KORG G1B AIR-BR

69275
228895

KorG G1B AIR BR - цифрове піаніно, виконане в компактному коричневому корпусі і оснащене повноцінною молотком-клавіатурою з механікою RH3. Фортепіано має 32 тембри, включаючи звуки трьох відомих концертних грандів, і три студійні ефекти: хор, блиск і реверберація. Для тембрів заздалегідь встановіть оптимальні попередньо налаштовані ефекти, тому можна відразу почати грати з ідеальними налаштуваннями. За допомогою з'єднання Korg G1 Air Bluetooth можна відтворювати аудіодоріжки бездротовим способом.

Подробнее

Відгуки:

Написати відгук

Написати відгук

62 700 грн

Есть в наличии

Відгуки:

Написати відгук

Написати відгук

Подробнее

KORG G1B AIR-BR — цифрове піаніно

KorG G1B AIR BR - цифрове піаніно, виконане в компактному коричневому корпусі і оснащене повноцінною молотком-клавіатурою з механікою RH3. Фортепіано має 32 тембри, включаючи звуки трьох відомих концертних грандів, і три студійні ефекти: хор, блиск і реверберація. Для тембрів заздалегідь встановіть оптимальні попередньо налаштовані ефекти, тому можна відразу почати грати з ідеальними налаштуваннями. За допомогою з'єднання Korg G1 Air Bluetooth можна відтворювати аудіодоріжки бездротовим способом. Підключити смартфон до G1 Air можна, щоб слухати улюблену музику високої якості через вбудовану цифрову систему динаміків фортепіано.

Основні моменти KORG G1B AIR-BR:
- тип клавіатури: RH3 з механікою молотка
- 5 рівнів чутливості
- Генератор звуку: Стерео PCM
- Вбудовані ефекти: Реверб, Хор, Блиск
- демонстраційні пісні 50
- запис: 2-трек, до 45000 нот
- функція транспонування, накладання, поділу
- вбудований Bluetooth
- дисплей
- метроном
- потужна акустична система: 2 x (20 Вт q 20 Вт)
- кількість педалей: 3 (демпфер, м'який, co-stenuto)

Запаморочливо детальний звук і відчуття динаміки цифрового піаніно korG G1B AIR-BLACK забезпечує піаністу всі можливі відтінки музичного вираження. На основі десятиліть фірмової революційної технології звучання фортепіано і добре розробленої клавіатури, яка прекрасно відтворюється від ніжного pianissimo до потужного fortissimo, KORG створив унікальне цифрове піаніно. Красиво виготовлене тонке тіло є результатом унікальної історії дизайну музичних інструментів і аудіотехнології КОРГ. Нарешті, немає компромісу між чудовим звуком і бездоганним дизайном. Створення захоплюючого звучання на цифровому піаніно так само компактне і стильне, як G1B AIR-BLACK - справді значне досягнення. Коли ви побачите його, доторкнутися до нього і почути його, KORG G1B AIR-BLACK назавжди змінить ваше сприйняття цифрового фортепіано.

KorG G1B AIR-BLACK заснований на 3 всесвітньо відомих концертних роялях, кожен з яких має свій унікальний характер. Жоден виробник не може створити піаніно, яке відповідає потребам кожного піаніста, тому KORG відібрали три відомі інструменти від виробників з Німеччини, Австрії та Японії. Тепер ви можете випробувати звучання трьох абсолютно різних фортепіано в домашніх умовах і вибрати той, який ви віддаєте перевагу для певного твору музики.

Німецьке піаніно, мабуть, найвідоміше в світі, добірка численних піаністів і концертних майданчиків протягом багатьох років. Завдяки яскравим топам і округлим днищам, він має насиченість і потужність.

Інструмент з багатою спадщиною, австрійське піаніно забезпечує теплий, але яскравий і барвистий звук.

Японське піаніно має динамічне звучання і часто використовується для широкого спектру музичних жанрів, від класики до джазу і естради.

Щоб отримати звук якомога ближче до звучання акустичного інструменту, три основні фортепіано в G1B AIR-BLACK аналізують динаміку виконання, щоб легко вибирати між різними наборами зразків фортепіано. Від делікатного піанісімо до потужного fortissimo, вираз гравця реалістично відбивається на звуці.

Три концертні гранди відтворюють ефект «демпферного резонансу», створеного симпатичним резонансом струн на акустичному піаніно при зниженні педалі Суштейна (доступно для GP1/2, AP1/2 та JP1/2).

Струнний резонанс є невід'ємною характеристикою загального звучання акустичного фортепіано, тому технологія Resonance, розроблена для звукового механізму KRONOS, також присутня в трьох концертних фортепіано в G1B AIR-BLACK.

Підключіть пристрій Bluetooth, наприклад смартфон, до KORG G1B AIR-BLACK і насолоджуйтеся відтворенням піаніно зі збереженою музикою або іншим звуком. Якщо ви не граєте на інструменті, ви можете використовувати його як потужну акустичну систему.

Віддаючи належне традиційній формі акустичного фортепіано, нова філософія дизайну виводить G1B AIR-BLACK на новий рівень. Задня панель, додана до новітньої моделі, покращує відчуття якості та загальної довговічності корпусу. Сучасна конструкція має характерні злегка вигнуті ніжки, які підкреслюють загальний стиль інструменту, а завдяки відносно невеликій глибині його можна розмістити практично в будь-якому місці. Клавіатура захищена кришкою, яка при відкриваному формує повнорозмірний музичний стенд.

Інструмент оснащений ударної клавіатурою (RH3), яка точно імітує гру на піаніно. Він має надзвичайно хорошу реакцію, навіть коли ноти швидко повторюються, а виразна динаміка виконавця точно інтерпретується навіть в найскладніших уривках. Існує також сенсорне управління клавішами з можливістю вибору з п'яти рівнів чутливості, щоб визначити, як динаміка ваших ігор буде виглядати звук виробляється.

Спеціальна акустична система відтворює неймовірно реалістичне звукове поле акустичних фортепіано та інших інструментів G1B AIR-BLACK. З двома великими динаміками, розташованими під клавіатурою в резонансному випадку, весь динамічний діапазон звуку передається безпосередньо піаністу, а високі частоти забезпечуються парою динаміків, встановлених над клавіатурою. У поєднанні з резонансом шафи, вони забезпечують багатий тон фортепіано, який відскакує від кришки і забезпечує непряму акустику, схожу на акустику традиційного інструменту.

Секція підсилювача забезпечує вихідну потужність 20 Вт для кожного з чотирьох динаміків, забезпечуючи до 80 Вт звуку найвищої якості. Від насичених басів до яскравих топів ви відчуєте тонку, виразну силу фортепіано у себе вдома.

На додаток до трьох концертних фортепіано, G1B AIR-BLACK також має звуки електронного фортепіано, органу, клаптики, вібрафона, акустичної гітари, струнних інструментів та багато іншого, що дає 32 дуже виразні звуки. Є також три високоякісних ефекти: блиск, реверберація і приспів. Оптимальні ефекти попередньо встановлені для кожного з вбудованих звуків, тому все, що вам потрібно зробити, це вибрати звук і відразу насолоджуватися грою з ідеальними налаштуваннями.

Педалі є невід'ємною частиною гри на фортепіано, а KORG G1B AIR-BLACK оснащений повним набором з трьох педалей, характерних для фортепіано: suststein, програмне забезпечення і costenuto. Sustein і педалі програмного забезпечення також мають напів-демпферну функцію для ще більш детальної виразності.

Натискання двох кнопок тембру одночасно дозволяє легко поєднувати два звуки. Наприклад, фортепіано і струнні для гри з багатим поєднанням фортепіано і оркестру. Існує також партнерський режим, який дозволяє розділити фортепіанну клавіатуру на дві однакові секції зліва і справа, кожна зі своєю педаль Sustein. Це відмінний спосіб для вчителя і студента грати дуети або повторювати і практикувати під час уроків.

На додаток до десяти демо-пісень, які демонструють різні звуки G1B AIR-BLACK, є також 40 вбудованих фортепіанних пісень. Щоб полегшити тренування, ви можете контролювати темп, грати в праву і ліву руки окремо, а також використовувати повтор A-B для відппрацювати більш складні розділи.

Цифровий запис із 2 доріжками допоможе вам проаналізувати або зберегти результати. Ви можете записати кожну руку окремо або записати додаткову композицію на раніше записану пісню. Ви можете встановити темп і зберегти до 99 користувацьких пісень.

Технічні характеристики KorG G1B AIR BR:
Тип: цифрове піаніно
Клавіші: 88
Ключова механіка: молоток
Bluetooth: є
Кількість виходів навушників: 2
Вбудований диктофон
Стань у комплекті
Педаль завершена: потрійний тип піаніно
Колір: коричневий
Колірний тон: матовий
Поліфонія: 120
Вбудованих тембрів: 32
Список тембрів: фортепіано, звуки електричного фортепіано, орган, клаві, вібрафон, акустична гітара, струнні, бас-гітара
Секвенджер: 2 доріжки
Наявність метронома: є
Особливості метронома: регулювання: темп, ритм, звуки, рівень
Потужність акустичної системи: 2 х (20 Вт q 20 вт)
Записи: 1 х педалі роз'єм блоку
Виходи: 1 х 1/8" (основний вихід); 1 х вихід динаміків
Вхід/вихід MIDI: вхід/вихід
Вихід для навушників: 2 x 1/8"
USB: 1 x тип B
Матеріал: DSP/MDF
Розмір (без упаковки): 1346 x 985 x 384 мм (відкрита кришка); 1346 x 822 x 384 мм (закрита кришка)
Вага без упаковки (нетто): 41 кг
Power пунктів: є
Тип батарей: блок живлення (входить у комплект)
Гарантія: 12 місяців

Обладнання:
- цифрове піаніно
- стенд
- блок педалей
Живлення
Посібник користувача

Характеристики

Механізм клавіатури: Молоточкова
Тип клавіатури: Динамічна
Поліфонія: 120
Кількість клавіш: 88
Кришка: Так
Стенд у комплекті Так
Колір: Коричневий
Гарантія: 12 місяців
Педалі Блок педалей (в комплекті)

Отзывы

Оставьте отзыв первым! !

Оплата/Доставка/Самовивіз

Доставка

 По Києву:
- безкоштовна доставка по Києву від 2000 грн.

Можлива доставка:
- в день замовлення, якщо замовляється позиція знаходиться на складі в Києві. 
- у вихідні та святкові дні, уточнюйте інформацію у менеджерів заздалегідь.

Підйом на поверх, збірка і установка безкоштовно.
Оплата після перевірки на працездатність.

Самовивіз замовлень:
м. Київ, вул. Олексія Терьохіна 8 (Куренівка)
м. Київ, вул. Героїв Сталінграда 14 (Оболонь)
м. Київ проспект Правди 41 (Виноградар)

Перед самовивозом необхідно уточнити наявність.
Для самовивозу у вихідні та святкові дні необхідно оформити переміщення зі складу у робочий день, тоді можна забрати замовлення, або здійснити його доставку.

Доставка на склад (відділення) перевізника:
- Безкоштовна доставка на склад перевізника від 3000 грн.
- замовлення до 3000 грн. оплачуються за тарифом перевізника (20 грн. + 2 % від суми замовлення).
- безкоштовна доставка замовлень післяплатою від 6000 грн (ми оплачуємо доставку та комісію за післяплату)
Щоб не сплачувати комісію за післяплату рекомендуємо проводити оплату замовлень банківськими картами на сайті.

Доставка товарів куплених на виплату (у розстрочку):
Київ:
- Самовивіз по вул. Терьохіна 8 - безкоштовно.

Доставка замовлень перевізником об'ємною вагою до 5 кг
- безкоштовно (навушники, звукові карти, рекордери, педалі ефектів, мікрофони, гітарні процесори...).

Доставка замовлень від 5 кг об'ємної ваги здійснюється за тарифами перевізника.

+ Безкоштовна доставка при купівлі на виплату діє уразі оформлення розстрочки не на максимальний термін, наприклад на 8 місяців, а не 10, на 10, а не на 12 і т.д.
+ Рекомендуємо уточнювати інформацію про доставку, тому що електропіаніно та синтезатори KURZWEIL, міді клавіатури STUDIOLOGIC, NEKTAR, NATIVE INSTRUMENTS ми оплачуємо доставку при розстроченні на 12 міс.

Доставка на адресу (до дверей):
- безкоштовна адресна доставка перевізником по Україні при замовленні від 6000 грн.
- кур'єри Нової пошти гроші при адресній доставці не приймають.
Доставка до дверей (на адресу) здійснюється після оплати замовлення на повну або часткову вартість (Оплата частинами, Купівля частинами, Вигідна розстрочка (розстрочка від магазину і інші програми розстрочок / кредитування).

Самовивіз:
У Києві можливий самовивіз з нашого офісу після попереднього замовлення за адресою: Олексія Терьохіна 8.

Всі замовлення відвантажуються з супровідними документами: фіскальний чек, гарантійний талон і товарний чек з круглою печаткою.

Швидка доставка в міста:
Київ - нашою кур'єрською службою, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Хмельницький, Чернівці, Житомир, Суми, Рівне, Івано-Франківськ, Кам'янське, Кропивницький, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Ужгород, Нікополь, Бердянськ, Бровари, Павлоград, Сєвєродонецьк, Мукачево, Кам'янець-Подільський, Олександрія, Біла Церква, Обухів, Вишгород, Бровари, Бориспіль, Фастів, Ірпінь, Вишневе, Буча, Васильків, Ніжин, Прилуки, Бахмач, Бердичів, Коростень, Умань, Сміла, Жмеринка.

Оплата

Варіанти оплати:
- Оплата при отриманні товару
- Картою онлайн
- Apple Pay
- Google Pay
- безготівковий для юридичних осіб
- безготівковий для фізичних осіб
- Оплата картою в відділенні
- Кредит
- Оплата частинами
- на картку Privat24
- на картку Monobank
- післяплата

Готівкою в Києві:
- при доставці
- у відділенні перевізника (накладений платіж)
- самовивіз

Післяплата (оплата у відділенні перевізника)
- безкоштовна доставка від 3000 грн.
- комісія за післяплату відсутня при оформленні замовлення від 6000 грн, доставка також безкоштовна
- замовлення до 6000 гривень сплачуються за тарифом: 20 грн + 2% від суми замовлення.

Оплата через Pos термінал банківською картою / смартфоном
- в Києві під час доставки кур'єром Будинок музики і при самовивозі (повідомте при оформення замовлення)

Оплата в розстрочку
Для зручного здійснення покупок ми зробили багато варіантів оплати і 6 програм розстрочки.

Оплата за реквізитами:
- після оформлення замовлення ми зробимо резерв на складі і рахунок з реквізитами буде відправлений Вам на електронну пошту.

Оплата пластиковою карткою банку на сайті онлайн
- швидкий і надійний спосіб оплати замовлення на сайті.
- перед оплатою уточніть наявність.
- гроші на карті будуть захолдіровани і списані після доставки (мінімум на третій день після оплати).

Оплата Apple Pay на сайті
Проста оплата для на сайті або в мобільному додатку разом з Apple Pay. Apple Pay - система платежів від компанії Apple, яка дозволяє миттєво здійснювати безконтактні платежі, оплату на сайтах і в мобільних додатках. Покупцеві досить один раз прив'язати свою карту і підтверджувати подальші платежі за допомогою TouchID або FaceID. Технологія доступна для власників пристроїв Apple (в браузерах Safari на iPhone, iPad і деяких моделях MacBook).

Основні можливості Apple Pay:
- швидкий спосіб зробити оплату
- зручний спосіб оплати для власників пристроїв Apple
- безпеку розрахунків

Оплата Google Pay на сайті
Google Pay - сервіс який дозволяє швидко здійснити оплату за допомогою збережених карт в акаунті Google Pay.
Google Pay - миттєвий спосіб оплати від Google, який дозволяє просто і швидко оплатити картою, без необхідності вводити дані для кожного платежу. Дані карти надійно зберігаються в Google. Даний метод доступний для оплати в мобільних додатках на будь-яких пристроях Android і при здійсненні платежу в браузері Chrome.

Основні можливості Google Pay:
- оплата в один клік будь-якою картою доданої в обліковий запис Google Pay
- з оплатою в один клік, можна скоротити час покупки
- Google Pay захищає платіжні дані клієнтів і зберігає акаунти в безпеці

Оплата Masterpass на сайті
Masterpass - електронний гаманець від MasterCard, який зберігає платіжні дані в безпечному місці. Досить один раз зареєструватися і зберегти реквізити карти, в подальшому оплата буде відбуватися за допомогою введення логіна і пароля, без додаткового введення даних карти.

Оплата Visa Checkout на сайті
Visa Checkout - це сервіс від платіжної системи Visa, що дозволяє покупцям один раз додати карту і оплачувати на будь-якому пристрої залягання в свій аккаунт. Досить один раз зареєструватися і зберегти реквізити карти, в подальшому оплата буде відбуватися за допомогою введення логіна і пароля, без додаткового введення даних карти.

Повернення впродовж 14 днів

Для повернення придбаного товару належної якості необхідно:
- повернути товар з повною комплектацією, наявність і цілісність упаковки.
- товар, не був у вжитку і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей.
- збережені всі ярлики і заводське маркування.
Якщо товар не працює, обмін або повернення товару здійснюється тільки за наявності висновку сервісного центру, авторизованого виробником, про те, що умови експлуатації не порушені.

Задати питання:
- 044 353-86-71
- 044 36-180-36
- (063) 614-65-04
- (066) 646-20-05 (Telegram)
- (097) 931-66-59 (Viber)
- (098) 436-51-91 (Viber, Telegram, WhatsApp)
info@dommuzyki.ua

Контакти

м. Київ, вул. Олексія Терьохіна 8
- 044 353-86-71
- 044 36-180-36
- (066) 646-20-05 (Telegram)
- (097) 931-66-59 (Viber)
- (098) 436-51-91 (Viber, Telegram, WhatsApp)

Самовивіз замовлень:
м. Київ, вул. Олексія Терьохіна 8 (Куренівка)
м. Київ, вул. Героїв Сталінграда 14 (Оболонь)
м. Київ проспект Правди 41 (Виноградар)

Для самовивозу у вихідні та святкові дні необхідно оформити переміщення зі складу у робочі дні, тоді можна забрати замовлення, або здійснити його доставку:
Субота: 10:00-20:00
Неділя: 10:00-18:00

info@dommuzyki.ua

Оплата частинами

Програми для покупки в розстрочку

Страхування, приховані комісії та подорожчання відсутні.

Де підступ?
Підступу немає, комісію за розстрочку оплачуємо ми.

Інструмент не представлений на сайті?
Напишіть на підтримку: info@dommuzyki.ua і ми додамо інструмент в каталог для оформлення розстрочки.

''Оплата частинами''

Що таке "Оплата частинами"?
Це сервіс, за допомогою якого Ви можете здійснювати покупки в розстрочку розбиваючи суму покупки на рівні частини / платежі. Програма Оплата частинами дозволяє робити покупки в розстрочку в межах кредитного ліміту встановленого банком на програму: ''Оплата частинами''. Кількість платежів вказано в кожному доступному до замовлення товар, разова комісія за сервісом становить 0,01%. Максимально швидко покупка оформляється онлайн на сайті, також можна оформити розстрочку в Києві за адресою: вул. Олексія Терьохіна 8.

Детальніше: Оплата частинами Приватбанк

''Купівля частинами Monobank''

Безкоштовна розстрочка, яка дозволяє розбити покупку на зручне кількість платежів. Для Покупки частинами потрібна карта monobank. Простота оформлення: вибір товару від 1000 грн. Страховки, приховані комісії і подорожчання відсутні.

Купівля частинами
Безкоштовна розстрочка, яка дозволяє розбити покупку на зручне кількість платежів. Для Покупки частинами потрібна карта monobank. Простота оформлення: вибір товару від 1000 грн - підтвердження покупки в додатку - отримання товару.

Як зробити покупку:
- станьте клієнтом Monobank (це безкоштовно)
- дізнайтеся свій ліміт розстрочки
- купуйте до 12-ти частин з 0% комісією, розстрочка завжди безкоштовна
- для оформлення розстрочки виберіть в кошику кількість платежів і варіант оплати '' Купівля частинами Monobank ''
- перший платіж пройде в момент покупки, а наступний - через місяць

Детальніше: Купівля частинами Монобанк

''Онлайн розстрочка від DOMMUZYKI.UA'' (на 3, 6 і 10 платежів)

Для оформлення розстрочки достатньо заповнити анкетні дані (ПІБ, мобільний, паспортні дані, дату народження і ввести ІПН). Оформлення по всій Україні.

Перший платіж Ви оплачуєте:
- готівкою при доставці в Києві, у відділенні перевізника при отриманні або самовивіз за адресою: вул. Терьохіна 8, а також можна оплатити: на розрахунковий рахунок в банку за реквізитами або будь-яким зручним способом.

Решта платежі Ви оплачуєте, починаючи з наступного місяця до 20 числа. Досить натиснути на кнопку зеленого кольору: Вигідна розстрочка в сторінці товару і заповнити анкетні дані. З Вами зв'яжеться наш менеджер і допоможе оформити покупку.

Фінансовий партнер по Онлайн розстрочення компанія Фангарант, Плати пізніше (Pay Later)

Детальніше: Розстрочка онлайн Плати пізніше

''Плати частинами від А-Банк''

Плати частинами від А-Банк - розстрочка для власників карт А-Банк, яка дозволяє сплатити покупку від 300 гривень рівними частинами від 2 до 12 платежів.

Для кого?
Розстрочка діє тільки для власників карток А-Банк.

Купуйте до 12-ти частин з 0,01% комісією банку
Оформити покупку рівними частинами можна від 2 до 12 платежів

Мінімальна сума
Мінімальна сума для "Плати частинами" - 300 грн

Як оформити?
- для оформлення розстрочки виберіть варіант оплати Visa / Mastercard
- після переадресації на сторінку з захищеним з'єднанням виберете вкладку А-Банк
- перший платіж пройде в момент покупки, а наступний - через місяць

Детальніше: Плати частинами А-Банк

Плати частинами GlobusPlus від Глобус Банк

Платіжний метод "Плати частинами GlobusPlus від Глобус Банк"
Розстрочка від Глобус Банк, для користувачів мобільного додатка GlobusPlus, яка дозволяє розбити покупку до 12 платежів.

- Розстрочка оформляється онлайн, без додаткових документів і договорів.
- Мінімальна сума для "Плати частинами" - 500 грн
- Розстрочка діє для клієнтів Глобус Банк, зареєстрованих в мобільному додатку GlobusPlus.

Купівля частинами
Безкоштовна розстрочка, яка дозволяє розбити покупку на зручне кількість платежів. Для Покупки частинами потрібна карта monobank. Простота оформлення: вибір товару від 1000 грн - підтвердження покупки в додатку - отримання товару. Можна додати додаткові місяці (кількість платежів) з розрахунку: 1,5% за кожен додатковий місяць.

Скільки комісія по розстрочці?
Все безкоштовно! Комісію за розстрочку оплачуємо ми.

Страховки, приховані комісії і подорожчання відсутні.
Можна оформити розстрочку на частину вартості, решту суми сплатити зручним способом. Наприклад ліміт по карті становить 8000, а ціна інструменту 10 000 грн, оформляється розстрочка на 8000 грн. і залишок 2000 оплачується при отриманні, на карту або післяплатою.

Як зробити покупку:
- дізнайтеся свій ліміт розстрочки в додатку GlobusPlus
- для оформлення розстрочки виберіть в кошику кількість платежів і варіант оплати '' Купівля частинами Глобус банк ''
- перший платіж пройде в момент покупки, а наступний - через місяць
- купуйте до 12-ти частин з 0% комісією, розстрочка завжди безкоштовна

Для оформлення розстрочки необхідно ввести на платіжній сторінці email і номер телефону, зареєстрований в додатку GlobusPlus. На сторінці буде відображена щомісячна сума платежу. Далі необхідно натиснути "Оплатити" і підтвердити оформлення розстрочки в додатку GlobusPlus.

Детальніше: Плати частинами Глобус Банк

Плати частинами від 3 до 12 платежів - Ощадбанк

Безкоштовна розстрочка, яка дозволяє розбити покупку на зручне кількість платежів. Для Покупки частинами потрібна карта Ощадбанку. Простота оформлення: вибір товару від 1500 грн - підтвердження покупки в додатку - отримання товару. Плати частинами Ощадбанк - розстрочка для клієнтів банку Ощадбанк, для власників карт «Моя кредитка» або «MORE». Дозволяє оплатити товар в розстрочку онлайн від 3 до 12 платежів.

 Які умови для "Плати частинами Ощадбанк"?
- Все онлайн. Платіж в розстрочку оформляється на платіжній сторінці магазину, без додаткових документів і договорів.
- Мінімальна сума - 1500 грн
- Розстрочка діє тільки для клієнтів '' Ощадбанку '', для власників карт «Моя кредитка» або «MORE».
- станьте клієнтом Ощадбанк (це безкоштовно)
- дізнайтеся свій ліміт розстрочки
- купуйте до 12-ти частин з 0% комісією, розстрочка завжди безкоштовна
- для оформлення розстрочки виберіть в кошику кількість платежів і варіант оплати '' Купівля частинами Ощадбанк ''
- перший платіж пройде в момент покупки, а наступний - через місяць

Детальніше: Плати частинами Ощадбанк

Контакти:
(044) 353-86-71
(044) 36-180-36
(063) 614-65-04
(066) 646-20-05 (+ Telegram)
(097) 931-66-59 (+ Viber)
(098) 436-51-91 (+ Viber + Telegram + WhatsApp)
info@dommuzyki.ua

Смотрите также: