової пошти гроші при адресній доставці не приймають.
Доставка до дверей (на адресу) здійснюється після оплати замовлення на повну або часткову вартість (Оплата частинами, Купівля частинами, Вигідна розстрочка (розстрочка від магазину і інші програми розстрочок / кредитування).

Самовивіз:
У Києві можливий самовивіз з нашого офісу після попереднього замовлення за адресою: Олексія Терьохіна 8.

Всі замовлення відвантажуються з супровідними документами: фіскальний чек, гарантійний талон і товарний чек з круглою печаткою.

Швидка доставка в міста:
Київ - нашою кур'єрською службою, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Хмельницький, Чернівці, Житомир, Суми, Рівне, Івано-Франківськ, Кам'янське, Кропивницький, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Ужгород, Нікополь, Бердянськ, Бровари, Павлоград, Сєвєродонецьк, Мукачево, Кам'янець-Подільський, Олександрія, Біла Церква, Обухів, Вишгород, Бровари, Бориспіль, Фастів, Ірпінь, Вишневе, Буча, Васильків, Ніжин, Прилуки, Бахмач, Бердичів, Коростень, Умань, Сміла, Жмеринка.

Оплата

Варіанти оплати:
- Оплата при отриманні товару
- Картою онлайн
- Apple Pay
- Google Pay
- безготівковий для юридичних осіб
- безготівковий для фізичних осіб
- Оплата картою в відділенні
- Кредит
- Оплата частинами
- на картку Privat24
- на картку Monobank
- післяплата

Готівкою в Києві:
- при доставці
- у відділенні перевізника (накладений платіж)
- самовивіз

Післяплата (оплата у відділенні перевізника)
- безкоштовна доставка від 3000 грн.
- комісія за післяплату відсутня при оформленні замовлення від 6000 грн, доставка також безкоштовна
- замовлення до 6000 гривень сплачуються за тарифом: 20 грн + 2% від суми замовлення.

Оплата через Pos термінал банківською картою / смартфоном
- в Києві під час доставки кур'єром Будинок музики і при самовивозі (повідомте при оформення замовлення)

Оплата в розстрочку
Для зручного здійснення покупок ми зробили багато варіантів оплати і 6 програм розстрочки.

Оплата за реквізитами:
- після оформлення замовлення ми зробимо резерв на складі і рахунок з реквізитами буде відправлений Вам на електронну пошту.

Оплата пластиковою карткою банку на сайті онлайн
- швидкий і надійний спосіб оплати замовлення на сайті.
- перед оплатою уточніть наявність.
- гроші на карті будуть захолдіровани і списані після доставки (мінімум на третій день після оплати).

Оплата Apple Pay на сайті
Проста оплата для на сайті або в мобільному додатку разом з Apple Pay. Apple Pay - система платежів від компанії Apple, яка дозволяє миттєво здійснювати безконтактні платежі, оплату на сайтах і в мобільних додатках. Покупцеві досить один раз прив'язати свою карту і підтверджувати подальші платежі за допомогою TouchID або FaceID. Технологія доступна для власників пристроїв Apple (в браузерах Safari на iPhone, iPad і деяких моделях MacBook).

Основні можливості Apple Pay:
- швидкий спосіб зробити оплату
- зручний спосіб оплати для власників пристроїв Apple
- безпеку розрахунків

Оплата Google Pay на сайті
Google Pay - сервіс який дозволяє швидко здійснити оплату за допомогою збережених карт в акаунті Google Pay.
Google Pay - миттєвий спосіб оплати від Google, який дозволяє просто і швидко оплатити картою, без необхідності вводити дані для кожного платежу. Дані карти надійно зберігаються в Google. Даний метод доступний для оплати в мобільних додатках на будь-яких пристроях Android і при здійсненні платежу в браузері Chrome.

Основні можливості Google Pay:
- оплата в один клік будь-якою картою доданої в обліковий запис Google Pay
- з оплатою в один клік, можна скоротити час покупки
- Google Pay захищає платіжні дані клієнтів і зберігає акаунти в безпеці

Оплата Masterpass на сайті
Masterpass - електронний гаманець від MasterCard, який зберігає платіжні дані в безпечному місці. Досить один раз зареєструватися і зберегти реквізити карти, в подальшому оплата буде відбуватися за допомогою введення логіна і пароля, без додаткового введення даних карти.

Оплата Visa Checkout на сайті
Visa Checkout - це сервіс від платіжної системи Visa, що дозволяє покупцям один раз додати карту і оплачувати на будь-якому пристрої залягання в свій аккаунт. Досить один раз зареєструватися і зберегти реквізити карти, в подальшому оплата буде відбуватися за допомогою введення логіна і пароля, без додаткового введення даних карти.

Повернення впродовж 14 днів

Для повернення придбаного товару належної якості необхідно:
- повернути товар з повною комплектацією, наявність і цілісність упаковки.
- товар, не був у вжитку і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей.
- збережені всі ярлики і заводське маркування.
Якщо товар не працює, обмін або повернення товару здійснюється тільки за наявності висновку сервісного центру, авторизованого виробником, про те, що умови експлуатації не порушені.

Задати питання:
- 044 353-86-71
- 044 36-180-36
- (063) 614-65-04
- (066) 646-20-05 (Telegram)
- (097) 931-66-59 (Viber)
- (098) 436-51-91 (Viber, Telegram, WhatsApp)
info@dommuzyki.ua

Контакти

м. Київ, вул. Олексія Терьохіна 8
- 044 353-86-71
- 044 36-180-36
- (066) 646-20-05 (Telegram)
- (097) 931-66-59 (Viber)
- (098) 436-51-91 (Viber, Telegram, WhatsApp)

Самовивіз замовлень:
м. Київ, вул. Олексія Терьохіна 8 (Куренівка)
м. Київ, вул. Героїв Сталінграда 14 (Оболонь)
м. Київ проспект Правди 41 (Виноградар)

Для самовивозу у вихідні та святкові дні необхідно оформити переміщення зі складу у робочі дні, тоді можна забрати замовлення, або здійснити його доставку:
Субота: 10:00-20:00
Неділя: 10:00-18:00

info@dommuzyki.ua

Оплата частинами

Програми для покупки в розстрочку

Страхування, приховані комісії та подорожчання відсутні.

Де підступ?
Підступу немає, комісію за розстрочку оплачуємо ми.

Інструмент не представлений на сайті?
Напишіть на підтримку: info@dommuzyki.ua і ми додамо інструмент в каталог для оформлення розстрочки.

''Оплата частинами''

Що таке "Оплата частинами"?
Це сервіс, за допомогою якого Ви можете здійснювати покупки в розстрочку розбиваючи суму покупки на рівні частини / платежі. Програма Оплата частинами дозволяє робити покупки в розстрочку в межах кредитного ліміту встановленого банком на програму: ''Оплата частинами''. Кількість платежів вказано в кожному доступному до замовлення товар, разова комісія за сервісом становить 0,01%. Максимально швидко покупка оформляється онлайн на сайті, також можна оформити розстрочку в Києві за адресою: вул. Олексія Терьохіна 8.

Детальніше: Оплата частинами Приватбанк

''Купівля частинами Monobank''

Безкоштовна розстрочка, яка дозволяє розбити покупку на зручне кількість платежів. Для Покупки частинами потрібна карта monobank. Простота оформлення: вибір товару від 1000 грн. Страховки, приховані комісії і подорожчання відсутні.

Купівля частинами
Безкоштовна розстрочка, яка дозволяє розбити покупку на зручне кількість платежів. Для Покупки частинами потрібна карта monobank. Простота оформлення: вибір товару від 1000 грн - підтвердження покупки в додатку - отримання товару.

Як зробити покупку:
- станьте клієнтом Monobank (це безкоштовно)
- дізнайтеся свій ліміт розстрочки
- купуйте до 12-ти частин з 0% комісією, розстрочка завжди безкоштовна
- для оформлення розстрочки виберіть в кошику кількість платежів і варіант оплати '' Купівля частинами Monobank ''
- перший платіж пройде в момент покупки, а наступний - через місяць

Детальніше: Купівля частинами Монобанк

''Онлайн розстрочка від DOMMUZYKI.UA'' (на 3, 6 і 10 платежів)

Для оформлення розстрочки достатньо заповнити анкетні дані (ПІБ, мобільний, паспортні дані, дату народження і ввести ІПН). Оформлення по всій Україні.

Перший платіж Ви оплачуєте:
- готівкою при доставці в Києві, у відділенні перевізника при отриманні або самовивіз за адресою: вул. Терьохіна 8, а також можна оплатити: на розрахунковий рахунок в банку за реквізитами або будь-яким зручним способом.

Решта платежі Ви оплачуєте, починаючи з наступного місяця до 20 числа. Досить натиснути на кнопку зеленого кольору: Вигідна розстрочка в сторінці товару і заповнити анкетні дані. З Вами зв'яжеться наш менеджер і допоможе оформити покупку.

Фінансовий партнер по Онлайн розстрочення компанія Фангарант, Плати пізніше (Pay Later)

Детальніше: Розстрочка онлайн Плати пізніше

''Плати частинами від А-Банк''

Плати частинами від А-Банк - розстрочка для власників карт А-Банк, яка дозволяє сплатити покупку від 300 гривень рівними частинами від 2 до 12 платежів.

Для кого?
Розстрочка діє тільки для власників карток А-Банк.

Купуйте до 12-ти частин з 0,01% комісією банку
Оформити покупку рівними частинами можна від 2 до 12 платежів

Мінімальна сума
Мінімальна сума для "Плати частинами" - 300 грн

Як оформити?
- для оформлення розстрочки виберіть варіант оплати Visa / Mastercard
- після переадресації на сторінку з захищеним з'єднанням виберете вкладку А-Банк
- перший платіж пройде в момент покупки, а наступний - через місяць

Детальніше: Плати частинами А-Банк

Плати частинами GlobusPlus від Глобус Банк

Платіжний метод "Плати частинами GlobusPlus від Глобус Банк"
Розстрочка від Глобус Банк, для користувачів мобільного додатка GlobusPlus, яка дозволяє розбити покупку до 12 платежів.

- Розстрочка оформляється онлайн, без додаткових документів і договорів.
- Мінімальна сума для "Плати частинами" - 500 грн
- Розстрочка діє для клієнтів Глобус Банк, зареєстрованих в мобільному додатку GlobusPlus.

Купівля частинами
Безкоштовна розстрочка, яка дозволяє розбити покупку на зручне кількість платежів. Для Покупки частинами потрібна карта monobank. Простота оформлення: вибір товару від 1000 грн - підтвердження покупки в додатку - отримання товару. Можна додати додаткові місяці (кількість платежів) з розрахунку: 1,5% за кожен додатковий місяць.

Скільки комісія по розстрочці?
Все безкоштовно! Комісію за розстрочку оплачуємо ми.

Страховки, приховані комісії і подорожчання відсутні.
Можна оформити розстрочку на частину вартості, решту суми сплатити зручним способом. Наприклад ліміт по карті становить 8000, а ціна інструменту 10 000 грн, оформляється розстрочка на 8000 грн. і залишок 2000 оплачується при отриманні, на карту або післяплатою.

Як зробити покупку:
- дізнайтеся свій ліміт розстрочки в додатку GlobusPlus
- для оформлення розстрочки виберіть в кошику кількість платежів і варіант оплати '' Купівля частинами Глобус банк ''
- перший платіж пройде в момент покупки, а наступний - через місяць
- купуйте до 12-ти частин з 0% комісією, розстрочка завжди безкоштовна

Для оформлення розстрочки необхідно ввести на платіжній сторінці email і номер телефону, зареєстрований в додатку GlobusPlus. На сторінці буде відображена щомісячна сума платежу. Далі необхідно натиснути "Оплатити" і підтвердити оформлення розстрочки в додатку GlobusPlus.

Детальніше: Плати частинами Глобус Банк

Плати частинами від 3 до 12 платежів - Ощадбанк

Безкоштовна розстрочка, яка дозволяє розбити покупку на зручне кількість платежів. Для Покупки частинами потрібна карта Ощадбанку. Простота оформлення: вибір товару від 1500 грн - підтвердження покупки в додатку - отримання товару. Плати частинами Ощадбанк - розстрочка для клієнтів банку Ощадбанк, для власників карт «Моя кредитка» або «MORE». Дозволяє оплатити товар в розстрочку онлайн від 3 до 12 платежів.

 Які умови для "Плати частинами Ощадбанк"?
- Все онлайн. Платіж в розстрочку оформляється на платіжній сторінці магазину, без додаткових документів і договорів.
- Мінімальна сума - 1500 грн
- Розстрочка діє тільки для клієнтів '' Ощадбанку '', для власників карт «Моя кредитка» або «MORE».
- станьте клієнтом Ощадбанк (це безкоштовно)
- дізнайтеся свій ліміт розстрочки
- купуйте до 12-ти частин з 0% комісією, розстрочка завжди безкоштовна
- для оформлення розстрочки виберіть в кошику кількість платежів і варіант оплати '' Купівля частинами Ощадбанк ''
- перший платіж пройде в момент покупки, а наступний - через місяць

Детальніше: Плати частинами Ощадбанк

Контакти:
(044) 353-86-71
(044) 36-180-36
(063) 614-65-04
(066) 646-20-05 (+ Telegram)
(097) 931-66-59 (+ Viber)
(098) 436-51-91 (+ Viber + Telegram + WhatsApp)
info@dommuzyki.ua

Смотрите также: