YAMAHA STAGEPAS 1K

69281
STAGEPAS 1K

YAMAHA STAGEPAS 1K - акустичний комплект: 12" активний сабвуфер q 10 x 1,5" пасивний лінійний масив, потужність: 1000 Вт (Сабвуфер: 810 Вт, Пасивний супутник: 190 Вт), динамічний, Діапазон частот: 37 Гц - 20 кГц (-10dB), максимальний рівень звукового тиску (SPL): 119 дБ, інтерфейс Bluetooth, Розміри: сабвуфер: 334 х 550 х 418 мм, лінійний масив: 67 х 582 х 86 мм, доставка (кожна): 67 х 582 х 86 мм Вага: 23 кг, виробництво: Китай, гарантія: 24 місяці.

Подробнее

Відгуки:

Написати відгук

Написати відгук

61 986 грн

Есть в наличии

Відгуки:

Написати відгук

Написати відгук

Подробнее


YAMAHA STAGEPAS 1K - акустичний комплект: 12" активний сабвуфер q 10 x 1,5" пасивний лінійний масив, потужність: 1000 Вт (Сабвуфер: 810 Вт, Пасивний супутник: 190 Вт), динамічний, Діапазон частот: 37 Гц - 20 кГц (-10dB), максимальний рівень звукового тиску (SPL): 119 дБ, інтерфейс Bluetooth, Розміри: сабвуфер: 334 х 550 х 418 мм, лінійний масив: 67 х 582 х 86 мм, доставка (кожна): 67 х 582 х 86 мм Вага: 23 кг, виробництво: Китай, гарантія: 24 місяці.

Це неймовірно просто. Вражаюче професійно.
YAMAHA STAGEPAS 1K - це портативна, все-в-одному акустична система, яка легко перетворює будь-яке місце в вашу особисту сцену. Ця система забезпечує по-справжньому професійний потужний звук, а його настройка настільки проста, що впоратися з нею може навіть початківець виконавець. Забудьте про складні налаштування - орієнтуйтеся на продуктивність!

YAMAHA STAGEPAS 1K перевершує інші портативні тузи завдяки найвищим стандартам якості звуку та звукового тиску, професійній вбудованій функціональності мікшера, зручності управління та вражаюче низькій вазі. Поєднуючи консоль змішування та акустичну систему концертного рівня, Yamaha встановила абсолютно новий бар для портативних систем, використовуючи десятиліття розробки та виробництва інноваційного професійного аудіообладнання як для живих виступів, так і для студій.

Прості настройки та елементи керування
STAGEPAS 1K може похвалитися багатьма функціями для налаштування звуку. Еквалайзер марки "1-ручка Е" одночасно контролює кілька частотних параметрів одночасно. Перемикач MODE дозволяє вибрати найкращі параметри стиснення, залежно від сфери застосування, будь то мовлення ("Мовлення") або музика ("Музика"). Ви можете бути абсолютно впевнені - звучання STAGEPAS 1K ідеально підходить для вашого заходу. І все ж, кожне з цих коригувань управляється лише однією ручкою, тому ваш ідеальний мікс можна налаштувати швидко та легко, без необхідності проходять курси звукотехніки, тому ви можете зосередитися на продуктивності.

Компактний, але потужний комплект
Незважаючи на компактність і легкість конструкції, YAMAHA STAGEPAS 1K може похвалитися вбудованим підсилювачем з вражаючою потужністю 1000 Вт, який перетворюється на високоякісний звуковий лінійний масив з динаміками 10 х 1,5" і масивним 12-"сабвуфером, забезпечуючи найкращий в своєму класі рівень звукового тиску 119dB. Вражаючі кути покриття (170 градусів по горизонталі і 30 градусів по вертикалі) дозволяють звучати навіть великі простори і сцени.

Тонкий і витончений лінійний масив
Лінійний масив складається з 10 високочастотних динаміків 1,5", організованих у вигляді літери "J". Завдяки такому інженерному рішенню площа покриття досягає 30 градусів вертикально і 170 градусів по горизонталі. Елегантне подовжене тіло STAGEPAS з 10 динаміками здатне рівномірно передавати кришталево чистий і детальний звук навіть на великі відстані і передавати його кожному слухачеві.

Найкраще в класі 12" компактний сабвуфер
Сабвуфер оснащений потужним 12-"випромінювачем, що поєднує в собі неймовірну компактність і ефективність. Створюючи дизайн STAGEPAS 1K, Yamaha зосередився на зниженні ваги та розміру корпусу для поліпшення портативності, розробляючи найбільш компактний та неймовірно потужний сабвуфер у своєму класі! Використання фірмової технології Порту twisted Flare Yamaha™ значно зменшило небажані шуми від фазінвертора - болю багатьох компактних сабвуферів. Таким чином, ви можете бути абсолютно впевнені, що ви отримаєте дуже глибокий потужний і несортований бас звук.

Високоефективний підсилювач класу 1000 Вт
Знову ж таки, найкраще в своєму класі підсилювач класу D має потужність 1000 Вт і здатний виробляти вражаючий рівень звукового тиску 119dB. Так, саме з цих компактних колонок! І, найголовніше, що ця чудова сила поєднується з не менш чудовою стабільністю, гарантуючи детальний і дійсно якісний звук навіть на високих рівнях гучності!

Розширений функціонал і зручне управління
Протягом десятиліть Yamaha розробляє інноваційні цифрові консолі змішування для професійних звукорежисерів. Цифровий мікшер YAMAHA STAGEPAS 1K поєднує цей досвід з простим інтуїтивно зрозумілим керуванням, яке дозволяє інтегрувати редагування звуку за допомогою лише одного контролера. Це значно скорочує час, витрачений на налаштування і полегшує управління системою, дозволяючи користувачеві зосередитися на продуктивності.

Цифровий мікшер з гнучким перемиканням
Неймовірна гнучкість і видатна універсальність цієї акустичної системи була досягнута завдяки вбудованому 5-канальний цифровому змішувачу. Три канали оснащені мікрофоном/лінійними входами, два з яких можуть працювати в режимі Hi-y, що дозволяє безпосередньо підключати музичні інструменти. Крім того, YAMAHA STAGEPAS 1K має стерео вхід 3,5 мм для підключення смартфона, ноутбука або іншого джерела звуку. І, звичайно, стерео канал підтримує Bluetooth підключення для бездротової передачі музики.

Професійний менеджмент з одним регулятором
STAGEPAS 1K має найрізноманітніші функції, які покращують його звучання, включаючи багатошаровий 1-ступор E-E's, який став «промисловим стандартом» ревербератора SPX і регулятором режиму для вихідних налаштувань стиснення master. Кожна з цих функцій може бути налаштована лише за допомогою одного регулятора і спрощує багато складних параметрів, таких як обчислення та стиснення.

Цифровий реверберація SPX
Одна ручка дає доступ до чотирьох різних алгоритмів якісного ревербераці - ідеально підходить для вокалу і акустичних інструментів. Просто поверніть регулятор, щоб змінити тип і час ревербератора та додати необхідну кількість ефекту до кожного каналу змішувача.

Еквалайзер - це 1-х ручка
Поверніть ручку проти годинникової стрілки, щоб обрізати зайві низькі частоти, щоб озвучити промову динаміка, або поверніть її праворуч, щоб підкреслити бас і верх під час виступу групи. Інноваційний 1-ручка E-еквалайзера дає можливість доїти чудовий звук лише одним регулятором.

Регулятор "MODE" для основного виходу
Режим керує багатошаровий компресор, який оптимізує динамічний діапазон залежно від області дії або типу події. Вибираючи значення, найближче до вашої продуктивності або шоу, ви можете «відшліфувати» звучання системи, надаючи їй професійну вишуканість. І, найголовніше, вам не потрібно роками вивчати принципи стиснення і нюанси звукотехніки - просто поверніть ручку!

Додаток редактор STAGEPAS
STAGEPAS Editor - це додаток для пульта дистанційного керування STAGEPAS 1K, який дозволяє користувачеві регулювати рівні гучності та налаштування еквалайзера за допомогою Bluetooth - ідеально підходить для налаштування звуку під час виконання або репетиції. Можна зберегти змінені параметри (наприклад, для певних пісень або подій), щоб зробити процес інсталяції та настроювання ще швидшим і простішим!

Відмінна практичність і портативність
Акустична система STAGEPAS 1K інноваційна не тільки тому, що звучить чудово. Це досить легко для однієї людини, щоб нести його, досить просто, щоб бути готовим піти в хвилину і досить сильним, щоб витримати навіть найжорсткіші концертні умови.

Проста установка
Забудьте стійки, кабелі або будь-яке додаткове обладнання. Просто встановіть пасивний супутник і два адаптери на сабвуфер і установка по суті завершена. Все, що потрібно для використання STAGEPAS 1K, завершено.

Високоякісне поліуретанове покриття
Легкий корпус сабвуфера виготовлений з міцного абс пластику і має захисне покриття з високоякісного поліуретану, що запобігає появі стерв'яного і відколу при транспортуванні. Він досить легкий для незрівнянної портативності, але при цьому досить надійний, щоб витримати строгості живих виступів і подорожей.

Здатність масштабування
Об'єднавши дві системи STAGEPAS 1K, ви можете охопити більшу площу і отримати більше енергії. Система підтримує моно і стерео, а в моно режимі можна використовувати входи обох систем (до 6 моно q 2 стерео входів).

Фірмовий корпус в комплекті
YAMAHA STAGEPAS 1K поставляється з оригінальним фірмовим корпусом, який не тільки захищає від пилу і подряпин, але і має спеціальні відсіки для зберігання найпростіших і HS-супутників, а також додаткові кишені для мікрофонів, кабелів та інших необхідних речей.

Технічні характеристики Yamaha STAGEPAS 1K:
Тип: Акустичний комплект: 12"активний сабвуфер q 10 х 1,5" пасивний лінійний масив
Потужність: 1000 Вт (сабвуфер: 810W, пасивний супутник: 190W) - динамічний
Частотний діапазон: 37 Гц - 20 кГц (-10дБ)
Максимальний рівень звукового тиску (SPL): 119 дБ
Інтерфейс Bluetooth

Розміри:
- сабвуфер: 334 x 550 x 418 мм
- лінійний масив: 67 x 582 x 86 мм
- доставка (кожна): 67 х 582 х 86 мм
Вага: 23кг
Виробництво: Китай
Гарантія: 24 місяці

Обладнання:
- активний сабвуфер
- пасивний лінійний масив
- 2 х заставки
- кришка
Мережевий кабель
Посібник користувача

Характеристики

Переглянути: Активні
Тип: Комплекти
Динаміки (конфігурація): 1 x12'

Отзывы

Оставьте отзыв первым! !

Оплата/Доставка/Самовивіз

Доставка

 По Києву:
- безкоштовна доставка по Києву від 2000 грн.

Можлива доставка:
- в день замовлення, якщо замовляється позиція знаходиться на складі в Києві. 
- у вихідні та святкові дні, уточнюйте інформацію у менеджерів заздалегідь.

Підйом на поверх, збірка і установка безкоштовно.
Оплата після перевірки на працездатність.

Самовивіз замовлень:
м. Київ, вул. Олексія Терьохіна 8 (Куренівка)
м. Київ, вул. Героїв Сталінграда 14 (Оболонь)
м. Київ проспект Правди 41 (Виноградар)

Перед самовивозом необхідно уточнити наявність.
Для самовивозу у вихідні та святкові дні необхідно оформити переміщення зі складу у робочий день, тоді можна забрати замовлення, або здійснити його доставку.

Доставка на склад (відділення) перевізника:
- Безкоштовна доставка на склад перевізника від 3000 грн.
- замовлення до 3000 грн. оплачуються за тарифом перевізника (20 грн. + 2 % від суми замовлення).
- безкоштовна доставка замовлень післяплатою від 6000 грн (ми оплачуємо доставку та комісію за післяплату)
Щоб не сплачувати комісію за післяплату рекомендуємо проводити оплату замовлень банківськими картами на сайті.

Доставка товарів куплених на виплату (у розстрочку):
Київ:
- Самовивіз по вул. Терьохіна 8 - безкоштовно.

Доставка замовлень перевізником об'ємною вагою до 5 кг
- безкоштовно (навушники, звукові карти, рекордери, педалі ефектів, мікрофони, гітарні процесори...).

Доставка замовлень від 5 кг об'ємної ваги здійснюється за тарифами перевізника.

+ Безкоштовна доставка при купівлі на виплату діє уразі оформлення розстрочки не на максимальний термін, наприклад на 8 місяців, а не 10, на 10, а не на 12 і т.д.
+ Рекомендуємо уточнювати інформацію про доставку, тому що електропіаніно та синтезатори KURZWEIL, міді клавіатури STUDIOLOGIC, NEKTAR, NATIVE INSTRUMENTS ми оплачуємо доставку при розстроченні на 12 міс.

Доставка на адресу (до дверей):
- безкоштовна адресна доставка перевізником по Україні при замовленні від 6000 грн.
- кур'єри Нової пошти гроші при адресній доставці не приймають.
Доставка до дверей (на адресу) здійснюється після оплати замовлення на повну або часткову вартість (Оплата частинами, Купівля частинами, Вигідна розстрочка (розстрочка від магазину і інші програми розстрочок / кредитування).

Самовивіз:
У Києві можливий самовивіз з нашого офісу після попереднього замовлення за адресою: Олексія Терьохіна 8.

Всі замовлення відвантажуються з супровідними документами: фіскальний чек, гарантійний талон і товарний чек з круглою печаткою.

Швидка доставка в міста:
Київ - нашою кур'єрською службою, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Хмельницький, Чернівці, Житомир, Суми, Рівне, Івано-Франківськ, Кам'янське, Кропивницький, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Ужгород, Нікополь, Бердянськ, Бровари, Павлоград, Сєвєродонецьк, Мукачево, Кам'янець-Подільський, Олександрія, Біла Церква, Обухів, Вишгород, Бровари, Бориспіль, Фастів, Ірпінь, Вишневе, Буча, Васильків, Ніжин, Прилуки, Бахмач, Бердичів, Коростень, Умань, Сміла, Жмеринка.

Оплата

Варіанти оплати:
- Оплата при отриманні товару
- Картою онлайн
- Apple Pay
- Google Pay
- безготівковий для юридичних осіб
- безготівковий для фізичних осіб
- Оплата картою в відділенні
- Кредит
- Оплата частинами
- на картку Privat24
- на картку Monobank
- післяплата

Готівкою в Києві:
- при доставці
- у відділенні перевізника (накладений платіж)
- самовивіз

Післяплата (оплата у відділенні перевізника)
- безкоштовна доставка від 3000 грн.
- комісія за післяплату відсутня при оформленні замовлення від 6000 грн, доставка також безкоштовна
- замовлення до 6000 гривень сплачуються за тарифом: 20 грн + 2% від суми замовлення.

Оплата через Pos термінал банківською картою / смартфоном
- в Києві під час доставки кур'єром Будинок музики і при самовивозі (повідомте при оформення замовлення)

Оплата в розстрочку
Для зручного здійснення покупок ми зробили багато варіантів оплати і 6 програм розстрочки.

Оплата за реквізитами:
- після оформлення замовлення ми зробимо резерв на складі і рахунок з реквізитами буде відправлений Вам на електронну пошту.

Оплата пластиковою карткою банку на сайті онлайн
- швидкий і надійний спосіб оплати замовлення на сайті.
- перед оплатою уточніть наявність.
- гроші на карті будуть захолдіровани і списані після доставки (мінімум на третій день після оплати).

Оплата Apple Pay на сайті
Проста оплата для на сайті або в мобільному додатку разом з Apple Pay. Apple Pay - система платежів від компанії Apple, яка дозволяє миттєво здійснювати безконтактні платежі, оплату на сайтах і в мобільних додатках. Покупцеві досить один раз прив'язати свою карту і підтверджувати подальші платежі за допомогою TouchID або FaceID. Технологія доступна для власників пристроїв Apple (в браузерах Safari на iPhone, iPad і деяких моделях MacBook).

Основні можливості Apple Pay:
- швидкий спосіб зробити оплату
- зручний спосіб оплати для власників пристроїв Apple
- безпеку розрахунків

Оплата Google Pay на сайті
Google Pay - сервіс який дозволяє швидко здійснити оплату за допомогою збережених карт в акаунті Google Pay.
Google Pay - миттєвий спосіб оплати від Google, який дозволяє просто і швидко оплатити картою, без необхідності вводити дані для кожного платежу. Дані карти надійно зберігаються в Google. Даний метод доступний для оплати в мобільних додатках на будь-яких пристроях Android і при здійсненні платежу в браузері Chrome.

Основні можливості Google Pay:
- оплата в один клік будь-якою картою доданої в обліковий запис Google Pay
- з оплатою в один клік, можна скоротити час покупки
- Google Pay захищає платіжні дані клієнтів і зберігає акаунти в безпеці

Оплата Masterpass на сайті
Masterpass - електронний гаманець від MasterCard, який зберігає платіжні дані в безпечному місці. Досить один раз зареєструватися і зберегти реквізити карти, в подальшому оплата буде відбуватися за допомогою введення логіна і пароля, без додаткового введення даних карти.

Оплата Visa Checkout на сайті
Visa Checkout - це сервіс від платіжної системи Visa, що дозволяє покупцям один раз додати карту і оплачувати на будь-якому пристрої залягання в свій аккаунт. Досить один раз зареєструватися і зберегти реквізити карти, в подальшому оплата буде відбуватися за допомогою введення логіна і пароля, без додаткового введення даних карти.

Повернення впродовж 14 днів

Для повернення придбаного товару належної якості необхідно:
- повернути товар з повною комплектацією, наявність і цілісність упаковки.
- товар, не був у вжитку і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей.
- збережені всі ярлики і заводське маркування.
Якщо товар не працює, обмін або повернення товару здійснюється тільки за наявності висновку сервісного центру, авторизованого виробником, про те, що умови експлуатації не порушені.

Задати питання:
- 044 353-86-71
- 044 36-180-36
- (063) 614-65-04
- (066) 646-20-05 (Telegram)
- (097) 931-66-59 (Viber)
- (098) 436-51-91 (Viber, Telegram, WhatsApp)
info@dommuzyki.ua

Контакти

м. Київ, вул. Олексія Терьохіна 8
- 044 353-86-71
- 044 36-180-36
- (066) 646-20-05 (Telegram)
- (097) 931-66-59 (Viber)
- (098) 436-51-91 (Viber, Telegram, WhatsApp)

Самовивіз замовлень:
м. Київ, вул. Олексія Терьохіна 8 (Куренівка)
м. Київ, вул. Героїв Сталінграда 14 (Оболонь)
м. Київ проспект Правди 41 (Виноградар)

Для самовивозу у вихідні та святкові дні необхідно оформити переміщення зі складу у робочі дні, тоді можна забрати замовлення, або здійснити його доставку:
Субота: 10:00-20:00
Неділя: 10:00-18:00

info@dommuzyki.ua

Оплата частинами

Програми для покупки в розстрочку

Страхування, приховані комісії та подорожчання відсутні.

Де підступ?
Підступу немає, комісію за розстрочку оплачуємо ми.

Інструмент не представлений на сайті?
Напишіть на підтримку: info@dommuzyki.ua і ми додамо інструмент в каталог для оформлення розстрочки.

''Оплата частинами''

Що таке "Оплата частинами"?
Це сервіс, за допомогою якого Ви можете здійснювати покупки в розстрочку розбиваючи суму покупки на рівні частини / платежі. Програма Оплата частинами дозволяє робити покупки в розстрочку в межах кредитного ліміту встановленого банком на програму: ''Оплата частинами''. Кількість платежів вказано в кожному доступному до замовлення товар, разова комісія за сервісом становить 0,01%. Максимально швидко покупка оформляється онлайн на сайті, також можна оформити розстрочку в Києві за адресою: вул. Олексія Терьохіна 8.

Детальніше: Оплата частинами Приватбанк

''Купівля частинами Monobank''

Безкоштовна розстрочка, яка дозволяє розбити покупку на зручне кількість платежів. Для Покупки частинами потрібна карта monobank. Простота оформлення: вибір товару від 1000 грн. Страховки, приховані комісії і подорожчання відсутні.

Купівля частинами
Безкоштовна розстрочка, яка дозволяє розбити покупку на зручне кількість платежів. Для Покупки частинами потрібна карта monobank. Простота оформлення: вибір товару від 1000 грн - підтвердження покупки в додатку - отримання товару.

Як зробити покупку:
- станьте клієнтом Monobank (це безкоштовно)
- дізнайтеся свій ліміт розстрочки
- купуйте до 12-ти частин з 0% комісією, розстрочка завжди безкоштовна
- для оформлення розстрочки виберіть в кошику кількість платежів і варіант оплати '' Купівля частинами Monobank ''
- перший платіж пройде в момент покупки, а наступний - через місяць

Детальніше: Купівля частинами Монобанк

''Онлайн розстрочка від DOMMUZYKI.UA'' (на 3, 6 і 10 платежів)

Для оформлення розстрочки достатньо заповнити анкетні дані (ПІБ, мобільний, паспортні дані, дату народження і ввести ІПН). Оформлення по всій Україні.

Перший платіж Ви оплачуєте:
- готівкою при доставці в Києві, у відділенні перевізника при отриманні або самовивіз за адресою: вул. Терьохіна 8, а також можна оплатити: на розрахунковий рахунок в банку за реквізитами або будь-яким зручним способом.

Решта платежі Ви оплачуєте, починаючи з наступного місяця до 20 числа. Досить натиснути на кнопку зеленого кольору: Вигідна розстрочка в сторінці товару і заповнити анкетні дані. З Вами зв'яжеться наш менеджер і допоможе оформити покупку.

Фінансовий партнер по Онлайн розстрочення компанія Фангарант, Плати пізніше (Pay Later)

Детальніше: Розстрочка онлайн Плати пізніше

''Плати частинами від А-Банк''

Плати частинами від А-Банк - розстрочка для власників карт А-Банк, яка дозволяє сплатити покупку від 300 гривень рівними частинами від 2 до 12 платежів.

Для кого?
Розстрочка діє тільки для власників карток А-Банк.

Купуйте до 12-ти частин з 0,01% комісією банку
Оформити покупку рівними частинами можна від 2 до 12 платежів

Мінімальна сума
Мінімальна сума для "Плати частинами" - 300 грн

Як оформити?
- для оформлення розстрочки виберіть варіант оплати Visa / Mastercard
- після переадресації на сторінку з захищеним з'єднанням виберете вкладку А-Банк
- перший платіж пройде в момент покупки, а наступний - через місяць

Детальніше: Плати частинами А-Банк

Плати частинами GlobusPlus від Глобус Банк

Платіжний метод "Плати частинами GlobusPlus від Глобус Банк"
Розстрочка від Глобус Банк, для користувачів мобільного додатка GlobusPlus, яка дозволяє розбити покупку до 12 платежів.

- Розстрочка оформляється онлайн, без додаткових документів і договорів.
- Мінімальна сума для "Плати частинами" - 500 грн
- Розстрочка діє для клієнтів Глобус Банк, зареєстрованих в мобільному додатку GlobusPlus.

Купівля частинами
Безкоштовна розстрочка, яка дозволяє розбити покупку на зручне кількість платежів. Для Покупки частинами потрібна карта monobank. Простота оформлення: вибір товару від 1000 грн - підтвердження покупки в додатку - отримання товару. Можна додати додаткові місяці (кількість платежів) з розрахунку: 1,5% за кожен додатковий місяць.

Скільки комісія по розстрочці?
Все безкоштовно! Комісію за розстрочку оплачуємо ми.

Страховки, приховані комісії і подорожчання відсутні.
Можна оформити розстрочку на частину вартості, решту суми сплатити зручним способом. Наприклад ліміт по карті становить 8000, а ціна інструменту 10 000 грн, оформляється розстрочка на 8000 грн. і залишок 2000 оплачується при отриманні, на карту або післяплатою.

Як зробити покупку:
- дізнайтеся свій ліміт розстрочки в додатку GlobusPlus
- для оформлення розстрочки виберіть в кошику кількість платежів і варіант оплати '' Купівля частинами Глобус банк ''
- перший платіж пройде в момент покупки, а наступний - через місяць
- купуйте до 12-ти частин з 0% комісією, розстрочка завжди безкоштовна

Для оформлення розстрочки необхідно ввести на платіжній сторінці email і номер телефону, зареєстрований в додатку GlobusPlus. На сторінці буде відображена щомісячна сума платежу. Далі необхідно натиснути "Оплатити" і підтвердити оформлення розстрочки в додатку GlobusPlus.

Детальніше: Плати частинами Глобус Банк

Плати частинами від 3 до 12 платежів - Ощадбанк

Безкоштовна розстрочка, яка дозволяє розбити покупку на зручне кількість платежів. Для Покупки частинами потрібна карта Ощадбанку. Простота оформлення: вибір товару від 1500 грн - підтвердження покупки в додатку - отримання товару. Плати частинами Ощадбанк - розстрочка для клієнтів банку Ощадбанк, для власників карт «Моя кредитка» або «MORE». Дозволяє оплатити товар в розстрочку онлайн від 3 до 12 платежів.

 Які умови для "Плати частинами Ощадбанк"?
- Все онлайн. Платіж в розстрочку оформляється на платіжній сторінці магазину, без додаткових документів і договорів.
- Мінімальна сума - 1500 грн
- Розстрочка діє тільки для клієнтів '' Ощадбанку '', для власників карт «Моя кредитка» або «MORE».
- станьте клієнтом Ощадбанк (це безкоштовно)
- дізнайтеся свій ліміт розстрочки
- купуйте до 12-ти частин з 0% комісією, розстрочка завжди безкоштовна
- для оформлення розстрочки виберіть в кошику кількість платежів і варіант оплати '' Купівля частинами Ощадбанк ''
- перший платіж пройде в момент покупки, а наступний - через місяць

Детальніше: Плати частинами Ощадбанк

Контакти:
(044) 353-86-71
(044) 36-180-36
(063) 614-65-04
(066) 646-20-05 (+ Telegram)
(097) 931-66-59 (+ Viber)
(098) 436-51-91 (+ Viber + Telegram + WhatsApp)
info@dommuzyki.ua

Смотрите также: