BOSS KTN 100 MKII (Katana 100 MKII)

70854
BO-0347

BOSS KTN 100 MKII - гітарний комбо підсилювач, потужність: 100 Вт, динамік: 30 см (12') х 1, режими посилення: Clean, Crunch, Lead, Brown and Acoustic (для електроакустичних гітар), а також нові варіації для кожного з них.

Подробнее

Відгуки:

Написати відгук

Написати відгук

20 817 грн

Есть в наличии

Відгуки:

Написати відгук

Написати відгук

Подробнее


BOSS KTN 100 MKII (BOSS Katana 100 MKII) — гітарний комбо підсилювач

BOSS KTN 100 MKII - гітарний комбо підсилювач, потужність: 100 Вт, динамік: 30 см (12') х 1, режими посилення: Clean, Crunch, Lead, Brown and Acoustic (для електроакустичних гітар), а також нові варіації для кожного з них.

Основні моменти боса KTN 100 MKII (Бос Катана 100 МКІІ):
- сценічний комбо з 100-ватний підсилювач і користувальницький 12'" динамік
- Технологія Tube Logic, яка забезпечує безпрецедентну потужність, «пробиває» потужність і прорізає суміш тембру
- 5 унікальних каналів посилення (Clean, Crunch, Lead, Brown and Acoustic), а також нові варіації для кожного з них
- 5 незалежних розділів ефектів (Підсилювач, Мод, FX, Затримка та Ревербератор) з трьома варіаціями в кожному
- педаль FX виділена група для tap-педалі-driven через хвильовий ефект і зміна кроку
- оновлений програмний додаток BOSS Tone Studio, який дозволяє налаштувати звук за допомогою більш ніж 60 ефектів від BOSS, каналів та загальних еквалайзерів, налаштовуваної маршрутизації та багато іншого
Вхід підсилювача потужності для попередніх позначок, симуляцій та мультиефектів
Стерео Розгорнути комутаційний вихід з другим підсилювачем Katana MkII (тільки 100-ватні модифікації)
- 8 тон налаштування клітин пам'яті для збереження і завантаження всіх підсилювачів і ефектів
- Селектор потужності для отримання перевантаженого тембру і характерної відповіді навіть при роботі на низькому обсязі
- 3 Варіанти резонансу кабіни (вінтаж, сучасний і глибокий) обрані в студії BOSS Tone
- Емуляція звуку шафи з мікрофоном на лінійному виході, USB-виході та виході для навушників / запису, з трьома налаштуваннями Air Feel, доступними в студії BOSS Tone Studio
Повнофункціональний підсилювач з додатковим контролером ніг GA-FC, включаючи налаштування тону, ефекти вмикати / вимикати, експрес-контроль тощо
- підключення до двох вимикачів ніг або швидких педалей
- Цикл ефектів з можливістю вибору типу перемикання (послідовний / паралельний) і регульованого рівня при використанні BOSS Tone Studio
- Налаштування професійних конфігурацій на порталі BOSS Tone Central

BOSS KTN 100 MK2 приводить знамениту серію підсилювачів гітари Катана до нового раунду еволюційного розвитку, додаючи ще більше звуків, ефектів та функціональності на базову платформу. Нові звукові варіації тепер доступні для підсилювачів всіх п'яти типів, що дозволяє потужності тембру подвоїтися. Кількість вбудованих груп ефектів також збільшилася з трьох до п'яти, забезпечуючи більші можливості обробки сигналів у режимі реального часу. Крім того, функціональність розширюється за допомогою входу в систему для підключення моделювуючих пристроїв і багатоефектівних процесорів, реалізуючи просту стерео конфігурацію з двома підсилювачами, оновленим редактором програмного забезпечення і багатьма іншими функціями.

Більше звуків, більше функцій
Лінія підсилювачів сцени Katana MkII є наступником підсилювачів попереднього покоління і базується на тих же тембрах і функціональності, які визначили їх гучний успіх у всьому світі. Якщо вам подобаються підсилювачі Катана, підсилювачі Katana MkII привернуться ще більше. І якщо ви нововиявлені в цьому бізнесі, будьте готові почути звук, отримати відчуття і використовувати функції, характерні для пристроїв більш високої цінової категорії, ніж той, до якого належить цей підсилювач.

П'ять каналів посилення, десять тембрів в цілому
П'ять каналів посилення Katana MkII перекривають весь спектр тембрів, від натурального вінтажу до сучасного високого кінця, а також окремий канал, оптимізований для звучання електрогітари. Діапазон тембрів розширений новими варіаціями, які дають ще більше свободи при створенні своїх унікальних звуків.

П'ять одночасних ефектів
Гітарний комбо BOSS KTN100 MK2 підтримує ефекти п'яти типів одночасно, «озброюючи» підсилювач функціональністю «серйозного» педалі. При доставці з заводу незалежні секції підсилювача, Mod, FX, Delay і Reverb оснащені алгоритмами ефектів по три варіації кожна, що разом становить 15 готових до використання ефектів. При підключенні до BOSS Tone Studio цей потенціал значно збільшується - кількість настроюваних розділів ефектів перевищує 60, є можливість формування чотирьох ланцюжків ефектів і не тільки.

Завжди «дисперсний» звук
Завдяки технології BOSS's Tube Logic, Katana MkII має автентичні вихідні характеристики справжніх підсилювачів ламп, звук яких насичений у міру збільшення гучності. Але, на відміну від класичного підсилювача лампи, силовий селектор Katana MkII дозволяє досягти потрібного ступеня перевантаження без конфліктів з музикантами або домочадцями. Просто прибрали загальний обсяг, щоб насолоджуватися грою перевантаженого тембру в будь-якому місці, будь то спальня або сцена.

Розширений сигнал зовнішнього обладнання
Катана-100 MkII може використовуватися не тільки в якості автономного підсилювача, але і в якості підсилювача потужності для зовнішньої попередньої позначки, імітаційного пристрою або багатоемпульсного процесора. Під час підключення до роз'єму Power Amp In катана MKII включає режим обходу та ефекти. В результаті сигнал від цього входу потрапляє безпосередньо в розділ посилення Tube Logic разом з селектором потужності управління живленням. А завдяки BOSS Tone Studio вхідний сигнал можна вирівняти з будь-яким обладнанням, регулюючи його за допомогою фільтра з низьким ключем і регулювання гармати.

Виклик настроюваних настройок одним дотиком
Однією з найпотужніших особливостей гітарного комбо Katana-100 MkII є функція збереження ефектів і типу підсилювача у вигляді стилю налаштування тону в пам'яті для подальшого оперативного завантаження. «Закригуючи» потрібний звук за допомогою контролерів з передньої панелі, просто збережіть його в пам'яті пресетів, натиснувши на кнопку. За допомогою передньої панелі можна швидко вибрати один з восьми стилів параметрів тону, розкиданих по двох панеях по чотири пресети кожна. А щоб звільнити руки під час гри на концерті, можна використовувати зовнішні перемикачі ніг або контролер ніг GA-FC.

Просто створіть конфігурацію стерео
Katana MkII звучить чудово, але якщо використовувати два підсилювачі одночасно замість одного, то буде ще краще. Stereo Expand дає змогу сформувати пару двох підсилювачів лише за допомогою одного стандартного кабелю. У цьому випадку ви зможете контролювати за допомогою головного підсилювача Katana MkII буквально всім, включаючи ефекти з підтримкою стереофонічних зображень, таких як хор, затримка, ревербератор та інші, розподілені між двома підсилювачами для створення широкого аудіо-зображення на 000 градусів. Стерео розширення підтримується всіма 100-ватною моделі Katana MkII.

Готовий до змішування прямого сигналу
Комбо-підсилювач електрогітари Katana-100 MkII забезпечує можливість обробки лінійних і USB вихідних сигналів, а також доступ до навушників / запису з ефектом, який імітує звук шафи за допомогою мікрофона. Це дозволяє харчуватися апаратною системою підсилення, в комп'ютерному додатку DAW або навушниках, готових змішувати сигнал. Прямий сигнал можна обробити ефектом Відчуття повітря з трьома варіантами, доступними при спільному використанні з BOSS Tone Studio. Підтримуються два USB-канали, що дозволяє використовувати багато ефектів Катана (модуляція, оцінка, затримка та ревербератор) у справжньому стерео режимі.

Компактний етап "командний пост"
Додатковий контролер ніг GA-FC є ідеальним доповненням до Katana-100 MkII. Він з'єднується лише з одним кабелем, проходить без зовнішнього джерела живлення і має компактну, надійну конструкцію, яка не вимагає багато місця для установки. За допомогою шести перемикачів ніг ви можете безпосередньо викликати налаштування тону, а також включити / вимкнути п'ять різних розділів ефектів. GA-FC також підтримує зовнішні перемикачі ніг і педалі виразів з призначенням за замовчуванням, які включають швидкість натискання, вибір горщика, об'єм і педалі ефектів. Boss Tone Studio має велику кількість доступних спеціальних завдань, включаючи педалі до трьох параметрів одночасно.

ПОЛІПШЕННЯ BOSS Тон студії
Програмне забезпечення BOSS Tone Studio також розроблене з підсилювачами Katana MkII. Інтерфейс був оновлений, щоб змінити зовнішній вигляд, і кілька параметрів були об'єднані в блок на головному екрані для оптимізації робочого процесу. Існує також педаль FX ефектів групи, що робить його легше призначити педаль зовнішніх ефектів для управління ефектами wau і змінити висоту звуку. І якщо у вас є підсилювач Катана першого покоління, ви можете імпортувати латки, створені вами в нову Katana MkII.

Технічні характеристики BOSS KTN 100 MKII (Бос Катана 100 МК2):
Тип: гітарний комбо підсилювач
Оцінка виходу: 100 W
Номінальний рівень вхідних даних:
Вхід: -10 dBu (1 М Ом)
Вхід AUX: -10 dBu (20 k ом)
ПОВЕРНЕННЯ В: -10 dBu (100 к Ом)
Динамік: 30 см (12 дюймів) x 1

Управління:
Вимикач живлення
Перо MASTER
Перо присутності
Вимикач керування живленням (в режимі очікування, 0,5 Вт, 50 Вт, 100 Вт)
[AMPLIFIER]
Кнопка "ВАРІАЦІЯ"
ПЕРЕМИКАЧ AMP TYPE (АКУСТИЧНИЙ, ЧИСТИЙ, ХРУСТКИЙ, СВИНЦЕВИЙ, КОРИЧНЕВИЙ)
Перо GAIN
Ручка гучності
[EQUALIZER]
Бас-перо
Перо середнього
Treble перо
[MULTI EFFECT]
Кнопка BOOSTER
Кнопка MOD
Кнопка FX
Кнопка DELAY (ЗАТРИМКА)
Кнопка REVERB
Кнопка TAP
перо підсилювача
Перо MOD
Ручка FX
РУЧКА ЗАТРИМКИ
Ручка REVERB
[TONE SETTING]
Кнопка CH1
Кнопка CH2
Кнопка CH3
Кнопка CH4
Кнопка "ПАНЕЛЬ"
[STEREO EXPAND]
Перемикач розширення СТЕРЕО

Показників:
Акустичні
Чистої
Криза
Привести
Коричневий
Керма
Моделювання
Fx
Затримки
Реверберації
Натисніть
Ch1 (об'їв
Ch2 (0,5
CH3 (0,5
Ch4 (1000
Панелі

Роз'єми:
Вхідний роз'єм: 1/4', тип телефону
ПІДСИЛЮВАЧ ПОТУЖНОСТІ в роз'ємі: 1/4', тип телефону
Вихід лінії: 1/4', тип телефону
НАДІСЛАТИ Джекпот: 1/4', тип телефону
Повернення Джека: 1 /4', тип телефону
REC OUT /ТЕЛЕФОНИ Роз'єм: Стерео 1/4', тип телефону
Exp ПЕДАЛЬ / CTL Ch1/CH2 Роз'єм: 1/4'' TRS, тип телефону
Ga-FC Джек: 1 / 4 ' TRS, тип телефону
AUX запис: стерео міні, тип телефону
USB-порт: USB, тип B
Гніздо змінного струму

Споживана потужність: 77 Вт
Аксесуари включені: Керівництво користувача, шнур живлення, наклейка GA-FC

Розмір і вага
Ширина: 530 мм
Глибина: 248 мм
Висота: 484 мм
Вага: 14,8 кг

Характеристики

Конфігурація динаміка: 1 x 12''
Потужність: 100Вт
Ефекти: Так
Живлення: З мережі

Отзывы

Оставьте отзыв первым! !

Оплата/Доставка/Самовивіз

Доставка

 По Києву:
- безкоштовна доставка по Києву від 2000 грн.

Можлива доставка:
- в день замовлення, якщо замовляється позиція знаходиться на складі в Києві. 
- у вихідні та святкові дні, уточнюйте інформацію у менеджерів заздалегідь.

Підйом на поверх, збірка і установка безкоштовно.
Оплата після перевірки на працездатність.

Самовивіз замовлень:
м. Київ, вул. Олексія Терьохіна 8 (Куренівка)
м. Київ, вул. Героїв Сталінграда 14 (Оболонь)
м. Київ проспект Правди 41 (Виноградар)

Перед самовивозом необхідно уточнити наявність.
Для самовивозу у вихідні та святкові дні необхідно оформити переміщення зі складу у робочий день, тоді можна забрати замовлення, або здійснити його доставку.

Доставка на склад (відділення) перевізника:
- Безкоштовна доставка на склад перевізника від 3000 грн.
- замовлення до 3000 грн. оплачуються за тарифом перевізника (20 грн. + 2 % від суми замовлення).
- безкоштовна доставка замовлень післяплатою від 6000 грн (ми оплачуємо доставку та комісію за післяплату)
Щоб не сплачувати комісію за післяплату рекомендуємо проводити оплату замовлень банківськими картами на сайті.

Доставка товарів куплених на виплату (у розстрочку):
Київ:
- Самовивіз по вул. Терьохіна 8 - безкоштовно.

Доставка замовлень перевізником об'ємною вагою до 5 кг
- безкоштовно (навушники, звукові карти, рекордери, педалі ефектів, мікрофони, гітарні процесори...).

Доставка замовлень від 5 кг об'ємної ваги здійснюється за тарифами перевізника.

+ Безкоштовна доставка при купівлі на виплату діє уразі оформлення розстрочки не на максимальний термін, наприклад на 8 місяців, а не 10, на 10, а не на 12 і т.д.
+ Рекомендуємо уточнювати інформацію про доставку, тому що електропіаніно та синтезатори KURZWEIL, міді клавіатури STUDIOLOGIC, NEKTAR, NATIVE INSTRUMENTS ми оплачуємо доставку при розстроченні на 12 міс.

Доставка на адресу (до дверей):
- безкоштовна адресна доставка перевізником по Україні при замовленні від 6000 грн.
- кур'єри Нової пошти гроші при адресній доставці не приймають.
Доставка до дверей (на адресу) здійснюється після оплати замовлення на повну або часткову вартість (Оплата частинами, Купівля частинами, Вигідна розстрочка (розстрочка від магазину і інші програми розстрочок / кредитування).

Самовивіз:
У Києві можливий самовивіз з нашого офісу після попереднього замовлення за адресою: Олексія Терьохіна 8.

Всі замовлення відвантажуються з супровідними документами: фіскальний чек, гарантійний талон і товарний чек з круглою печаткою.

Швидка доставка в міста:
Київ - нашою кур'єрською службою, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Хмельницький, Чернівці, Житомир, Суми, Рівне, Івано-Франківськ, Кам'янське, Кропивницький, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Ужгород, Нікополь, Бердянськ, Бровари, Павлоград, Сєвєродонецьк, Мукачево, Кам'янець-Подільський, Олександрія, Біла Церква, Обухів, Вишгород, Бровари, Бориспіль, Фастів, Ірпінь, Вишневе, Буча, Васильків, Ніжин, Прилуки, Бахмач, Бердичів, Коростень, Умань, Сміла, Жмеринка.

Оплата

Варіанти оплати:
- Оплата при отриманні товару
- Картою онлайн
- Apple Pay
- Google Pay
- безготівковий для юридичних осіб
- безготівковий для фізичних осіб
- Оплата картою в відділенні
- Кредит
- Оплата частинами
- на картку Privat24
- на картку Monobank
- післяплата

Готівкою в Києві:
- при доставці
- у відділенні перевізника (накладений платіж)
- самовивіз

Післяплата (оплата у відділенні перевізника)
- безкоштовна доставка від 3000 грн.
- комісія за післяплату відсутня при оформленні замовлення від 6000 грн, доставка також безкоштовна
- замовлення до 6000 гривень сплачуються за тарифом: 20 грн + 2% від суми замовлення.

Оплата через Pos термінал банківською картою / смартфоном
- в Києві під час доставки кур'єром Будинок музики і при самовивозі (повідомте при оформення замовлення)

Оплата в розстрочку
Для зручного здійснення покупок ми зробили багато варіантів оплати і 6 програм розстрочки.

Оплата за реквізитами:
- після оформлення замовлення ми зробимо резерв на складі і рахунок з реквізитами буде відправлений Вам на електронну пошту.

Оплата пластиковою карткою банку на сайті онлайн
- швидкий і надійний спосіб оплати замовлення на сайті.
- перед оплатою уточніть наявність.
- гроші на карті будуть захолдіровани і списані після доставки (мінімум на третій день після оплати).

Оплата Apple Pay на сайті
Проста оплата для на сайті або в мобільному додатку разом з Apple Pay. Apple Pay - система платежів від компанії Apple, яка дозволяє миттєво здійснювати безконтактні платежі, оплату на сайтах і в мобільних додатках. Покупцеві досить один раз прив'язати свою карту і підтверджувати подальші платежі за допомогою TouchID або FaceID. Технологія доступна для власників пристроїв Apple (в браузерах Safari на iPhone, iPad і деяких моделях MacBook).

Основні можливості Apple Pay:
- швидкий спосіб зробити оплату
- зручний спосіб оплати для власників пристроїв Apple
- безпеку розрахунків

Оплата Google Pay на сайті
Google Pay - сервіс який дозволяє швидко здійснити оплату за допомогою збережених карт в акаунті Google Pay.
Google Pay - миттєвий спосіб оплати від Google, який дозволяє просто і швидко оплатити картою, без необхідності вводити дані для кожного платежу. Дані карти надійно зберігаються в Google. Даний метод доступний для оплати в мобільних додатках на будь-яких пристроях Android і при здійсненні платежу в браузері Chrome.

Основні можливості Google Pay:
- оплата в один клік будь-якою картою доданої в обліковий запис Google Pay
- з оплатою в один клік, можна скоротити час покупки
- Google Pay захищає платіжні дані клієнтів і зберігає акаунти в безпеці

Оплата Masterpass на сайті
Masterpass - електронний гаманець від MasterCard, який зберігає платіжні дані в безпечному місці. Досить один раз зареєструватися і зберегти реквізити карти, в подальшому оплата буде відбуватися за допомогою введення логіна і пароля, без додаткового введення даних карти.

Оплата Visa Checkout на сайті
Visa Checkout - це сервіс від платіжної системи Visa, що дозволяє покупцям один раз додати карту і оплачувати на будь-якому пристрої залягання в свій аккаунт. Досить один раз зареєструватися і зберегти реквізити карти, в подальшому оплата буде відбуватися за допомогою введення логіна і пароля, без додаткового введення даних карти.

Повернення впродовж 14 днів

Для повернення придбаного товару належної якості необхідно:
- повернути товар з повною комплектацією, наявність і цілісність упаковки.
- товар, не був у вжитку і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей.
- збережені всі ярлики і заводське маркування.
Якщо товар не працює, обмін або повернення товару здійснюється тільки за наявності висновку сервісного центру, авторизованого виробником, про те, що умови експлуатації не порушені.

Задати питання:
- 044 353-86-71
- 044 36-180-36
- (063) 614-65-04
- (066) 646-20-05 (Telegram)
- (097) 931-66-59 (Viber)
- (098) 436-51-91 (Viber, Telegram, WhatsApp)
info@dommuzyki.ua

Контакти

м. Київ, вул. Олексія Терьохіна 8
- 044 353-86-71
- 044 36-180-36
- (066) 646-20-05 (Telegram)
- (097) 931-66-59 (Viber)
- (098) 436-51-91 (Viber, Telegram, WhatsApp)

Самовивіз замовлень:
м. Київ, вул. Олексія Терьохіна 8 (Куренівка)
м. Київ, вул. Героїв Сталінграда 14 (Оболонь)
м. Київ проспект Правди 41 (Виноградар)

Для самовивозу у вихідні та святкові дні необхідно оформити переміщення зі складу у робочі дні, тоді можна забрати замовлення, або здійснити його доставку:
Субота: 10:00-20:00
Неділя: 10:00-18:00

info@dommuzyki.ua

Оплата частинами

Програми для покупки в розстрочку

Страхування, приховані комісії та подорожчання відсутні.

Де підступ?
Підступу немає, комісію за розстрочку оплачуємо ми.

Інструмент не представлений на сайті?
Напишіть у підтримку: info@dommuzyki.ua, (098) 436-51-91 (Viber, Telegram, WhatsApp) або в чат (знаходиться у правому нижньому кутку екрана монітора / смартфона) і ми додамо інструмент у каталог для оформлення розстрочки.

''Оплата частинами''

Що таке "Оплата частинами"?
Це сервіс, за допомогою якого Ви можете здійснювати покупки в розстрочку розбиваючи суму покупки на рівні частини / платежі. Програма Оплата частинами дозволяє робити покупки в розстрочку в межах кредитного ліміту встановленого банком на 2 програми: '' Оплата частинами '', '' Миттєва розстрочка ''. Кількість платежів вказано в кожному доступному до замовлення товар, разова комісія за сервісом становить 0,01%. Максимально швидко покупка оформляється онлайн на сайті, також можна оформити розстрочку в Києві за адресою: вул. Олексія Терьохіна 8.

Детальніше: Оплата частинами Приватбанк

''Купівля частинами Monobank''

Безкоштовна розстрочка, яка дозволяє розбити покупку на зручне кількість платежів. Для Покупки частинами потрібна карта monobank. Простота оформлення: вибір товару від 1000 грн. Страховки, приховані комісії і подорожчання відсутні.

Купівля частинами
Безкоштовна розстрочка, яка дозволяє розбити покупку на зручне кількість платежів. Для Покупки частинами потрібна карта monobank. Простота оформлення: вибір товару від 1000 грн - підтвердження покупки в додатку - отримання товару.

Як зробити покупку:
- станьте клієнтом Monobank (це безкоштовно)
- дізнайтеся свій ліміт розстрочки
- купуйте до 12-ти частин з 0% комісією, розстрочка завжди безкоштовна
- для оформлення розстрочки виберіть в кошику кількість платежів і варіант оплати '' Купівля частинами Monobank ''
- перший платіж пройде в момент покупки, а наступний - через місяць

Детальніше: Купівля частинами Монобанк

''Онлайн розстрочка від DOMMUZYKI.UA'' (на 3, 6 і 10 платежів)

Для оформлення розстрочки достатньо заповнити анкетні дані (ПІБ, мобільний, паспортні дані, дату народження і ввести ІПН). Оформлення по всій Україні.

Перший платіж Ви оплачуєте:
- готівкою при доставці в Києві, у відділенні перевізника при отриманні або самовивіз за адресою: вул. Терьохіна 8, а також можна оплатити: на розрахунковий рахунок в банку за реквізитами або будь-яким зручним способом.

Решта платежі Ви оплачуєте, починаючи з наступного місяця до 20 числа. Досить натиснути на кнопку зеленого кольору: Вигідна розстрочка в сторінці товару і заповнити анкетні дані. З Вами зв'яжеться наш менеджер і допоможе оформити покупку.

Фінансовий партнер по Онлайн розстрочення компанія Фангарант, Плати пізніше (Pay Later)

Детальніше: Розстрочка онлайн Плати пізніше

''Плати частинами від А-Банк''

Плати частинами від А-Банк - розстрочка для власників карт А-Банк, яка дозволяє сплатити покупку від 300 гривень рівними частинами від 2 до 12 платежів.

Для кого?
Розстрочка діє тільки для власників карток А-Банк.

Купуйте до 12-ти частин з 0,01% комісією банку
Оформити покупку рівними частинами можна від 2 до 12 платежів

Мінімальна сума
Мінімальна сума для "Плати частинами" - 300 грн

Як оформити?
- для оформлення розстрочки виберіть варіант оплати Visa / Mastercard
- після переадресації на сторінку з захищеним з'єднанням виберете вкладку А-Банк
- перший платіж пройде в момент покупки, а наступний - через місяць

Детальніше: Плати частинами А-Банк

Плати частинами GlobusPlus від Глобус Банк

Платіжний метод "Плати частинами GlobusPlus від Глобус Банк"
Розстрочка від Глобус Банк, для користувачів мобільного додатка GlobusPlus, яка дозволяє розбити покупку до 12 платежів.

- Розстрочка оформляється онлайн, без додаткових документів і договорів.
- Мінімальна сума для "Плати частинами" - 500 грн
- Розстрочка діє для клієнтів Глобус Банк, зареєстрованих в мобільному додатку GlobusPlus.

Купівля частинами
Безкоштовна розстрочка, яка дозволяє розбити покупку на зручне кількість платежів. Для Покупки частинами потрібна карта monobank. Простота оформлення: вибір товару від 1000 грн - підтвердження покупки в додатку - отримання товару. Можна додати додаткові місяці (кількість платежів) з розрахунку: 1,5% за кожен додатковий місяць.

Скільки комісія по розстрочці?
Все безкоштовно! Комісію за розстрочку оплачуємо ми.

Страховки, приховані комісії і подорожчання відсутні.
Можна оформити розстрочку на частину вартості, решту суми сплатити зручним способом. Наприклад ліміт по карті становить 8000, а ціна інструменту 10 000 грн, оформляється розстрочка на 8000 грн. і залишок 2000 оплачується при отриманні, на карту або післяплатою.

Як зробити покупку:
- дізнайтеся свій ліміт розстрочки в додатку GlobusPlus
- для оформлення розстрочки виберіть в кошику кількість платежів і варіант оплати '' Купівля частинами Глобус банк ''
- перший платіж пройде в момент покупки, а наступний - через місяць
- купуйте до 12-ти частин з 0% комісією, розстрочка завжди безкоштовна

Для оформлення розстрочки необхідно ввести на платіжній сторінці email і номер телефону, зареєстрований в додатку GlobusPlus. На сторінці буде відображена щомісячна сума платежу. Далі необхідно натиснути "Оплатити" і підтвердити оформлення розстрочки в додатку GlobusPlus.

Детальніше: Плати частинами Глобус Банк

Плати частинами від 3 до 12 платежів - Ощадбанк

Безкоштовна розстрочка, яка дозволяє розбити покупку на зручне кількість платежів. Для Покупки частинами потрібна карта Ощадбанку. Простота оформлення: вибір товару від 1500 грн - підтвердження покупки в додатку - отримання товару. Плати частинами Ощадбанк - розстрочка для клієнтів банку Ощадбанк, для власників карт «Моя кредитка» або «MORE». Дозволяє оплатити товар в розстрочку онлайн від 3 до 12 платежів.

 Які умови для "Плати частинами Ощадбанк"?
- Все онлайн. Платіж в розстрочку оформляється на платіжній сторінці магазину, без додаткових документів і договорів.
- Мінімальна сума - 1500 грн
- Розстрочка діє тільки для клієнтів '' Ощадбанку '', для власників карт «Моя кредитка» або «MORE».
- станьте клієнтом Ощадбанк (це безкоштовно)
- дізнайтеся свій ліміт розстрочки
- купуйте до 12-ти частин з 0% комісією, розстрочка завжди безкоштовна
- для оформлення розстрочки виберіть в кошику кількість платежів і варіант оплати '' Купівля частинами Ощадбанк ''
- перший платіж пройде в момент покупки, а наступний - через місяць

Детальніше: Плати частинами Ощадбанк

Оплата частинами "Розстрочка Райффайзен Банк"

Платіжний метод "Розстрочка Райффайзен Банк" - онлайн розстрочка для кредитних карт Райффайзен Банку. Ви можете оплатити замовлення частинами, в залежності від запропонованих умов банку. Комісія за користування розстрочкою стягується з покупця банком.

Які умови для "розстрочка від Райффайзен Банк"?
- Ви можете оплатити товар частинами на 3, 6, 12. 24 платежів, в залежності від запропонованих умов банку.
- Все онлайн. Ви зможете оформити платіж в розстрочку на платіжній сторінці Вашого магазину, без додаткових документів і договорів.
- Мінімальна сума для "розстрочка від Райффайзен Банк" - 1500 грн.
- Розстрочка діє тільки для клієнтів Райффайзен Банк, для власників кредитних карток "100 днів", "Хочу картку", "Fishback".

Як оформити?
- Вибрати на платіжній сторінці метод оплати "Розстрочка від Райффайзен Банку".
- Ввести дані кредитної картки від Райффайзен Банку, для отримання умов розстрочки для своєї карти.
- Далі буде запропоновано кількість частин і розмір щомісячного платежу. Після вибору кількості частин необхідно натиснути "Оформити" і сума першого платежу буде списана з карти.

Детальніше: Розстрочка Райффайзен Банк

"Розстрочка від OTP Банку"

Платіжний метод "Розстрочка від OTP Банку" - онлайн розстрочка для кредитних карток OTP Банку дозволяє розбити покупку до 9 платежів. Можна сплатити товар частинами від 3 до 9 платежів. Мінімальна сума розстрочки – 300 грн.

Прості та зрозумілі умови:
- Все онлайн, без додаткових документів та договорів.
- Мінімальна сума для "Розстрочка від OTP Банку" – 300 грн.
- Для оплати на виплат достатньо підтвердити платіж у мобільному додатку ОТП Банку.
- Розстрочка діє лише для клієнтів ОТП Банку.

Детальніше: Розстрочка від OTP Банку

Контакти:
(044) 353-86-71
(044) 36-180-36
(066) 646-20-05 (+ Telegram)
(097) 931-66-59 (+ Viber)
(098) 436-51-91 (+ Viber + Telegram + WhatsApp)

Смотрите также: